«

بلیط هواپیما استانبول را از کدام ایرلاین خریداری کنیم؟

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید

بلیط هواپیما استانبول را از کدام ایرلاین خریداری کنیم؟

خرید بلیط هواپیما مناسب اولین قدم برای شروع یک سفر می باشد که اهمیت انتخاب مناسب ترین آن در کل سفر شما تاًثیر بسیاری خواهد داشت. امنیت پرواز، میزان بار مجاز، قیمت مناسب بلیط، راحتی مسافران در طول پرواز، بدون تاًخیر انجام شدن پرواز و ... همگی از جمله مواردی هستند که قطعا در سفر شما تاًثیر خواهند داشت. در حال حاضر که مقصد سفر شهر استانبول ترکیه می باشد به بررسی بهترین ایرلاین ها برای خرید بلیط هواپیما استانبول می پردازیم. برای خرید بلیط هواپیما استانبول انتخاب های بسیاری وجود دارد از ایرلاین های فعال و موفق ایرانی گرفته تا ایرلاین های مشهور ترکیه ای و اروپایی. اما برای این که انتخاب مناسبی داشته باشید باید قیمت، میزان بار و تمام مواردی که برایتان مهم می باشد را مورد بررسی و 

مقایسه قرار دهید. 

 

 

ماهان ایر

ماهان ایر بهترین ایرلاین داخلی می باشد که تقریباً هر روز به مقصد استانبول و بالعکس از استانبول به ایران چندین پرواز انجام می دهد. تمامی پرواز های خارجی این ایرلاین در دو کلاس پروازی بیزینس و اکونومی انجام می شود. میزان بار مجاز ماهان ایر در پرواز های خارجی:

  • اکونومی: مسافران کلاس اکونومی ماهان ایر در پرواز های بین المللی اجازه حمل 30 کیلوگرم بار و یک ساک 5 کیلوگرمی به داخل کابین دارند.
  • بیزینس کلاس: مسافران کلاس بالاتر، بیزینس کلاس، ماهان ایر در پرواز های خارحی اجازه حمل 40 کیلوگرم بار و یک ساک 7 کیلوگرمی به داخل کابین را دارند.

ایران ایر

ایران ایر اولین ایرلاین داخلی می باشد که به تمامی مقاصد داخلی و برخی از مقاصد خارجی پرواز انجام می دهد. پرواز استانبول و بالعکس نیز از پرواز های خارجی پرطرفدار این ایرلاین می باشد که تقریباً هر روز انجام می شود. میزان بار مجاز قابل حمل در پرواز های خارجی ایرلاین ایران ایر همانند ایرلاین ماهان ایر برای مسافران اکونومی 30 کیلوگرم و برای مسافران هما کلاس (بیزینس کلاس) 40 کیلوگرم می باشد.

کیش ایر

سومین ایرلاین داخلی برای خرید بلیط هواپیما استانبول، ایرلاین کیش ایر می باشد که در ابتدا تنها برای توسعه گردشگری جزیره راه اندازی شد، پس از مدت کوتاهی به ایرلاینی موفق تبدیل شده و پرواز های خارجی را نیز در برنامه پروازی خود قرار داد. میزان بار مجاز این ایرلاین نیز همانند دو ایرلاین ایرانی معرفی شده می باشد.

ترکیش ایر

ترکیش ایرلاین، شرکت هواپیمایی حامل پرچم کشور ترکیه می باشد که از سال 1933 فعالیت هوایی خود را آغاز کرده و در حال حاضر یکی از بهترین ایرلاین ها جهان می باشد. به طوری که در سال 2016 هفتمین ایرلاین برتر سال انتخاب شد. یکی از محبوب ترین مسیر های فعال این ایرلاین تهران - استانبول می باشد. اگر برای این سفر تصمیم به خرید بلیط هواپیما از ایرلاین خارجی دارید، ترکیش بهترین گزینه پیش رو خواهد بود. میزان بار مجاز قابل حمل این ایرلاین از سه ایرلاین قبل کم تر می باشد. مسافران اکونومی اجازه حمل 20 کیلوگرم و مسافران بیزینس کلاس 30 کیلوگرم بار را دارند. البته میزان با مجاز قابل حمل در کابین هواپیما بیشتر می باشد. اگر لازم دارید وسایل زیادی با خود همراه داشته باشید شاید بهتر باشد از ایرلاین های داخلی استفاده کنید.

پگاسوس

پگاسوس ایرلاین یکی دیگر از ایرلاین های موفق ترکیه می باشد که به خاطر قیمت پایین بلیط هواپیما شهرت پیدا کرده است. ارزان بودن این ایرلاین به معنی بد بودن یا ضعیف بودن آن نیست. به طور کلی سیاست پگاسوس ایرلاین به این صورت می باشد که با ارائه خدمات کمتر در میزان بار مجاز، نوع پذیرایی و ... قیمت را بسیار پایین آورده است. اگر به دنبال سفری اقتصادی می باشید ایرلاین پگاسوس ترکیه بسیار مناسب می باشد. 

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است