«

آشنایی با فیلم دوزیست + دانلود و نقد و بررسی

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-3357

فیلم دوزیست محصول تولید شده 1398 را در این مقاله مورد بررسی قرار می دهیم و با موضوع این فیلم و میزان فروشش در سینما و سپس وارد شدن به شبکه نمایش خانگی مورد بحث قرار خواهیم داد.

آشنایی با فیلم دوزیست

معرفی

فیلم سینمایی دوزیست خیلی زود توانست در دل مردم جا باز کند و مخاطب های بسیاری را برای خود برگزیند. این فیلم توسط برزو نیک نژاد ساخته شده و به تهیه کنندگی سعید خانی می باشد. نویسنده فیلم نامه دوزیست نیز خود برزو نیک نژاد می باشد. در این فیلم بازیگران مطرحی نیز نقش دارند که بسیار خوب در نقش خود وارد عمل شده اند. دوزیست هم در سینما اکران شد و هم اکنون نیز وارد شبکه نمایش خانگی شده است. دانلود فیلم دوزیست هم اکنون از سایت پلیو امکان پذیر است که می توانید پس از خرید قانونی فیلم دوزیست آن را در کنار خانواده به تماشا بنشینید.

فیلم دوزیست

بازیگران فیلم دوزیست

فیلم دوزیست بازیگران بسیار مطرحی را در خود جای داده است. جواد عزتی در نقش اصلی فیلم عطا می باشد، او در یک خانه در پایین شهر در کنار پدرش زندگی می کند که پدر واقعی او نیز نمی باشد. دو رفیق دارد که یکی را پژمان جمشیدی و دیگری را هادی حجازی فر نقش گرفته اند. یک همسابه نیز دارد که آن همسایه کلفتی که ستاره پسیانی باشد را دارند که عاشق عطا می باشد. اما با ورود دختری که الهام اخوان باشد عطا درگیر ماجراهایی می شود که بسیار جذابیت های این فیلم را بیشتر کرده است. در این فیلم بازیگران مطرح دیگری همچون مانی حقیقی، سعید پورصمیمی، و .. نقش دارند.

فیلم دوزیست

موضوع و خلاصه داستان

موضوع داستان فیلم دوزیست نیز در این باره می باشد که در جنوب شهر پسری به نام عطا با پدرش زندگی می‌کند و دو تن از دوستان خود را نیز به خانه راه داده است اما کلفتی که برای همسایه‌شان کار می‌کند، و .. این شروع ماجرای بسیار جذاب دوزیست می باشد. عطا هم از رفیق ضربه میخورد و هم از عشق و عاشقی و دچار دردسر هایی می شود که او را درگیر یک زندگی پیچیده می کند.

فیلم دوزیست

فروش در سینما

فیلم دوزیست فروش بسیار خوبی را در سینما به دست آورده است و تاکنون رقمی که به دست ما رسیده است به قیمت بیش از 18 میلیارد فروش را کسب کرده است. پس از اکران در سینما فیلم دوزیست به تازگی وارد شبکه نمایش خانگی شده است که احتمال فروش آن در این قسمت نیز بسیار بالا خواهد بود.فیلم دوزیست

نتیجه گیری

فیلم دوزیست یکی از تماشایی ترین فیلم های جدید درام و اجتماعی موضوع می باشد که هم اکنون از طریق پلتفرم پلیو قابل دریافت و تماشا می باشد. در دوزیست بازیگران بسیار مطرح و خوش نقشی نقش دارند که باعث زیبایی های دو چندان این فیلم شده است. دوزیست به کارگردانی و فیلمنامه برزو نیک نژاد می باشد.

منبع: مرجع خبری پلیو

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است