«

طراحی نما ویلا

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-2273

طراحی نما ویلا

  • 10143
  • 0
  • شنبه 03 مهر 1400

انتخاب رنگ و متریال یکی دیگر از موارد مهمی است که هنگام طراحی نمای ویلا باید به آن توجه کرد. شما با انتخاب کردن رنگ های شیک و زیبا و ترکیب کردن آنها میتوان بطور غیر مستقیم با مخاطبان یا کسانی که از ویلای شما بازدید میکنند صحبت کنید. هر کسی دارای سلیقه و انتخاب منحصر بفردی میباشد و اینطوری شما میتوانید سلیقه خود را به دیگران نشان دهید. سازه ال اس اف اصول طراحی نما ویلا شرایط جغرافیایی و مکانی که شما میخواهید که ویلا را درست کنید  هم در انتخاب رنگ تاثیر بسزایی خواهد داشت. شما باید رنگی را انتخاب کنید که با طبیعت و محیط پیرامون ویلا شما ارتباط نزدیکی داشته باشد.  شرایطی مانند ساحلی بودن یا جنگلی بودن محل را باید در هنگام طراحی نمای ویلا در نظر داشته باشید.

رنگ هایی که بیشتر در مناطق کوهستانی و ساحلی مورد استفاده قرار میگیرد رنگ های خاکستری و طوسی است که ارتباط نزدیکی با محیط پیرامون خواهد داشت. البته در مناطق کوهستانی باید رنگ خاکستری استفاده کرد که مانند رنگ خاک و محیط اطراف خواهد بود. اما رنگ هایی که در طراحی نمای خارجی ویلاهایی که در مناطق جنگلی استفاده میشود رنگ سبز و نارنجی است. و رنگ هایی که در مناطق ساحلی برای نمای ویلاهای استفاده میشود رنگ آبی و سفید مورد استفاده قرار میگیرد. رنگ در طراحی نمای ویلا یک ویژگی بارز و مهم است که باید به آن توجه خاصی داست.

تاسیسات ویلا در نما

تاسیسات ویلا یکی دیگر از مهمترین بخش هایی است که پس از طراحی نقشه باید بخوبی اجرا شود. اصول طراحی نما ویلا شما باید مطابق شرایط دمایی و پیش بینی فصل های مختلف تاسیسات را اجرا کنید. یکی از بخش های مهم تاسیسات بحث سرمایشی و گرمایشی آب است که باید در هنگام طراحی و اجرای ویلا انجام شود.

تاسیسات یک ویلا شامل موارد زیر میباشد:

  • تاسیسات برق و مکانیکی آن

  • تاسیسات آب ویلا

  • تاسیسات گاز ویلا

  • همچنین بحث زیر ساخت آبیاری باغچه ها و درختان است.

شما باید برای طراحی و اجرا ویلا هر کدام از این تاسیسات یک نقشه و سیستم بدون نقصی را طراحی و اجرا کرد. اصول طراحی نما ویلا نقشه های این تاسیسات را شما باید قبل از اجرا طراحی و تعیین کنید که هنگام اجرای پروژه با مشکل مواجه نشوید یا دچار سرگردانی نشید. شما میتوانید با سپردن تمام این کارها به گروه ما با خیال راحت نظاره گر ساخت پروژه باشید.

طراحی نما ویلا 

محوطه سازی ویلا در اجرای ویلا

محوطه سازی ویلا یکی دیگر از قسمت های مهم ویلا است که باید آنرا طوری طراحی و درست کرد که چشم هر بیننده ای را معطوف خود کند. شما میتوانید محوطه ویلا خود را بصورت راه ها و شکل های مختلفی درآورد. شما باید در هنگام محوطه سازی مکانی را برای پارک اتومبیل ها در نظر گرفت و هم چنین میتوان یک آبراه کوچکی در داخل محوطه درست کرد. اصول طراحی نما ویلا اصول طراحی نما ویلا و محوطه سازی یک کار تخصصی است که کار شما نیست طراحی آن نیاز به یک معمار با تجربه و متخصص دارد که آنرا به صورت هر چه زیباتر درست کند. منظور از تخصص یعنی تخصصی که ذوق و هنر و زیبایی شناختی و بکار بردن عناصر مختلف و هماهنگ در این محوطه میباشد.

ساخت ویلا کلاسیک شما باید برای روشنایی ویلا هم طرح و نقشه ای داشته باشید چون روشنایی ویلا یکی از عناصر مهم و کاربردی میباشد که باید به آن توجه کرد. روشنایی خوب و زیاد نقشه زیادی در زیبایی ویلا دارد. اصول طراحی نما ویلا هنگامی که محوطه سازی را انجام میدید حتما یک آلاچیق در وسط حیاط درست کنید مکانی برای استراحت شما. برای ساخت آلاچیق نیازی به گچ سیمان و غیره ندارید میتوانید با استفاده از چوب درختان جنگلی یک آلاچیق شیک و زیبا درست کنید. وجود آلاچیق در محوطه ویلا برای شما بسیار مهم است و از قبل حتما با شرکت سازنده در میان بگذارید که چه نوع آلاچیقی نیاز دارید. برخی از آلاچیق ها برای یک نفر و برخی دیگر هم چندین نفر میتواننددر آن استراحت کنند بستگی به نوع سفارش و سلیقه شما دارد.

طراحی نما رومی 

همجنین یکی دیگر از نکاتی که باید مدنظر داشت این است که طراحی باربیکیو حتما در کنار طراحی آلاچیق درست کنید که این به شما خیلی کمک میکند و برای باربیکیو دودکش درست کنید. معمولا در هنگام اجرای آلاچیق یک آشپزخانه کوچک هم درست میکنند. طراحی نما ویلا مکانی که میتوان در آنجا به پخت پز مشغول شد. در صورتی که شما تصمیم گرفته اید که ویلا بسازید حتما با مشاوران ما تماس حاصل فرمائید تا بهترین مشاوره را به شما ارائه دهند.

4 عامل مهم در طراحی نما ویلا

4 عامل مهم در طراحی نما ویلا یکی از قسمت های مهم و پر اهمیتی است که هنگام ساخت ویلا متری چند باید به آن توجه کرد. نمای ویلا باعث شکوه و عظمت منظره ساختمان شما میشود و هر چه نما شکیل تر و مدرن تر باشد زیبایی آن نیز بیش از حد به چشم مخاطب میآید. اگر قصد ساخت ویلا را دارید حتما برای طراحی نمای ویلا با یک تیم ساخت ساز خبره و متخصص مشورت کنید چون نمای ویلا، اولین معرفه ساختمان است.

محل قرارگیری ویلا یا موقعیت ساختمان

یکی از مسائلی که باید در هنگام ساخت ویلا در نظر گرفت موقعیت یا محل قرار گیری آن میباشد و باید به آن توجه کرد. برخی مواقع بعضی از ویلا ها در مکان های بد یا موقعیت های خوبی درست نشده اند که بهمین خاطر کمتر کسی برای خرید یا اجاره آنها به سراغ این ویلاها میرود. شما باید سعی کنید در مرحله اول یک مکان خوب را برای ساخت ویلا انتخاب کنید و در مرحله بعد نمای ویلا را بر اساس قرار گیری ویلا در آن موقعیت درست کنید. برخی از معماران خلاق و خبره وجود دارند که نمای ویلا را بر اساس موقعیت مکانی ویلا میسازند در طراحی نمای ویلا به بافت مجاور ویلا دقت میکنند و سعی می‌کنند از رنگ‌های همخوان با محیط استفاده کنند. اگر نمای ویلا را طبق موقعیت مکانی آن درست نکنید به این صورت که طراحی فرم نما تابع خط آسمان و ناهمواری‌های مجاور ویلا خواهد بود.

ویلا مدرن 

طراحی نما ویلا مدرن

سبک طراحی نما ویلا یکی دیگر از مسائلی است که در هنگام ساخت ویلا باید به آن توجه کرد. برخی از معماران و مهندسان هستند که دارای طرح و سبک خاص خود هستند و طوری نمای ویلا را درست میکنند که مخاطب سریع با دیدن آن مجذوب ساختمان میشود. بطور کلی یک معمار تنها نمیتواند یک ویلا زیبا را تحویل شما بدهد یک کارفرما هم باید خوش سلیقه باشد و یک نمای زیبا رو انتخاب کند. سبک های ایده طراحی ویلا برخی از کارفرما هستند واقعا در انتخاب طراحی نما بسیار دقت کافی را بکار میبرند و معمار هم با انجام مسائلی که برای طراحی یک نمای شیک لازم است یک ویلا خوب و زیبا درست میکند.

سادگی و خوانایی

یکی دیگر از ویژگی های یک ویلا خوب داشتن یک نمای ساده در عین حال شیک و مدرن میباشد که بیشتر کارفرمایان این سلیقه رو ندارند. یک نمای ساده و زیبا باعث به وجود آمدن یک محیط آرام و لذتبخش برای شما و سایر اعضاء خانواده میشود. به همین دلیل به شما توصیه می‌شود حداکثر از دو نمونه مصالح برای طراحی نمای ویلا خود استفاده شود و همین‌طور  بیشتر از دورنگ برای طراحی نما ویلا بکار گرفته نشود و از این میزان تجاوز نکند. طراحی نما ویلای شما باید به گونه ای خوب و حرفه ای باشد که فرصت را برای جلوه گری طبیعت برای مخاطبان فراهم کند.

نورپردازی ویلا شب

موضوع دیگری که نباید در هنگام طراحی نمای ویلا خود فراموش کرد دید و نمای ویلا در شب میباشد. نورپردازی مناسب و اصولی قطعا تأثیر بسزایی در زیباسازی نمای ویلا در شب برای مخاطب دارد.

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است