«

رپورتاژ آگهی

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
.
#simadl-1313

حقایقی حیرت آور درباره ذهن انسان

 

(معرفی کتاب توهم باهوشی، ترجمه دکتر میثم شکری ساز)

اگر به ما بگویند که ذهنمان ما را فریب می دهد و دلیل بسیاری از تصمیمات و کارهای اشتباه ما ذهن خود ماست، چه فکری می کنیم؟ شاید اولین چیزی که از خودمان بپرسیم این سوال باشد که آیا این موضوع واقعی دارد؟ مگر می شود ذهن ما خودمان را فریب دهد؟ کتاب توهم باهوشی نوشته دیوید مکرینی، که دکتر میثم شکری ساز آن را به فارسی ترجمه کرده است، دقیقا به بررسی همین موضوع می پردازد که چطور ذهن به دلیل نوع تفکر و کارکرد ذهنی دچار باورهای غلط می شود و بر اساس این باورها تصمیم گیری های اشتباه می کند.

 

رپورتاژ آگهی ادامه و دانلود...

هاست دانلود ایران؛ یک انتخاب بدون محدودیت...

هاست دانلود ایران؛ یک انتخاب بدون محدودیت...

زندگی روزانه‌ی عمده‌ی افراد در جهان، پیوند شدیدی با اینترنت و فضای وب داشته است. قطعاَ برای شما هم پیش آمده است که با قطع شدن اینترنت، نوعی قفل شدگی را در زندگیتان احساس می‌کنید و حس می‌کنید که انگار از اخبار لحظه‌ای و دسترسی به جوامع جهانی محروم هستید!

حالا اگر با قطع شدن اینترنت، بازهم قابلیت دسترسی به هاست دانلود برایتان مهیا باشد، چه نظری دارید؟؟ باید بگویم که این اتفاق هیجان انگیز کاملاَ ممکن است...

رپورتاژ آگهی ادامه و دانلود...

بلیط هواپیما استانبول را از کدام ایرلاین خریداری کنیم؟

خرید بلیط هواپیما مناسب اولین قدم برای شروع یک سفر می باشد که اهمیت انتخاب مناسب ترین آن در کل سفر شما تاًثیر بسیاری خواهد داشت. امنیت پرواز، میزان بار مجاز، قیمت مناسب بلیط، راحتی مسافران در طول پرواز، بدون تاًخیر انجام شدن پرواز و ... همگی از جمله مواردی هستند که قطعا در سفر شما تاًثیر خواهند داشت. در حال حاضر که مقصد سفر شهر استانبول ترکیه می باشد به بررسی بهترین ایرلاین ها برای خرید بلیط هواپیما استانبول می پردازیم. برای خرید بلیط هواپیما استانبول انتخاب های بسیاری وجود دارد از ایرلاین های فعال و موفق ایرانی گرفته تا ایرلاین های مشهور ترکیه ای و اروپایی. اما برای این که انتخاب مناسبی داشته باشید باید قیمت، میزان بار و تمام مواردی که برایتان مهم می باشد را مورد بررسی و 

مقایسه قرار دهید. 

 

 

رپورتاژ آگهی ادامه و دانلود...
#simadl-1284

اگر شما هم به فکر طراحی سایت در اصفهان هستید ما به شما اصفهان دیزاینر را معرفی میکنیم.

اصفهان دیزاینر با داشتن یک تیم متخصص در همه زمینه های هاستینگ , سرور و طراحی و بهینه سازی سایت آماده خدمت رسانی به همشهریان گرامی می باشد . از جمله افتخارات ما همکاری در زمینه پشتیبانی و طراحی با سایت های پر بازدید کشور می باشد. کلیه سایت های طراحی شده توسط ما در بهترین سرور های دنیا در ایران ، آلمان و روسیه میزبانی خواهند شد.

تیم طراحی و برنامه نویسی اصفهان دیزاینر با داشتن بیش از دوازده سال سابقه با استناد به عمر سایت های طراحی شده آماده کلیه خدمات حرفه ای و پیشرفته تحت وب در استان اصفهان می باشد.

تیم حرفه ای طراحی سایت اصفهان با داشتن زیر ساخت های لازم و سرور های اختصاصی سایت شما را در سراسر دنیا در دسترس خواهد کرد

رپورتاژ آگهی

اینستاگرام از پاییز سال 2018 با تغییر سیاست های خود شروع به محدود کردن ربات های اینستاگرامی نموده و اکنون یعنی سال 2020 که زمان نوشته شدن این مقاله است توانسته 99 درصدد ربات ها را متوقف کند. از این رو پیدا کردن ربات اینستاگرامی که بتواند از الگوریتم های سختگیرانه اینستاگرام عبور کند کار ساده ای نیست. زیرا اینستاگرام نشان داده که در این تصمیم بسیار جدی بوده و الگوریتم های متعدد و پیچیده ای را در حمایت از سیاست های ضد ربات خود راه ندازی کرده است. ما یک نمونه ربات اینستاگرام که میتواند بطور همیشگی از رادار شناسایی اینستاگرام دور بماند را پیدا کرده و برای این مقاله در نظر گرفته ایم اما قبل از معرفی آن جالب است نگاهی به الگوریتم اصلی ضد ربات اینستاگرام داشته باشیم که در عین سادگی بسیار هوشمندانه طراحی شده و گریز از آن برای بسیار از برنامه نویسان کاری تقریبا ناممکن بوده است!

رپورتاژ آگهی ادامه و دانلود...