«

انتخاب میان بهترین دوربین های مدار بسته در بازار ایران

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید

ایجاد و حفظ امنیت از مهم ترین ارکان زندگی برای تمام افراد جامعه است. امنیت شکل ها و انواع مختلفی دارد امنیت مالی و اقصادی که امروزه در دنیا کاربرد دارند تا امنیت جانی که از زمان حضور بشر تا به امروز اهمیت بسیار داشته است. همانطور که امنیت شکل های بسیار متنوعی دارد. دوربین های مدار بسته ابزار هایی هستند که با کمک آن ها می توان ضمن افزایش امنیت، نظارتی مستقیم بر محیط داشت. این دوربین ها دارای ویژگی های خاصی هستند. این ویژگی ها برای دوربین های مدار بسته اهمیت حیاتی دارند.

position-field-view.jpg

مهم ترین ویژگی‌ های دوربین مداربسته

قابلیت دید در شب

اگر به قسمت حوادث اخبار توجه داشته باشیم و چندین فیلم سینمایی هم دیده باشیم، می دانیم که اغلب سارقین قصد دارند تا خود را پنهان کنند. برای همین هم اغلب در تاریکی شب اقدام به سرقت می کنند. از این رو استفاده از دوربین مدار بسته ای که دارای قابلیت دید در شب باشد، بسیار حیاتی است. بنابراین بهتر است  قبل از خرید دوربین مدار بسته، به این ویژگی دید در شب دوربین توجه کنید. برای خرید انواع دوربین مدار بسته به لینک زیر مراجعه نمایید.

https://www.dcakala.com/cctv/

قابلیت ضبط فیلم

قطعا فردی که سرقت می کند، می داند که احتمال اینکه فیلم سرقت او توسط دوربین های مدار بسته ضبط شود بسیار بالا است، پس قطعا به فکر پوشاندن چهره خود و یا قسمت هایی از بدن که بتواند به عنوان سر نخ استفاده شود نیز خواهد بود. حال تصور کنید با این اوصاف از دوربینی استفاده کنید که کیفیت ضبط لازم برای تشخیص افراد را نداشته باشد، آن وقت در واقع خود دوربین ها نیز به کمک سارقین رفته اند. پس نکته دوم که قبل از خرید یک دوربین مدار بسته باید به آن توجه داشته باشید، کیفیت فیلم برداری بالا در این دوربین ها است.

توجه داشته باشید که بعضی از دوربین های مدار بسته هنگامی که تصاویر را به صورت زنده روی مانیتور به نمایش می گذارند، کیفیت قابل قبولی دارند اما زمانی که به سراغ فیلم ضبط شده می روید این فیلم ها کیفیت لازم را ندارند.

در نهایت نیز بعد از خرید بهتر است جایی را برای نصب این دوربین ها انتخاب کنید که از لحاظ موقعیت فیلم برداری برای این دوربین ها مناسب باشد.

بهترین دوربین مدار بسته خانگی در بازار ایران

وقتی که صحبت از بهترین های دوربین خانگی در میان دوربین های مدار بسته می شود، معمولا دوربین های دام به ذهن می رسند. این دوربین مدار بسته نام خود را از روی شکل گنبدی خود انتخاب کرده است. این دوربین ها طوری طراحی شده اند تا لنز آن ها مشخص نباشد که این ویژگی دو مزیت مهم دارد، اول آن که احتمال خرابی لنز ها پایین تر است، دوم اینکه سارقین نمی توانند محل فیلم برداری این دوربین ها را حدس بزنند. این دوربین مدار بسته قابلیت فیلم برداری در تاریکی یا همان ویژگی دید در شب را دارد. همچنین از مادون قرمز نیز برای این کار کمک می گیرد. کیفیت فیلم برداری این دوربین ها قابل قبول است. این دوربین ها در کیفیت های 2 تا 8 مگاپیکسل قابل خریداری هستند.

این دوربین ها در برابر ضربه آن چنان مقاوم نیستند و در اماکن صنعتی نیز آن چنان سودمند واقع نشده اند. دوربین های دام به معنای واقعی کلمه دوربین های خانگی هستند. قیمت دوربین مداربسته خانگی نسبت به مدل های صنعتی و ویژه مناسب تر است.

دوربین مدار بسته برند هایک ویژن

با جرئت می توان دوربین های مدار بسته این برند چینی را از با کیفیت ترین دوربین های مدار بسته بر شمرد. این برند حدودا بیست سال است که در عرصه دوربین های مدار بسته فعالیت دارد و در این مدت توانسته تا با خلاقیت های فراوانی که در ساخت دوربین های مدار بسته به کار برده است بازار های جهانی را تحت تاثیر خود قرار دهد. دوربین های مدار بسته تولید شده این شرکت به راحتی نصب می شوند و کابران از کیفیت آن ها نیز راضی خواهند بود. یکی از ویژگی های مهم این دوربین ها استفاده از هوش مصنوعی در نرم افزار های کنترل این دوربین ها است.

باید به این نکته نیز توجه کنید که افرادی سود جو از نام این برند استفاده می کنند و بر روی محصولات خود از آن استفاده می نمایند. در حالی که این دوربین ها تولید این شرکت نیستند. بنابراین بهتر است این دوربین ها را از نمایندگی های معتبر خریداری کنید.

hike-vision-cctv-desktop.jpg

دوربین مدار بسته برند هایلوک

برند هایلوک یکی از برند های زیر مجموعه هایک ویژن است. به نوعی دوربین های مدار بسته هایلوک نوع اقتصادی تر از دوربین های هایک ویژن است. این دوربین ها در کنار کیفیت بسیار بالا و زیبایی در طراحی، از لحاظ قیمتی بسیار مقرون به صرفه خواهند بود.

دوربین مدار بسته برند داهوا

یکی دیگر از برند های با کیفیت چینی برند داهوا است. این برند از سال 2001 میلادی کار خود را در عرصه دوربین های مدار بسته شروع کرده است. از ویژگی ها مهم دوربین های تولیدی این شرکت می تواند به فیلم برداری با کیفیت 4k اشاره کرد. اگر از دوربین های این شرکت استفاده کنید، نگرانی بابت کیفیت تصاویر های فرستاده شده از این دوربین ها را نخواهید داشت. گفتنی است که دوربین های این شرکت، نسبت به دیگر برند ها قیمت بالا تری دارد. برای خرید انواع دوربین داهوا روی عکس زیر کلیک کنید.

dahua-cctv-desktop.jpg

کلام نهایی

دوربین های مدار بسته خانگی، از ابزار های نوین ایجاد امنیت به شمار می روند. در این مقاله سعی کردیم که شما عزیزان هر چه بیشتر با این ابزار های نوین و ویژگی های مهم و حیاتی آن ها آشنا شوید. همچنین بهترین برندهای دوربین مداربسته خانگی را نیز به شکلی اجمالی معرفی کرده ایم که می‌تواند راهنمای خوبی برای خرید شما باشد.

ديدگاه های ارسال شده است