«

صفر تا صد خرید خانه در عثمان پاشا استانبول

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
#simadl-3247

منطقه عثمان پاشا به عنوان یکی از مناطق بسیار زیبا، نسبتا نوساز و مهاجرپذیر استانبول در بخش غربی و اروپایی این شهر معروف ترکیه واقع شده‌است و بر اساس آخرین سرشماری‌ها، بیش از 488 هزار نفر جمعیت دارد. محله عثمان پاشا استانبول از سمت شمال با سلطان قاضی، از سمت شرق با ایوب سلطان و از سمت جنوب با بایرام پاشا همسایه‌ است و مرز بسیار کوچکی نیز با اسنلر دارد. فاصله محله عثمان پاشا استانبول با محله فاتح یعنی مرکز این شهر تقریبا یازده کیلومتر است. در سال‌های اخیر خرید ملک در عثمان پاشا استانبول طرفداران زیادی دارد.‌ بسیاری از مردم ایران نیز برای دریافت اقامت ترکیه خرید ملک در عثمان پاشا استانبول را انتخاب می‌کنند. در این مقاله قصد داریم درباره ویژگی‌ها و مزایای خرید خانه در عثمان پاشا و امکانات موجود در این منطقه صحبت کنیم.

images_1663052861.jpg
آشنایی با تاریخچه محله عثمان پاشا استانبول

محله عثمان پاشا استانبول قدمت تاریخی چندانی ندارد؛ زیرا یکی از مناطق نوساز شهر استانبول به شمار می‌رود و از سال 1950 میلادی به بعد راه‌اندازی شده‌است. تا قبل از سال 1950 عثمان پاشا یک منطقه صحرایی و کاملا خالی از ساختمان‌های مسکونی بود. نام عثمان پاشا متعلق به یکی از جنگجویان و ژنرال‌های بزرگ حکومت عثمانی در جنگ‌های بالکان به نام قاضی است که برای نامگذاری این منطقه از استانبول به کار رفته‌ است. به مرور زمان جمعیت محله قاضی عثمان پاشا استانبول افزایش پیدا کرد و اکثر افراد ساکن در آن را قشر کارگر تشکیل می‌دادند. جمعیت این منطقه بسیار جوان است و بیش از نصف جمعیت را افراد زیر بیست سال تشکیل داده‌اند. وجود امکانات بسیار عالی در این منطقه از شهر استانبول کشور ترکیه، باعث شده‌است که خرید ملک در عثمان پاشا استانبول طرفداران زیادی داشته‌باشد. بسیاری از افراد خارجی تمایل دارند که در محله‌های مختلف قاضی عثمان پاشا خانه بخرند و اقامت ترکیه را به دست بیاورند. نام محله‌های منطقه قاضی عثمان پاشا به عنوان یک منطقه مهاجرنشین عبارتند از: بائلارباشی، فوزی چاکماک، بارباروس هایرتین پاشا، کارادنیز، کاریول لاری، کاظیم کارابکیر، کارلی تپه،‌ مرکز، ینی دوعان، شمسی پاشا، ساریگول، پازاریجی، یلدیرتابیا.

images_1663052864.jpg
چرا خرید ملک در عثمان پاشا استانبول این‌قدر طرفدار دارد؟‌

منطقه عثمان پاشا استانبول در سال‌های اخیر در بخش ساخت و ساز مدرن دچار تحولات زیادی شده‌است و بسیاری از مردم کشورهای دیگر از جمله ایران با خرید خانه در عثمان پاشا و دریافت اقامت ترکیه در این منطقه سرمایه‌گذاری می‌کنند و از امکانات رفاهی و باکیفیت موجود در این منطقه بهره‌مند می‌شوند. در این بخش، به دلایل پرطرفداربودن خرید خانه در عثمان پاشا اشاره خواهیم کرد. دلایل تمایل افراد خارجی به خرید خانه در عثمان پاشا استانبول شامل موارد زیر است.

  • اقتصاد رو به رشد منطقه عثمان پاشا

بر اساس اطلاعات به دست آمده در منطقه عثمان پاشا در حال حاضر نزدیک به 18 شرکت بزرگ و 500 بنگاه مختلف در این منطقه به فعالیت مشغول هستند. وجود مشاغلی مانند تعمیر خودرو، لوسترسازی، لوله‌کشی، تراشکاری، برق‌کشی، کارهای فلزی، کشاورزی و غیره تعداد افراد بیکار در این منطقه را به حداقل رسانده‌است. در واقع با خرید ملک در عثمان پاشا استانبول و دریافت اقامت ترکیه، می‌توان در یکی از این مشاغل مشغول به کار شد. اقتصاد رو به رشد این منطقه را می‌توان به عنوان یکی از دلایل مهم خرید خانه در عثمان پاشا معرفی کرد. درصد زیادی از افراد ساکن در عثمان پاشا در یکی از فعالیت‌های اقتصادی مشغول به کار و کسب درآمد هستند. تمام خانه‌های قدیمی این منطقه نیز در حال بازسازی و تبدیل‌شدن به ساختمان‌های مدرن و جدید هستند و فرصت بسیار خوبی برای سرمایه‌‌گذاری در استانبول محسوب می‌شوند. قیمت ملک در عثمان پاشا استانبول روند رو به رشدی را طی می‌کند.

  • وجود پروژه‌های متنوع ساخت و ساز در این منطقه

شهرداری استانبول برای رشد، توسعه و آبادانی منطقه عثمان پاشا، اقدام به راه‌اندازی پروژه‌های ساخت و ساز کرده‌است. به عنوان مثال پروژه Eurasia Houses در محله عثمان پاشا در زمینی با مساحت 18621 متر مربع در حال بهره‌برداری است. طراحی بلوک‌های این پروژه به صورت 18 طبقه و مساحت آپارتمان‌های موجود در آن بین 81 تا 201 متر مربع است. پروژه ساختمان‌سازی مدرن دیگری که در این منطقه در حال ساخت است، پروژه Newark Suites نام دارد. در این پروژه 521 واحد مسکونی بهره‌برداری خواهد شد. مهاجران خارجی می‌توانند با خرید ملک در عثمان پاشا استانبول با قیمت مناسب، سرمایه‌گذاری پر سودی داشته‌باشند. قیمت ملک در عثمان پاشا استانبول برای هر متر مربع تقریبا 3680 لیر است.

  • وجود مرکز خرید و مجتمع مسکونی تجاری ونیزیا

یکی دیگر از دلایل محبوبیت خرید ملک در عثمان پاشا استانبول، وجود مرکز خرید و مجتمع مسکونی تجاری ونیزیا در این منطقه‌ است. همان‌طور که از نام ونیزیا مشخص است، طراحی و معماری این مجتمع برگرفته از شهر ونیز ایتالیا است. وجود فضای رودخانه‌ای در ونیزیا جذابیت بسیار زیادی به آن بخشیده‌است و امکان قایق سواری نیز در آن وجود دارد. در فروشگاه‌های ونیزیا محصولاتی از بهترین برندهای جهان به فروش می‌رسد. در این مرکز خرید زیبا تعداد زیادی کافه و رستوران شیک و باکیفیت وجود دارد. یکی از غذاهای خوشمزه ارائه‌شده در رستوران‌های ونیزیا کباب ترکی است. علاوه بر مرکز خرید ونیزیا یک مرکز خرید معتبر دیگر نیز به نام Gaxiosmanpasa square در منطقه عثمان پاشا وجود دارد.

  • وجود بیمارستان‌ها و مدارس خصوصی در عثمان پاشا

یکی دیگر از دلایل خرید ملک در عثمان پاشا استانبول وجود بیمارستان‌ها و مدارس خصوصی در این منطقه‌ است. امکانات درمانی باکیفیت برای بسیاری از افراد که قصد مهاجرت به یک شهر را دارند، از اهمیت زیادی برخوردار است. از بیمارستان‌های معروف عثمان پاشا می‌توان به بیمارستان‌های دانشگاه قرن جدید، سپیده دم اروپا، ستاره، مدیکال پارک قاضی عثمان پاشا، اکوتوم، مرکز پزشکی نماد و مرکز تخصصی سلامتی زنان اشاره کرد.‌ مدارس معروف منطقه عثمان پاشا نیز عبارتند از: مدرسه خصوصی ماه، مدرسه ERA و مدرسه خصوصی اتابک.

  • images_1663082731.jpg

    دسترسی راحت به امکانات حمل و نقل در عثمان پاشا

افرادی که با خرید ملک در عثمان پاشا استانبول اقامت کشور ترکیه را دریافت می‌کنند، برای تردد در این منطقه هیچ مشکلی نخواهند داشت؛ زیرا به امکانات حمل‌ونقل به راحتی دسترسی دارند.‌ در این منطقه هم می‌توان با اتوبوس جابه‌جا شد و هم از تراموای T4 استفاده کرد. به زودی قرار است که متروی عثمان پاشا نیز به بهره‌برداری برسد.

قیمت خانه در عثمان پاشا استانبول به چه عواملی بستگی دارد؟

با توجه به این که سرمایه‌گذاری با خرید ملک در عثمان پاشا استانبول از تنوع بالایی برخوردار است و به راحتی می‌توان در این منطقه به خرید، فروش یا اجاره ملک پرداخت، بسیاری از خارجی‌ها از جمله سرمایه‌داران ایرانی، این منطقه روبه‌رشد استانبول را برای سرمایه‌‌گذاری انتخاب می‌کنند. قیمت خانه در عثمان پاشا استانبول به عوامل متعددی از جمله سال ساخت ساختمان، امکانات موجود در ملک، امکانات محلی، نوع پروژه، مساحت زمین، موقعیت مکانی، تعداد اتاق خواب‌ها، وجود یا عدم وجود استخر و غیره بستگی دارد. قیمت ملک در عثمان پاشا استانبول اگر ملک لوکس و مدرن باشد، بسیار گران خواهد بود؛ اما قیمت آپارتمان‌های موجود در این منطقه معمولا بین 150000 الی 500000 لیر متغیر است.

images_1663082801.jpg
خرید خانه در عثمان پاشا استانبول از طریق شرکت مهاجرتی اویم استانبول

کسانی که قصد دارند با خرید آپارتمان در استانبول در کشور ترکیه سرمایه‌‌گذاری کنند و اقامت این کشور را دریافت کنند، برای پیداکردن ملک متناسب با بودجه خود و انجام مراحل خرید، می توانند از شرکت مهاجرتی اویم استانبول کمک بگیرند. این شرکت معتبر با ارائه مشاوره‌های لازم به افراد کمک می‌کند که مراحل خرید و فروش ملک در همه شهرهای ترکیه را با موفقیت پشت سر بگذارند. برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس https://evimistanbul.ir/ مراجعه کنید .

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است