«

بهترین دکتر روانشناس تهران دکتر علوی نژاد

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.

بهترین دکتر روانشناس تهران دکتر علوی نژاد

دلائل مراجعه به بهترین دکتر روانشناس تهران

در گذشته، به طور کلی تصور می شد که تنها کسی که "دیوانه" است یا کسی که دچار "فروپاشی عصبی" شده است باید به روانشناس مراجعه کند.

 

بهترین دکتر روانشناس در تهران

امروزه روانشناسان اختلالات روانی جدی را درمان می کنند، اما خدمات آنها گسترده تر از این موارد است. امروزه بسیاری از ما در جهانی با تأکید فرهنگی بر سطحی نگری و لذت طلبی فوری زندگی می کنیم. در حقیقت، یک زندگی سالم، معنادار و معنوی باید هسته اصلی وجود انسان باشد. هرکسی می تواند از خدمات روانشناختی که سلامت جسمی و روانی را تقویت و حفظ می کنند و باعث ایجاد صداقت و صمیمیت در زندگی روزمره می شود، بهره مند شود.

مشکلات و علائم لازم برای مراجعه به بهترین دکتر روانشناس تهران

اگرچه همه می توانند از راهنمایی روانشناختی بهره مند شوند، اما این تنها دلیل مراجعه به بهترین دکتر روانشناس در تهران نیست. به همین دلیل است که برخی از افراد به کمک روانشناختی بیشتر نیاز دارند.

چالش ها و مسائل موجود برای مراجعه به بهترین دکتر روانشناس

بیایید با تعریف ماهیت یک مسئله شروع کنیم. وقتی بین آنچه که شما انجام می دهید و آنچه دوست دارید انجام دهید اختلاف وجود داشته باشد ، مشکلی وجود دارد.

اگر بتوانید مشکلات را به صورت واضح بیان کنید، پس نه تنها می دانید که مشکلی دارید بلکه برای حل آن نیز امیدوار هستید. درنتیجه احتمالاً مشکلات خود را حل می کنید.

شرایطی که توانایی شما در حل مشکلات را مختل کند

ممکن است اتفاق بیفتد که با وجود بهترین انگیزه برای تغییر چیزها، هنوز هم نتوانید پیشرفت کنید. به زبان روانشناختی، با بلوک ناخودآگاه پیشرفت خود روبرو شده اید. با کمک یک دکتر روانشناس خوب در تهران می توانید از چنین مانعی عبور کنید.

همچنین ممکن است شما به راحتی احساس نارضایتی از زندگی داشته باشید. اما نمی توانید درک روشنی از مشکلات داشته باشید. در این صورت ممکن است با بهترین دکتر روانشناس تهران مشورت کنید تا مشکل را مشخص کند. هنگامی که مشکل به وضوح مشخص شد، ممکن است بتوانید به تنهایی ادامه دهید. یا ممکن است یک بلوک ناخودآگاه جدید را نیز کشف کنید.

خبر خوب این است که به محض یادگیری این استراتژی اساسی برای تعریف و حل مشکلات، دیگر نیازی به کمک حرفه ای نخواهید داشت.

علائم لازم برای مراجعه به بهترین دکتر روانشناس در تهران

اگر مشکلی به صورت ساده حل نشود می تواند به یک علامت تبدیل شود. علائم و نشانه ها توسط ناخودآگاه شما ایجاد می شوند تا حقائق زشت زندگی شما را از شما پنهان کنند.

بسیاری از افراد سعی می کنند علائم را با غرق شدن در کار، سرگرمی، رابطه جنسی و مواد (مانند غذا ، الکل یا مواد مخدر) از بین ببرند. اما از قضا این موارد فقط مشکلات بیشتری ایجاد می کنند و معمولاً به علائم بیشتری تبدیل می شوند. تنها راه حل واقعی برای بهبود علائم، انجام کار سخت روانشناختی لازم برای مقابله با حقیقت زندگی شما است. حقیقتی که ناامیدانه می ترسید اعتراف کنید.

بهترین دکتر روانشناس در تهران و بیماری ها روانشناسی

احتمال می دهید که یک بیماری روانی جدی داشته باشید

بیماری روانی جدی تقریباً 10 میلیون بزرگسال در یک سال را در آمریکا مبتلا می کند. اگر مدت زمان طولانی است که احساس ناراحتی می کنید، به دکتر روانشناس در تهران مراجعه کنید. مشکلات روانشناسی مانند اختلال دو قطبی یا اسکیزوفرنی به ندرت از ناکجا آباد ایجاد می شوند و افراد برای مدتی علائم را نشان می دهند. علائم به ویژه مواردی مانند خشم شدید، بی علاقگی یا افکار منفی را نباید نادیده گرفت. آنها قابل درمان هستند.

احساس می کنید کنترل زندگی خود را از دست داده اید.

دکتر علوی نژاد می گوید این احساس خاص هنگامی ایجاد می شود که افراد با یک استرس تکرار شونده روبرو می شوند. احساس عدم کنترل اغلب افراد را در یک حلقه تکراری از مشکلات نگه می دارد.

این می تواند فرد را در چرخه مشکل حل نشده نگه دارد. با استفاده از رواندرمانی از احساسات دردناک رها شوید. مراجعه به بهترین روانشناس تهران می تواند به رفع این بار سنگین کمک کند

روابط شما احساس تنش به همراه دارد؟

روابط  فارغ از نوع آن کار سختی است. انتظار نمی رود همه مهارت ها را داشته باشید. اگر با شریک خود زندگی می کنید، دکتر روانشناس تهران می تواند به شما کمک کند تا راه های بهتری برای برقراری ارتباط کشف کنید. اگر همسرتان مردد باشد و در نهایت به جلسه نرود، بازهم زوج درمانی می تواند مفید باشد.

دبرا كمبل، روانشناس و زوج درمانگر در ملبورن استراليا می گوید: یک روانشناس خوب مي تواند چگونگي كمك به همسر در تفسير سوتفاهم ها را مشخص كند و آشکار کند که كجا بيشتر اختلاف وجود دارد.

الگوی خواب شما خراب است

یک علامت اصلی افسردگی اختلال در خواب است، خواه کم یا زیاد باشد. اگر متوجه تغییر قابل توجهی شده اید، زمان آن است که مشکل زیربنایی را بررسی کنید.

شما فقط نیاز دارید که با کسی صحبت کنید

جستجوی کمک تخصصی برای هر مشکل روانشناختی رواج یافته است. اگر برای زندگی خود برنامه ریزی دارید می توانید برنامه زندگی خود را به کمک روانشناس بهبود بخشید.

اگر تمایل دارید با کسی صحبت کنید، این کار را انجام دهید. درمان یک تجربه کاملاً طبیعی و ارزشمند است که برای افراد مزیت های زیادی دارد.

بهترین دکتر روانشناس تهران و مداخلات خانواده

مشاوره خانواده باید بین 3 ماه تا یک سال طول بکشد و حداقل شامل 10 جلسه باشد. این جلسات بسته به ترجیح شما و خانواده شما می تواند با خانواده های دیگر یا بدون آنها برگزار شود.

مشاوره خانواده می تواند به شما کمک کند تا خانواده شما در کنار آمدن و کاهش استرس عملکرد موثری داشته باشند.

روانشناسان به خانواده درمانی اهمیت زیادی می دهند و سعی می کنند که همه افراد درگیر از روند درمان خوشحال باشند.

بهترین دکتر روانشناس تهران و مدیریت استرس

مدیریت استرس یه کمک روانشناس

در دنیای سریع و همیشه متصل امروز، بیشتر اوقات کلمه "استرس" را می شنویم. آیا شما به طور مرتب استرس را تجربه می کنید؟ آیا استرس برای شما مشکلی ایجاد می کند؟ اولین قدم این است که استرس را بهتر بشناسید و از کارکرد آن آگاه شوید.

استرس یک واکنش طبیعی جسمی و روانشناسی نسبت به تجربیات زندگی است. همه افراد هر از گاهی استرس خود را بروز می دهند. هر چیزی، از مسئولیت های روزمره مانند کار و خانواده گرفته تا وقایع جدی زندگی مانند تشخیص بیماری یا مرگ یکی از عزیزان، می تواند باعث استرس شود.

استرس می تواند باعث شود مردم بیش از حد احساس فشار کنند یا کنترل خود را از دست بدهند. در حالی که استرس کم و متوسط در صورت کنترل آن از راه های سالم می تواند برای شما مفید باشد، اما استرس شدید می تواند مزمن شود و تأثیر بدی بر روی فرد بگذارد. بنابراین براری درمان استرس به بهترین دکتر روانشناس در شهر خود مراجعه کنید.

استرس مدیریت نشده پیامدهایی از قبیل خستگی تا بیماری قلبی و چاقی به همراه دارد. مهم است که بدانید چگونه می توان سطح استرس بالا را شناخت و برای کنترل آن از راه های سالم اقدام کرد. وقتی بیش از حد احساس استرس یا اضطراب می کنید، فراموش نکنید که نیاز به کمک دارید و با کمک روانشناس می توانید توانایی مدیریت افکار و عواطف خود را دوباره بدست آورید.

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است