«

تاثیرات نگرش مثبت در زندگی انسان

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-3278

تاثیر مثبت اندیشی در زندگی به آینده فرد را تحت تاثیر خود قرار داده است. لازم به ذکر است که تنها مثبت اندیشی (https://astrofarsisally.com/positive-thinking/) نیاز نمی باشد ، چرا که فرد می بایست آموزش ببیند تا در همه ی مراحل زندگی اش همواره نگرشی مثبت داشته باشد. مهم ترین تاثیر مثبت اندیشی ایجاد و دریافت آرامشی عمیق و ماندگار در زندگی خواهد بود. مواردی دیگری چون افزایش اعتماد به نفس و دوری از همه ی افکار منفی و مشکلات ناشی از آن همچون افسردگی، استرس و …، افزایش در تمرکز بر روی موفقیت و شاد زیستن و ایجاد بهترین موقعیت ها در زندگی، آمادگی همیشگی ذهن و جسم برای دریافت اتفاق های خوب و زیبا همیگی از جمله موارد مثبت اندیشی خواهند بود. امروزه با آگاهی افراد از زندگی مثبت باعث شده تا به مدیتیشن و چاکرا توجه بیشتری شود.

مثبت اندیشی

مدیتیشن چیست؟

مدیتیشن در معنا یعنی متمرکز کردن ذهن در بدن ، به این صورت که افراد با مدیتیشن به آرامی توجه را به درون خود هدایت می کنند تا به آرامش جسمی و ذهنی دست یابند. مدیتیشن مزایای همچون تمرکز، آرامش و همچنین کاهش درد و افزایش بهبودی سلامت انسان را به همراه خود خواهد داشت. به طور کلی نمی توان گفت مدیتیشن شما را به فردی متفاوت، فرد جدید، و یا حتی یک فرد بهتر تبدیل می کند بلکه در مورد آموزش آگاهی و درک حس سالم خواهید داشت، سعی نمی کنید افکار و احساسات خود را خاموش کنید در واقع آموزش می بینید تا بدون قضاوت به آن ها نگاه کنید و در نهایت، ممکن است شروع به درک بهتر آن ها نیز خواهید کرد.

مدیتیشن فرصتی برای حاضر بودن دربرابر خود

مدیتیشن منجر به ایجاد آرامش در فرد می گردد و استرس را در حجم بالایی کاهش خواهد داد ، باعث بهبود خواب شده و با انجام آن کنترل بیشتری روی تنفس خود پیدا می کنید . برای مدیتیشن ابتدا باید بدن خود را آرام کنید. از سرتان آغاز کرده و به ترتیب عضلات صورتتان را رها و ریلکس نمایید. حال گردن و شانه‌ها را شل کنید و هرگونه تنشی که در بدنتان حس می ‌کنید، آزاد کنید. بعد از شل کردن اندام‌های بالاتنه، اندام‌های پایین‌تنه خود را از تنش ازاد کنید. همچنان ستون فقرات را صاف نگه دارید. کمی گردن را به جلو خم نمایید تا وزن سر روی آن باشد؛ بدین ترتیب صبر کنید تا اعضای بدنتان یکی پس از دیگری ریلکس و از تنش رها گردد.

نکات مهم در اجرای مدیتیشن

  • ذهنتان را از وجود جسمتان مطلع سازید و سپس با حالتی که بدن در استراحت باشد، به احساسات و افکار خود گوش نمایید و سعی داشته باشید تا از وجود آن‌ ها آگاه گردید. اجازه بدهید احساسات و افکارتان جریان یابند. از فیلتر کردن آن ها بپرهیزید ؛ آگاهی از احساسات منفی به اندازه احساسات مثبت ضرورت دارد. برای چند لحظه در این آگاهی قرار بگیرید.

  • اکنون زمان گسترش آگاهی خود به خارج از بدنتان می باشد. برای چند لحظه به محیط اطراف خود توجه داشته باشید و به صداها گوش دهید.

  • اکنون آگاهی خود را گسترده ‌تر نمایید. فضای اطراف و بالای خود را حس کنید. همه ی پدیده‌های اطراف تان در این فضا در حال اتفاق است، آن را تغییر می‌ دهند و در آخر به همین فضا برمی گردند. مثل ابرها که در فضا ایجاد می شوند و در آن می ‌مانند و سپس در همان ناپدید می گردند.

  • در مرحله پس از ابرها فراتر باشید و از فضای نامحدود و در تمام جهات آگاهی یابید.

  • در نهایت به ‌آرامی چشمانتان را باز نمایید. در لحظه حضور یابید، یک نفس عمیق بکشید و برای چند لحظه به ذهنتان اجازه دهید استراحت کندس.چاکرا

وظایف چاکرا

چاکراها وظیفه ی کنترل و توزیع پرانا و انرژی حیات، جذب، گوارش در بدن را دارند. چاکرا‌های اصلی باید غده درون ‌ریز را تنظیم کنند و انرژی به آن ها دهند. درواقع وظیفه ی چاکرا کنترل، تقویت و مسئولیت درست کار کردن کالبد جسمانی و اعضای مختلف آن می باشد. تعداد زیادی از ترس ها و نگرانی ها و تلخی ها، تا حدودی ناشی از خوب کار نکردن چاکرا‌ها می باشد. بعضی از چاکرا‌ها مراکز استعداد‌های روانی به شمار می روند .

به طور کلی می توان گفت برای فعال ‌سازی چاکرا‌های خاص امکان دارد استعداد‌های روانی خاص توسعه یابند. مثلا چاکرا‌های کف دست جهت فعال کردن، آسان ترین و امن‌ ترین چاکرا‌ها خواهند بود. با فعال کردن چاکرا‌هایی که در مرکز کف دست‌ ها وجود دارد فرد در حس کردن انرژی‌ های لطیف، هاله درونی، هاله تندرستی و هاله بیرونی می ‌تواند توانایی خود را توسعه ببخشد. این کار با تمرکز کردن به سادگی صورت خواهد گرفت.

با توجه به جدید بودن مبحث مدیتیشن مالی و توجهی که این روز ها در کشورمان به این علم می شود، می توان آن را یکی از ارکان مهم و بسیار علمی در انجام معاملات و تحلیل به شمار آورد. به طور کلی در کنار تمام قدرتی که تحلیلگران سنتی اعم از تکنیکالیست ها و فاندامنتالیست ها برخوردار می باشند ولی همگی در یک مطلب مشترکاً دارای ضعف می باشند و آن مبحث زمان هست. درآسترولوژی باید دانست تا چگونه وچه زمان با تصمیم جمعی، یک سهم یا ارز یا ارزی دیجیتال شروع به رشد یا ریزش می نماید. به طورکلی آموزش ها و ارائه خدماتی تحت این عنوان با وب سایت های زیادی صورت می گیرد . شما می توانید با مراجعه به وب سایت این مجموعه به نشانی astrofarsisally.com ضمن دریافت اطلاعاتی جامع در این خصوص، خدماتی ار جمله راه های مثبت اندیشی و روش های فعالسازی چاکرا را دریافت نمایید.

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است

  • fgff1401/10/08
    https://mihanblog.org