«

رپورتاژ آگهی

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
#simadl-1137

نحوه ی دانلود بازی زیر نویس فارسی

دانلود بازی زیر نویس فارسی

نحوه ی دانلود بازی زیر نویس فارسی به واسطه ی تقاضا کنندگان بسیار زیادی که دارد، جزء پرسش اکثر گیمر ها محسوب می شود. فرایند بازی کردن با بازی های زبان اصلی و اورجینال همواره از جمله معضل های اصلی گیمر هایی محسوب می شود که تسلط لازمی به زبان بازی مربوطه را ندارند، لذا اگر به زبان اصلی بازی مسلط باشید می توانید به مراتب بهتر و آگاهانه تر مراحل بازی را یک به یک طی کنید.

رپورتاژ آگهی ادامه و دانلود...
#simadl-1043

عکس پروفایل

عکس پروفایل

به گزارش سایت axneveshteh.ir ؛ عکس پروفایل دخترونه و عکس نوشته عاشقانه و جدید از جمله جست و جو های متداولی است که به واسطه ی رواج اپلیکیشن های پیام رسان روز به روز پر متقاضی تر از قبل می شوند. فرایند انتخاب و پسندیدن عکس پروفایل جدید به گونه ای است که هر کسی دارای سلیقه ی متفاوتی در آن می باشد.

رپورتاژ آگهی ادامه و دانلود...

تاثیرات خواندن رمان در زندگی هر شخص چیست؟

ادبیات داستان این فرصت را به شما می دهد تا بتوانید تغییر را پیش روی خود قرار دهید

اگر طرفدار پروپاقرص ادبیات تخیلی هستید باید بگوییم که این ژانر به شما این فرصت را می دهد تا با گجت های جدید آشنا شوید که در آینده به واقعیت تبدیل می شوند. به طورکل ادبیات تخیلی ذهن شما را برای رویارویی با آینده اماده می کند. البته تغییر دادن افکار تنها با رمان های تخیلی به وجود نمی آید.

یک اصل مهم برای داشتن رمان خوب اتفاقاتی است که برای کاراکتر داستان در طول مسیر اتفاق می افتد. شخصیت ها در داستان پیروز می شوند، شکست می خورند و حتی با موقعیت های تازه روبرو می شوند. با خواندن این طور داستان ها به صورت غیر ارادی به تغییر اندیشه خود نیز فکر خواهیم کرد. ما می دانیم تغییر اجتناب ناپذیر است و بهتر است با آن کنار بیاییم.

رپورتاژ آگهی ادامه و دانلود...
رپورتاژ آگهی

خرید چربی سوز و خرید مکمل بدنسازی

چربی سوزها در واقع ترکیباتی هستند که به فرایند چربی سوزی از طریق افزایش متابولیسم بدن در هنگام انجام تمرینات ورزشی کمک می کنند. چربی سوزها انواع مختلفی دارند که تاثیرات متفاوتی بر روی بدن می گذارند و برخی از آنها (همانند کارنتین ها) از ترکیبات گیاهی برای انجام فرایند چربی سوزی در خود استفاده می کنند. اما تقریبا می توان گفت تمامی چربی سوزها در ترکیبات خود از کافئین و عصاره چای سبز بهره می برند.
تحقیقات نشان می دهد که کافئین و کارنتین در بدن به صورتی عمل می کند که هم در حالت استراحت و هم هنگام تمرین تاثیرات چربی سوزی در بدن دارد. چربی سوزها به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که در حالت کلی شامل : فت برنر ها (چربی سوزها)، سی ال ای (CLA) و کارنتین ها می باشند که کارایی مختلفی را در فرایند چربی سوزی دارند.
تاثیر کارنتین در بدن به این صورت است که با مصرف چربی های بدن، انرژی لازم برای بدن را آزاد می کند، بنابراین هم عمل چربی سوزی را انجام می دهد و هم باعث تامین انرژی بدن، افزایش استقامت و ریکاوری عضلات نیز خواهد شد.
یکی دیگر از محبوب ترین چربی سوزها، سی ال ای (CLA) می باشد که با توجه به اینکه تقریبا هیچ ضرری برای بدن ندارند، خرید چربی سوز سی ال ای برای تمامی ورزشکاران جهت کاهش وزن در اولویت می باشد.
مصرف همزمان دو آمینو اسید یعنی گلوتامین و آرژنین نیز می تواند اثر چربی سوزی بر بدن ورزشکاران داشته باشد. بنابراین می توان نتیجه گرفت که جهت افزایش تاثیر چربی سوزها در بدن و تسریع فرایند چربی سوزی بهتر است چندین مکمل موثر را در یک دوره به طور همزمان مصرف کرد.
از سایر چربی سوزها می توان به عصاره چای سبز و روغن ماهی اشاره کرد که با توجه به طبیعی بودنشان در هنگام خرید چربی سوزها همیشه مورد توجه ورزشکاران هستند.

ال کارنیتین چیست ؟

ال کارنیتین ها اسیدهای آمینه ای هستند که تقریبا در تمامی سلول های بدن وجود دارند. ال کارنیتین ها بیشتر در عضلات (و همچنین پوست و مو) تجمع دارند و نقش اصلی آنها تولید انرژی است. اما نکته مهم این است که این انرژی را چگونه تامین می کنند؟ ال کارنیتین ها این انرژی را با سوزاندن چربی ها و اسیدهای چرب تامین می کنند. به همین دلیل است که همیشه برای فرایند چربی سوزی در رژیم های کاهش وزن مورد توجه هستند و اصلا به عنوان یک مکمل چربی سوز شناخته می شوند. معمولا برای آب کردن چربی های دور شکم و پهلو، استفاده از مکمل ال کارنیتین به ورزشکاران و کسانی که قصد کاهش وزن را دارند توصیه می گردد.

اما واقعا تنها کارکرد ال کارنیتین ها کمک به فرایند چربی سوزی است؟ خیر! ال کارنیتین ها ترکیباتی هستند که برای سلامتی بدن و بهبود عملکرد ورزشی از طرق مختلف مفید می باشند. آنها ترکیبات سمی را از داخل سلول های عضلانی به بیرون از آن انتقال می دهند و از تجمع آنها در سلول جلوگیری می کنند. ال کارنیتین ها باعث افزایش سوختن اسید های آمینه لیوسین و والین (از اجزای آمینو اسیدهای شاخه ای) می گردد، این دو امینو اسید نقش ویژه ای را در تامین انرژی بدن حین انجام تمرینات سخت دارند. با افزایش تولید انرژی که ال کارنیتین ها موجب می شوند، استقامت بدن ورزشکاران نیز افزایش پیدا می کند.

رپورتاژ آگهی