«

آموزش و خدمات حرفه ای تاتو صورت و بدن با برترین اساتید تاتو

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید

پریشا تاتو

تاتو خط چشم

یکی از انواع آرایش های دائم تاتو خط چشم است. این نوع از خدمات آرایش دائم طرفداران زیادی را در بین بانوان پیدا کرده است. همانگونه که همه ما می دانیم چشم ها یکی از مهم ترین اجزای صورت هستند که توجه زیادی را به خود جلب خواهند کرد. همه ما برای صحبت با افراد اولین جایی که به آن نگاه میکنیم چشم ها هستند. پس چشم ها تاثیر زیادی بر روی زیباتر به نظر رسیدن شما دارد. فرم چشم ها و رنگ آنها در افراد مختلف متفاوت است ولی تقریبا تمامی بانوان به دنبال راهی برای زیبا تر کردن چشم های خود هستند. در خیلی از مواقع برای زیباتر شدن چشم ها، بانوان به سراغ آرایش چشم ها می روند. یکی از مهم ترین آرایش ها برای چشم کشیدن خط چشم است. که در ادامه درباره تاثیر خط چشم بر زیبایی و تاتو خط چشم با شما صحبت خواهیم کرد.

خالکوبی خط چشم و تاثیر آن بر زیبایی افراد

 

یکی از مهم ترین آرایش در چشم، تاتو خط چشم است.کشیدن خط چشم باعث زیباتر و درشت تر نشان دادن چشم های شما می شود. جالب است بدانید در زمان های دور نیز دور و اطراف چشمان را سیاه می کردند. هدف آنها از این کار با هدف بانوان امروز متفاوت بود؛ آنها اعتقاد داشتند کشیدن خط چشم و سیاه کردن اطراف چشم ها باعث دوری آنها از آفتاب و چشمان بد می شود.

همانگونه که همه ما میدانیم فرآیند کشیدن خط چشم بسیار دشوار و نیازمند تخصص است. همه بانوان نمی توانند خط چشم خود را به طور دقیق و صاف بکشند و حتی اگر بتوانند خط چشمی منظم بکشند ممکن است وقت تجدید روزانه ی این آرایش را نداشته باشند. مناسب ترین راه برای خلاص شدن از این آرایش روزانه، تاتو چشم است. شما با استفاده از این آرایش دائم زیبایی چشمان خود را دو چندان خواهید کرد.

تاتو خط چشم چه مزایایی دارد؟

1- از مهمترین مزایایی که تاتو خط چشم دارد صرفه جویی در زمان است. آن دسته از بانوانی که شاغل هستند و روزانه به سرکار می روند و هر روز صبح وقت این را ندارند مه خط چشم خود را بکشند و ظاهر خود را آراسته نمایند. تاتو خط چشم برای اینگونه افراد بسیار مناسب است.

2- خالکوبی روی چشم باعث به وجود آمدن یک آرایش تمیز و منظم می شود

3- بسیاری از بانوان به خط چشم های موقت حساسیت دارند و مایع وجود در آنها حساسیت ایجاد می کند. این دسته از بانوان با استفاده از تاتو خط چشم زیبایی دائمی را بدون هیچگونه حساسیتی داشته باشند.

4- از مهمترین و بارزترین ویژگی های تاتو خط چشم نیز زیبایی بخشیدن به چشم ها و در نهایت چهره افراد است.

تاتو خط چشم مناسب برای هر مدل چشم

همانطور که گفته شد کشیدن خط چشم نیازمند تخصص بسیار بالاست. همچنین لازم به ذکر است هر مدل از چشم نیازمند خط چشم خاصی است و هر کسی نمی تواند از این مدل ها با خبر باشد. برای مثال در زیر به چند مدل تاتو خط چشم برای انواع چشم ها اشاره می کنیم.

1- خط چشم مناسب برای چشم های درشت: برای آن دسته از افرادی که چشم های درشت دارند خط چشمی پهن مناسب است.

2- خط چشم مناسب برای چشم های ریز: برای آن دسته از خانم هایی که چشم هایشان ریز است برای آنکه چشم هایشان درشت تر به نظر برسد باید خط چشم را هم در بالای چشم و هم در پایین چشم ها بکشند.

3- خط چشم مناسب برای چشم های گود: برای چشم هایی که گود و فرو رفته هستند خط چشم مناسب یک خط چشم بسیار نازک و ظریف است.

4- خط چشم مناسب برای چشم های گرد: خانم هایی که چشمان آنها گرد است باید توجه داشته باشند که خطی که پشت پلک آنها کشیده می شود باید در قسمت ابتدایی چشم بسیار نازک باشد و رفته رفته پهن تر شود.

5- خط چشم مناسب برای چشم های با فاصله: برای چشمان هایی که فاصله آنها نسبتا بیشتر است باید توجه داشت که قسمت داخلی چشم نیز باید خط کشیده شود.

6- خط چشم مناسب برای چشم های برجسته: برای آن دسته از بانوانی که چشم هایشان برجسته است بهترین گزینه خط چشم پهن در بالای پلک است.

تاتو بدن

تاتو بدن امروزی که با دستگاه استریل و جوهرها انجام می شود ، محبوب ترین شکل از هنر تاتو بدن است. در حالی که بیش از 50 سبک مختلف برای انتخاب وجود دارد ، می توان چند نوع از تاتو بدن عالی و زیبا  را به دسته های زیر تقسیم کرد.

تاتو بدن: تاتو چیست؟

آیا به فکر طرح های مختلفی برای تاتو بدن هستید؟ قبل از هر تصمیم گیری با ما همراه باشید تا بتوانید اطلاعات مفیدی در این زمینه به دست آورید به ویژه در بخش های بعدی سعی کرده ایم به طور کلی مراقبت های لازم  بعد از تاتوی بدن را در اولویت خود قرار دهیم و نکات جالب و مهمی را در این راستا مطرح کنیم. تاتو همواره جایگاه ویژه ای در طول تاریخ داشته است و در سال های اخیر تصور می شود که توجه افراد به استفاده از انواع آنها تشدید یافته است و افراد در سنین مختلف اعم از دختر و پسرها سعی دارند طرح های مختلفی از تاتو را بر روی بدن خود ثبت کنند.

انواع تاتو بدن:

تاتو بدن سنتی که در دهه های گذشته انجام می شده است اولین نوع تاتو است که به صورت خالکوبی بر روی بدن انجام شده است. نوع دوم مربوط می شود به نوع تاتو بدن رئالیسم، یکی از عجیب ترین سبک های تاتو که امروزه انجام می شود ، رئالیسم تصاویر عکاسی را گرفته و آنها را به خال کوبی تبدیل می کند که می تواند بسیار هم سخت خالکوبی انجام شود.نوع سوم تاتو بدن آبرنگی است، قطعاً یکی از جدیدترین موارد اضافه شده در دنیای خال کوبی ، خال کوبی های آبرنگی که در این نوع خالکوبی مهارت زیادی داشته باشید زیرا آنها از سبک هنری حاصل از کاغذ یا بوم تقلید می کنند

اگر چه استفاده از تاتوی بدن قدمت طولانی دارد ولی در سال های اخیر با در نظر گرفتن برخی از مزیت های خاصی که تاتو در پوشاندن نازیبایی های بدن دارد شاهد استفاده آن به طور جدی در علم پزشکی هستیم.برای تاتو بدن طرح های مختلفی موجود است شما به راحتی می توانید با سلیقه خود مناسب ترین نوع آن را انتخاب کنید.

آموزش تاتو بدن

تاتو یا تتو به ایجاد کردن طرح و نقشی به صورت دائمی و همیشگی بر روی پوست گفته می شود که این طرح به صورت ثابت می باشد و ماندگاری دارد. آموزش تاتو بدن برای بسیاری از افراد جذاب می باشد بسیاری از افراد نیز به وسیله آموزش تاتو بدن به کسب درآمد می پردازند. مواد رنگی که ممکن است سیاه، قهوه ای و یا قرمز باشد به وسیله دستگاه تاتو بدن به زیر پوست تزریق می شود تا نقش مورد نظر بر روی پوست شما ایجاد شود. آموزش تاتو بدن در تهران بسیار بیشتر از شهرستان ها می باشد. این آموزشگاه ها تمام مراحل آموزش تاتو بدن را به افراد می آموزند تا بتوانند به تاتو کاری ماهر تبدیل شوند.

 

دلایل آموزش تاتو بدن

 

تاتو بدن یا همان خالکوبی بدن در گذشته به دلیل های مختلفی اعم از دلایل مذهبی و یا قومی انجام می شده است، حتی بسیاری از افراد در گذشته به دلایل خرافاتی مثل دور کردن چشم بد، افزودن مهر و محبت شوهر و یا سفید بخت شدن این کار را می کردند. اما امروزه بیشترین دلیل برای انجام تاتو بر روی بدن به دلیل زیبایی می باشد. آموزش تاتو بدن امروزه برای بیشتر آرایشگران لازم می باشد زیرا بسیاری از خانم ها برای داشتن آرایش چشم و یا لب به آن ها مراجعه می کنند.

 

امروزه تاتو بر روی بدن در زنان و مردان رواج زیادی داشته است و بسیاری از افراد این نقاشی و تاتو ها را بر روی بدن خود انجام می دهند. هزینه آموزش تاتو بدن در کشور های آمریکایی و اروپایی نسبت به کشور ما بسیار بالاتر می باشد. البته هزینه آموزش تاتو بدن در آموزشگاه ها نیز بسیار متفاوت می باشد. این تفاوت ناشی از نوع شهر، محل قرار گیری آموزشگاه، مدرسان آن ها، میزان سطح مهارت مدرس ها و … می باشد.

 

خدمات حرفه ای تاتو : 09126130533

ديدگاه های ارسال شده است