«

آزمون تافل هوم ادیشن تضمینی (Home Edition IBT) با کمترین هزینه با شرکت مهاجرتی هومان ویزا

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید

مشاوره رایگان آزمون تافل هوم ادیشن تضمینی با شرکت مهاجرتی هومان ویزا

 

جهت دریافت بالاترین نمره قبولی همراه با مشـاوره رایگان آزمون تافل آنلاین تضمینی | تافل ibt تضمینی | آزمون تافل هوم ادیشن تضمینی با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا در ارتباط باشید:

در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه | کسب بالاترین نمره | تسویه پس از دریافت کارنامه قبولی

09120627820 09336267878 - 09192189686

درباره آزمون تافل هوم ادیشن

کارشناس آزمون تافل هوم ادیشن تضمینی شرکت مهاجرتی هومان ویزا درباره اهمیت آزمون تافل که مخفف Test of English as a Foreign Language  است می گوید این آزمون یکی از چند آزمون بین المللی زبان انگلیسی است که هر ساله افراد زیادی از سراسر دنیا در آن شرکت می کنند.

باتوجه به اینکه بسیاری از دانشگاه های معتبر کشورهای جهان جهت ارزیابی مهارت‌های زبان انگلیسی، نحوه عملکرد و نمرات یک متقاضی در آزمون ارزیابی استاندارد زبان انگلیسی را مورد بررسی قرار میدهند.

انواع آزمون تافل

آزمون تافل اینترنتی یا تافل IBT:

آزمون تافل IBT به صورت آنلاین و در محل های برگزاری که از سوی ETS تعیین شده، برگزار می ‌شود.

آزمون تافل کاغذی یا کتبی یا تافل PBT: 

آزمون تافل PBT در محل های برگزاری آزمون به صورت کتبی و کاغذی انجام می ‌شود.

آزمون تافل IBT هوم ادیشن (Home Edition):

 نسخه دیگری از تافل آنلاین (IBT) است، اما این آزمون در خانه و تحت نظارت یک ناظر تعیین شده برگزار می ‌شود. این آزمون از سال 2020 به دلیل شیوع بیماری کرونا و عدم برگزاری آزمون حضوری برگزار می شود.

شرکت مهاجرتی هومان ویزا برای دریافت مشاوره و راهنمایی برای تضمین قبولی در آزمون تافل IBT هوم ادیشن بهترین کارشناسان را به شما معرفی می کند.

09120627820 09336267878 - 09192189686

ساختار آزمون تافل IBT هوم ادیشن (Home Edition)

تافل IBT هوم ادیشن و آزمون تافل IBT ساختار یکسانی دارند و مانند بسیاری از آزمون های زبان انگلیسی مانند آزمون CAE، آزمون BEC، آزمون CPE و غیره چهار مهارت اصلی و کلیدی زبان انگلیسی یعنی خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن را در چهار بخش مورد ارزیابی قرار می دهد.

بخش های آزمون تافل هوم ادیشن شامل:

* درک مطلب (Reading)

* گفتاری (Speaking)

* نوشتاری (Writing)

* شنیداری (Listening)

ثبت نام آزمون تافل Home Edition IBT

مراحل ثبت نام آزمون تافل IBT هوم ادیشن به ترتیب زیر می باشد:

داوطلب برای ثبت نام آزمون تافل آی بی تی هوم ادیشن باید به سایت ETS مراجعه کرده و در صورتی که داوطلب اکانت ندارد باید اطلاعات خود را در فرم مربوطه وارد کرده و یک اکانت تافل بسازد.

سپس داوطلب باید در قسمت My Tests روی گزینه Register / Find Test Centers, Dates کلیک کند و در این صفحه گزینه TOEFL IBT را انتخاب کرده، بعد از آن گزینه Select Test Location فعال می ‌شود و داوطلب باید از بین گزینه‌ ها روی گزینه Home Edition کلیک کند. در قسمت پایین، داوطلب باید ایمیل خود را Verify کرده و به صفحه بعد برود.

در این مرحله داوطلب باید تاریخ و زمان آزمون را انتخاب کند.

در صفحه بعد، اطلاعات وارد شده توسط داوطلب نشان داده می ‌شود. در پایین صفحه داوطلب باید روی گزینه Register For This Test کلیک کند.

سپس در صفحه ی پرداخت، امکان پرداخت هزینه ثبت نام تافل IBT هوم ادیشن از طریق PayPal، مستر کارت و ویزا کارت به داوطلب داده می ‌شود.

پس از پرداخت هزینه ثبت نام، از طرف ETS ایمیلی برای داوطلب ارسال می شود که حاوی لینک ورود به تست در تاریخ آزمون است.

نکته: داوطلب باید با توجه به ددلاین (Deadline) اپلای دانشگاه، تاریخ آزمون تافل خود را تعیین کرده و ثبت نام آزمون تافل iBT هوم ادیشن را نهایی کند.

زمان شرکت در آزمون تافل IBT هوم ادیشن

آزمون تافل هوم ادیشن ۲۴ ساعت پس از ثبت نام برای داوطلب فعال می‌ شود. داوطلب می تواند پس از گذشت ۲۴ ساعت در 4 روز در هفته، هر ساعتی از شبانه روز در آزمون تافل آی بی تی هوم ادیشن شرکت کند.

در مدت زمان برگزاری آزمون تافل IBT Home Edition داوطلب توسط یک ناظر آنلاین نظارت می شود و در صورت سرپیچی از قوانین هنگام برگزاری آزمون، آزمون تافل داوطلب لغو خواهد شد و هزینه شرکت در آزمون به داوطلب بازگردانده نمی شود.

اعتبار مدرک آزمون تافلIBT هوم ادیشن چند سال است؟

اعتبار مدرک آزمون تافل IBT هوم ادیشن همانند تافل IBT و تافل PBT دو سال است و پس از پایان این مدت مدرک آزمون تافل فاقد اعتبار خواهد بود و در صورتی که داوطلب بخواهد برای اپلای تحصیلی و سایر اهداف مهاجرتی مدرک آزمون تافل را ارائه نماید باید دوباره در آزمون شرکت کرده و مدرک جدیدی دریافت کند.

اعلام نتایج آزمون تافل IBT هوم ادیشن تضمینی

نمره آزمون تافل IBT هوم ادیشن بین ۴ تا ۸ روز پس از برگزاری آزمون آماده می ‌شود و داوطلبان می‌ توانند نتیجه آزمون را روی وبسایت ETS مشاهده کنند.

پس از آماده شدن نتایج آزمون، ایمیلی از ETS برای داوطلب ارسال می شود. سپس داوطلب می‌ تواند به اکانت خود مراجعه کرده و نمرات خود را ببیند. سپس فایل PDF گزارش‌ نمره آزمون ۲ روز پس از ایمیل روی سایت قرار می ‌گیرد و قابل دانلود و چاپ است.

نکته: از آنجایی که آزمون تافل آی بی تی هوم ادیشن ساختاری مشابه با تافل IBT دارد، از این رو مانند تافل IBT از اعتبار بالایی برخوردار است.

آیا آزمون تافل IBT هوم ادیشن در ایران برگزار می شود؟

آزمون IBT هوم ادیشن در بیش از 190 کشور در جهان در دسترس است، اما امکان ثبت نام در آزمون در ایران وجود ندارد و داوطلبان ایرانی نمی توانند به طور مستقیم در آزمون ثبت نام کنند و داوطلبان می توانند با استفاده از نرم افزار تغییر IP در آزمون تافل IBT هوم ادیشن شرکت کنند.

برای تضمین قبولی در آزمون تافل IBT هوم ادیشن و نحوه ثبت نام در آزمون تافل IBT هوم ادیشن با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا تماس بگیر و هر سوالی داری بپرس.

تجهیزات لازم برای شرکت در آزمون تافل IBT هوم ادیشن

داوطلبان برای شرکت در آزمون تافل IBT هوم ادیشن باید تجهیزاتی را فراهم کنند تا بتوانند در آزمون شرکت کنند، تجهیزات مورد نیاز برای شرکت در آزمون تافل IBT هوم ادیشن عبارتند از:

کامپیوتر یا لپتاپ

دوربین کامپیوتر یا لپتاپ

میکروفون

اسپیکر (استفاده از هدفون و هندزفیری غیرمجاز است.)

نصب مرورگر ets روی کامپیوتر

نکته: داوطلب می تواند برای چک کردن تجهیزات خود به صفحه ProctorU Equipment Check مراجعه کرده و از تجهیزات مورد نیاز برای شرکت در آزمون تافل IBT هوم ادیشن مطلع شود.

تفاوت آزمون تافل IBT هوم ادیشن با تافل IBT

ساختار آزمون تافل IBT هوم ادیشن همانند ساختار آزمون تافل IBT است و تنها تفاوت در محل برگزاری آزمون است. داوطلبان برای شرکت در آزمون تافل IBT باید به مراکز برگزاری آزمون تافل به صورت حضوری مراجعه کنند، در صورتی که آزمون IBT هوم ادیشن به صورت آنلاین در منزل برگزار می شود.

در پایان آزمون تافل IBT هوم ادیشن داوطلبان می ‌توانند نمرات غیر رسمی بخش درک مطلب و شنیداری آزمون را مشاهده کنند، اما در آزمون تافل IBT تمام نتایج پس از 8 روز پس از برگزاری آزمون به صورت رسمی روی سایت EST قابل مشاهده خواهد بود.

R خدمات شرکت مهاجرتی هومان ویزا

⭕ اخذ ویزای شینگن ایتالیا تضمینی ؛اقامت ترکیه، اسپانیا، پرتقال، اتحادیه اروپا و کانادا و کشورهای حوزه خلیج فارس

⭕ بررسی امکان مهاجرت و دریافت ویزا برای کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی

⭕ ثبت شرکت در اروپا ، آمریکای شمالی و کشورهای حوزه خلیج فارس

⭕ مشاوره سرمایه گذاری بین المللی

⭕ اخذ نمایندگی از شرکت های تجاری

⭕ برگزاری دوره های خصوصی و فشرده آزمون های زبان انگلیسی تضمینی ویژه مهاجرت تحصیلی و شغلی (آزمون تافل هوم ادیشن صد در صد تضمینی شرکت مهاجرتی هومان ویزا، آزمون آیلتس آکادمیک تضمینی، آزمون GRE تضمینی ، آزمون OET تضمینی، ....

⭕ معرفی فرصت های سرمایه گذاری و شغلی سایر کشورها

⭕ و خدمات مهاجرتی گسترده دیگری که در مشاوره رایگان به متقاضیان مهاجرت تحصیلی ، شغلی ... ارائه می شود.

R متن کامل مقاله آزمون تافل هوم ادیشن تضمینی

همراه با دریافت مشـاوره رایگان آزمون تافل تضمینی از تیم تخصصی هومان در سایت شرکت مهاجرتی هومان ویزا در دسترس می باشد.

منبع : HOOMANVISA.COM

 

ديدگاه های ارسال شده است