«

از کدام سایت اپل ایدی بخریم ؟

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
.
#simadl-1223

از کدام سایت اپل ایدی بخریم ؟

یکی از دغدغه های دارنگان موبایل های اپل با سیستم عامل ای او اس داشتن اپل ایدیست . اپل ایدی هویت دستگاه شما و به نحوی شناسه شما در پیش شرکت اپل است . اطلاعات بسیار زیادی درون اپل ایدی نگه داری میشود به همین جهت خیلی مهم است که امنیت اپل ایدی مان بالا باشد .

متاسفانه شرکت اپل تحریم های سختی برای ایرانیان عزیز به عمل اورده که باعث ناتوانی هموطنان در ساخت اپل ایدی می شود . 

همان طور که میدانید موبایل های اپل قابلیت های بسیار زیادی دارند و به همراه کیفیت ساخت بالای آن هر کسی وسوسه خرید یک موبایل اپل را دارد . اما اگر  همین موبایل اپل ، اپل ایدی نداشته باشد . بیشتر از 90 درصد قابلیات آن در دسترس نیست . 

به تازگی شرکت اپل در مراحل ساخت اپل ایدی وارد کردن شماره تلفن را نیز اجباری کرده است اما شماره تلفن های ایرانی را قبول نمی کند همین باعث سخت تر شدن ساخت اپل ایدی می شود . 

یکی از راه های ساخت اپل ایدی استفاده از شماره مجازی می باشد اما اصلا پیشنهاد نمیشود چرا که شرکت اپل اکانت شما را بعد از چند وقت مسدود می کند.

سایت های بسیار زیادی هستند که به شما اپل ایدی ارائه می کنند .اما اطمینان کردن به هر سایتی در این روز ها کار بسیار سختی می باشد . 

 

وب سایت برای خرید اپل آیدی

یکی از سایت هایی که اپل ایدی معتبر به همراه پشتیبانی و امنیت بالا ارائه می کند وب سایت دکتر اپل ایدی می باشد . 

دکتر اپل ایدی سال هاست در این زمینه فعالیت می کند و تجربه بالایی در ساخت اپل ایدی معتبر و تایید شده از شرکت اپل را دارد . 

دکتر اپل ایدی همچنین به شما پشتیبانی دائمی را برای هر اکانت اپل ایدی ارائه می دهد . میتوانید از طریق لینک زیر به وب سایت دکتر اپل ایدی مراجعه کنید :

خرید اپل ایدی

دکتر اپل ایدی همچنین به شما نحوه ساخت اپل ایدی به صورت رایگان را نیز آموزش می دهد . اما در صورتی که باز هم توانایی ساخت اپل ایدی را نداشتید می توانید یک اپل ایدی آماده بخرید .

آموزش ساخت اپل ایدی رایگان 

https://drappleid.com/%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d8%a7%d9%be%d9%84-%d8%a7%db%8c%d8%af%db%8c/

 

منبع : دکتر اپل ایدی

ديدگاه های ارسال شده است