«

رپورتاژ آگهی

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
.

خرید نهال گردو بدون مراجعه حضوری چگونه انجام می‌ گیرد ؟

گلد نهال معتقد است ، با نزدیک شدن به ماه های آذر و اسفند و روز درختکاری ، بسیاری از کسانی که باغ و یا حیاط بزرگی در اختیار دارند، به فکر خرید نهال می‌افتند. نهال گردو در این ایام بسیار بازار فروشش داغ می شود ؛ چرا که کاشت این نهال چه برای آن دسته از افرادی که قصد فروش محصولات باغ و چه کسانی که صرفاً مصرف شخصی را مد نظر دارند، سودهی زیادی را در پی خواهد داشت.

رپورتاژ آگهی ادامه و دانلود...

گوگل ادوردز چیست و چگونه در گوگل تبلیغ کنیم؟

گوگل ادز یک سرویس تبلیغات برخط، توسعه یافته توسط شرکت گوگل است که در آن تبلیغ‌ کنندگان برای نمایش نسخه‌ای مختصر از تبلیغات برای کاربران وب  هزینه‌ای پرداخت می‌کنند.

رپورتاژ آگهی ادامه و دانلود...
#simadl-1328

هتل پاریز تهران

هتل پاریز تهران

تهران به‌عنوان بزرگ‌ترین شهر ایران، یکی از دیدنی‌ترین شهرهای کشور است. در این شهر بزرگ و مدرن، انواع و اقسام جاذبه‌های طبیعی، تاریخی و گردشگری وجود دارد. معمولا در زمان تعطیلات عید نوروز، افراد ساکن تهران به شهرهای دیگر کشور سفر می‌کنند. ازاین‌رو عید نوروز، بهترین زمان برای سفر و گشت‌وگذار در این شهر است.

رپورتاژ آگهی ادامه و دانلود...
#simadl-1313

حقایقی حیرت آور درباره ذهن انسان

 

(معرفی کتاب توهم باهوشی، ترجمه دکتر میثم شکری ساز)

اگر به ما بگویند که ذهنمان ما را فریب می دهد و دلیل بسیاری از تصمیمات و کارهای اشتباه ما ذهن خود ماست، چه فکری می کنیم؟ شاید اولین چیزی که از خودمان بپرسیم این سوال باشد که آیا این موضوع واقعی دارد؟ مگر می شود ذهن ما خودمان را فریب دهد؟ کتاب توهم باهوشی نوشته دیوید مکرینی، که دکتر میثم شکری ساز آن را به فارسی ترجمه کرده است، دقیقا به بررسی همین موضوع می پردازد که چطور ذهن به دلیل نوع تفکر و کارکرد ذهنی دچار باورهای غلط می شود و بر اساس این باورها تصمیم گیری های اشتباه می کند.

 

رپورتاژ آگهی ادامه و دانلود...