«

سیما دانلود | دانلود فیلم و سریال ایرانی جدید

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-4111

کلاس موسیقی کودکان در پاییز

  • 40
  • 0
  • چهارشنبه 01 آذر 1402

C:\Users\Administrator\Desktop\Music-Education-hero-final.jpg

هر چه کودک شما زودتر با موسیقی آشنا شود، رشد مغز او بیشتر تحت تأثیر قرار خواهد گرفت و آن‌ها را برای زندگی آماده می‌کند. امروز در این مقاله از اهمیت آموزش موسیقی به کودکان می‌گوییم و شما را با کلاس‌های موسیقی برای کودکان در مجموعه آفرینش آشنا خواهیم کرد. اگر ساکن تهران هستید و می‌خواهید قرزندتان در یک کلاس موسیقی خوب شرکت کند، در کلاس موسیقی آفرینش می‌توانید بهترین نتایج را بگیرید.

ادامه و دانلود...

وارزون موبایل در واقع نسخه جدیدی از بازی کالاف دیوتی در سبک پرطرفدار بتل رویال است که در آن شما باید به همراه سایر بازیکنان با یک دیگر رقابت کنید و در نهایت بازیکنی پیروز می‌شود که تا لحظه آخر زنده بماند.

ادامه و دانلود...
#simadl-4078

امروزه کلینیک های حذف موهای زائد یکی از گران قیمت ترین ها در این بهداشت و زیبایی بوده و به همین خاطر افراد بسیاری تمایل به خرید دستگاه های لیزر خانگی دارند. اگر شما هم قصد خرید لیزر حذف موهای زائد را دارید، در ادامه با بررسی این محصول همراه باشید.

ادامه و دانلود...

دانلود انیمه رورونی کنشین rurouni kenshin 2023 دوبله فارسی

دانلود انیمه رورونی کنشین  rurouni kenshin 2023

دانلود انیمه رورونی کنشین rurouni kenshin 2023

7.63/1017,957
 
0% رضایت کاربران
سال انتشار : استودیو سازنده : 

در اواخر قرن نوزدهم، با پایان یافتن دوران ظالمانه دوره باکوماتسو، عصر جدید میجی، عصر بازسازی را برای ژاپن رقم زد. با پایان جنگ، هیتوکیری باتوسای قهرمان بدنام آن در هوا ناپدید شد و تنها افسانه خود را پشت سر گذاشت.

سالها بعد، یک سرگردان به ظاهر ساده به نام کنشین هیمورا با کائورو کامیا، صاحب یک دوجوی محلی در توکیو روبرو می شود. کائورو یک باتوسایی خودخوانده را تعقیب می کند که در خیابان ها پرسه می زند و شهروندان و افسران پلیس را بی رویه می کشد. علاوه بر این، جنگجو ادعا می کند که از Kamiya Kasshin-ryu استفاده می کند - یک سبک شمشیر که توسط پدر Kaoru توسعه یافته است که عمیقاً در جوهر زندگی ریشه دارد، نه مرگ.

کنشین تصمیم می گیرد به کائورو کمک کند تا فریبکار را سرنگون کند و دوجوی پدرش را بازسازی کند. بدون اینکه همه بدانند، کنشین کسی نیست جز جنگجوی واقعی که نامش هنوز مردم را به وحشت می اندازد. اگرچه کائورو در نهایت حقیقت را می‌آموزد، اما سوگند او برای جبران تاریخ قتل‌آمیزش با محافظت بی‌خونی از افراد ضعیف، او را به حرکت در می‌آورد و از کنشین برای ماندن در دوجوش استقبال می‌کند. با این حال، آرمان های کنشین به زودی توسط ارواح گذشته و دشمنان حال به چالش کشیده می شود.

[نوشته شده توسط MAL Rewrite]

ادامه و دانلود...