«

انواع طراحی سایت فروش بیمه

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-2086

انواع طراحی سایت فروش بیمه

  • 135
  • 0
  • شنبه 23 مرداد 1400

انواع طراحی سایت فروش بیمه

در سال های اخیر با روی کار آمدن خدمات آنلاین و رواج پیدا کردن آن، کارگزاران بیمه با راه اندازی سایت و اپلیکیشن خود برای ارائه خدمات بیمه ؛ توانستند خدمات خودرا علاوه بر مردم اطراف خود به مردم سراسر کشور  ارائه دهند. در ادامه این مقاله از طراحی سایت بیمه بیمیک همراه ما باشید.

 

اهمیت طراحی سایت بیمه

 امروزه به دلیل خطرناک بودن مراجعات حضوری و همچنین دسترسی و سهولت استفاده از خدمات آنلاین ، مردم ترجیح می دهند که کارهای خود را به شکل اینترنتی انجام دهند. انجام آنلاین کارها به ویژه کار های اداری که مردم از آن فراری اند به ویژه در شرایط حال حاضر هم برای مردم اطمینان خاطر است هم در زمان و هزینه آن ها صرفه جویی میشود.  به همین دلیل طراحی سایت خدماتی مورد توجه قرار گرفته است.کارگزازان بیمه معمولا تنها میتوانند در بهترین حالت مردم شهر خودرا پوشش دهند در حالتی که فضای مجاز حداقل! فضایی به وسعت کل ایران است و کارگزاران میتوانند از این ظرفیت برای ارائه خدمات خود استفاده کنند.با طراحی سایت فروش آنلاین بیمه قادر خواهید بود که در دورترین نقاط کشور نیز، خدمات خود را ارائه نمایید.

 در این جا ما چند مورد از موارد لزوم طراحی وب سایت بیمه را عرض می کنیم:

آشنایی کاربران با انواع بیمه

افرایش اعتبار کارگزاری در رقابت با صنعت بیمه

سهولت دسترسی مشتریان به خدمات

برندینگ کارگزاری بیمه

فضایی برای تبلیغاتی چون ایمیل مارکتینگ و سئو

امکان ایجاد مشاوره آنلاین

کاهش اتلاف وقت و هزینه

راحتی کار متصدیان بیمه

انواع طراحی سایت فروش بیمه آنلاین 

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی از جمله بیمه های پر استفاده ای است که معمولا بدلیل کمبود زمان و فشردگی کار ها با وجود ضروری بودن فراموش میشود. ارائه خدمات آنلاین بیمه به افراد کمک میکند تا در خواست را در سریعترین زمان و بدون مراجعه حضوری به صورت آنلاین ثبت کنند و با خیال راحت به مسافرت خود برسند. شما میتوانید با همکاری با یک سایت گردشگری خدمات آنلاین بیمه مسافرتی خودرا در آن سایت ارائه دهید. جهت خرید آنلاین بیمه به سایت بیمیک مراجعه فرمایید.

بیمه آتش سوزی

بیمه ی منازل مسکونی در جهت رفع کامل نیازهای ساکنین منازل مسکونی کلیه موارد زیر را تحت پوشش بیمه‌ای قرار دهد و مجموعه‌ای کامل از بیمه‌‌نامه‌های مورد نیاز مشتریان را به ایشان ارائه داده است و می توان به بیمه آتش سوزی،خطر زلزله،اثاثیه و لوازم مسکن نام برد.

بیمه عمر و بازنشستگی

از  خواهان ترین بیمه ها میتوان بیمه عمر را نام برد . بیمه عمر یکی از انواع بیمه اشخاص است که علاوه بر ارائه‌ پوشش‌هایی برای زمان حیات، پوشش‌های مخصوص در مقابل خطرهای فوت نیز دارد و شخص بیمه‌گذار می‌تواند با پرداخت مبلغی به عنوان حق‌بیمه و انتخاب پوشش‌های مورد نظر، بیمه عمر مناسب خود را از شرکت بیمه تهیه کند.

بیمه اتومبیل

 این گروه بیمه را می‌توان به دو بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث و سرنشین تقسیم کرد. بیمه اتومبیل جبران کننده خسارت‌های ناشی از حوادث رانندگی از جمله تصادف، آتش‌سوزی و سرقت به اتومبیل مورد بیمه، سرنشینان آن و اشخاص ثالث می‌باشد.

وظایف کارگزاری های بیمه

شرکت های بیمه بیمه های بسیار متعددی دارند که برای افراد بسیار سردرگم کننده هستند. فرایند بیمه معمولا به این صورت است که افراد به ددفاتر نمایندگی خذمات بیمه مراجعه میکندد و در آنجا کارگزاران با توجه به موضوعی که فرد میخواهد آن را تحت پوشش بیمه قرار دهد و بودجه فرد اناع بیمه مناسب فرد را به او پیشنهاد میدهند.

خدمات آنلاین در کارگزاری ها

در خدمات آنلاین شرکت کارگزار قادر خواهد بود بدون صرف وقت و هزینه زیاد، اطلاعات در مورد انواع بیمه را روی وبسایت قرار داده تا متقاضیان بتوانند از اطلاعات و مشاوره شرکت در هر ساعتی از شبانه روز و بدون اتلاف وقت استفاده کنند. همچنین با استفاده از بخش پرسش و پاسخ و چت آنلاین شرکت بیمه میتواند به مشاوره آنلاین بپردازد. پویایی وبسایت باعث افزایش بازدیدکنندگان شده و همچنین باعث افزایش اعتبار کارگزاری میگردد. همچنین خدماتی مثل تمدید بیمه نامه مشتریان و پرداخت قسطی حق بیمه و دیگر خدمات به راحتی از طریق پنل مشتریان میتواند سرعت ارائه خدمات را افزایش دهد.

قیمت طراحی سایت بیمه

با توجه به امکاناتی که شما برای سایت خود قار میدهید هزینه نهایی ساخت سایت شما و ارتقای آن محاسبه خواهد شد. از موضوعات مهم در هزینه طراحی سایت بیمه، استفاده از سرور قدرتمند میباشد. از آنجا که این نوع وبسایت بازدید بالایی دارد، سایت نیاز به استفاده از سرور های قدرمند وجود دارد.

سایت بیمه پذیر

نکته ای بسیار مهمی که در ساخت سایت های بیمه وجود دارد ایناست  که  راه اندازی چنین وب سایت هایی نیازمند رعایت یک سری قوامنین و مقررات است. ساخت سایت بیمه اگر به صورت اصولی انجام شود ، می تواند مشتریان زیادی را به همراه آورد . بنابراین می توان گفت شرایط تا حد قابل قبولی برای طراحی و توسعه وب سایت های بیمه فراهم است. شما می توانید برای توسعه وب سایت خود با تمام بیمه های زیر نظر بیمه مرکزی همچون بیمه پاسارگاد ، بیمه ایران و بیمه ایران قرارداد ببندید و خدمات بیمه را به صورت رایگان ارائه کنید.

هزینه ساخت و راه اندازی وب سایت بیمه و دیگر سایت های تخصصی ویستا، با توجه به امکانات مورد نیاز میتواند متفاوت باشد. برای اطلاعات بیشتر شما میتوانید با شرکت های مربوط به این حوزه ارتباط بگیرید.

معرفی سامانه بیمیک

با توجه به پیشرفت روز افزون فناوری اطلاعات و ورود استارت ­آپ­ ها به حوزه­ ی بازاریابی و فروش در صنعت بیمه، متاسفانه شاهد بودیم که برخی از سایت­ها در بدو ورود با رفتار غیرحرفه ­ای و دامپینگ (که در صنعت بیمه تخلف محسوب میشه) سعی در معرفی خود داشتن، که باعث ایجاد آشفتگی در این صنعت و خطر تضعیف شغل بیش از 50 هزار نماینده بیمه در سطح کشور شده بود، اما نهایتا با دخالت بعضی از شرکت­ های بیمه این موضوع تا حدودی کنترل شد.

از طرف دیگه مهمترین وظایف نمایندگان بیمه، ارائه خدمات و مشاوره به بیمه ­گذاران هستش. شغل نمایندگی بیمه یک شغل تخصصی و فنی هستش و مستلزم اینه که شخص نماینده اطلاعات کاملی در مورد قوانین و مقررات بیمه ­گری، انواع بیمه ­نامه ­ها، مراحل و نکات اخذ خسارت و همچنین شرایط اختصاصی شرکت بیمه مطبوعش داشته باشه، تا بتونه به بیمه گذارانش مشاوره و خدمات خوبی ارائه بده. اما با این روال (قطع ارتباط بین بیمه گذار و نماینده) یقینا مردم هم نمی­تونن خدمات مناسبی دریافت کنن، چون مستقیما با شبکه ­فروش در ارتباط نیستن و نمی­تونن از تخصصشون استفاده کنن و اون­ها رو بر اساس نحوه ارائه خدمات امتیازدهی و بهترین و شایسته­ ترین رو انتخاب کنن.

ما در شرکت مهام اندیشان آراد که متشکل از متخصصین و فعالین صنعت بیمه و نخبگان IT کشور است، با ایجاد سامانه بیمه گری بیمیک امکان مقایسه و خرید آنلاین انواع بیمه ­ها رو برای عموم مردم ایجاد کردیم و پس از مقایسه و انتخاب آگاهانه ­ی بیمه ­نامه و شرکت مورد نظر، بیمه ­نامه درخواستی شما رو به نزدیکترین نماینده­ ی اون شرکت در محدوده مورد نظرتون واگذار می کنیم و اون نماینده کار شمارو انجام میده. همچنین ما با ارائه این خدمات به مجموعه های پرمخاطب (مثل همراه اول و ...) به اون­ها نیز این امکان رو میدیم که بتونن به راحتی وارد حوزه فروش بیمه نامه بشن و مردم رو هرچه سریعتر و راحت ­تر با انواع بیمه ­نامه و مزایاشون آشنا کنن.

علاوه بر اون ما در سامانه بیمه ­گری بیمیک با راه اندازی یک سیستم بر پایه SAAS و با ارائه یک وب سایت اختصاصی به هر نماینده، قابلیت فروش و خدمات آنلاین رو برای تمام شبکه فروش عزیزمون در سراسر کشور به ارمغان آوردیم. اون هم با شرایطی رقابتی، سالم و عادلانه، به این شکل که هر کدوم استارت ­آپ شخصی خودشون رو با تمام امکانات و خدمات بی مثال دارن و با استفاده از ابزارهای نوین بازاریابی می ­تونن به گسترش بازار و فروش بیمه  بپردازن.

با این امور امیدواریم در گسترش صنعت بیمه و افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور قدم موثری برداریم.

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است