«

تفاوت یوسی پابجی و سی پی کالاف

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-2120

تفاوت یوسی پابجی و سی پی کالاف

  • 137
  • 0
  • پنجشنبه 28 مرداد 1400

تفاوت یوسی پابجی و سی پی کالاف

امروزه گیمرها در جهان کار سختی برای انتخاب بازی مورد علاقه خود دارند؛ زیرا در چند سال اخیر دنیای بازی‌های ویدئویی متحول شده و توانسته نظر بسیاری از افراد را متوجه خود کند. دو عدد از غول‌های بازی‌های ویدئویی حال حاضر در جهان، پابجی و کالاف دیوتی هستند که صدها میلیون کاربر در پلتفرم‌های بازی مختلف دارند. به دلیل شباهت‌های مختلف در این دو بازی، کاربران دچار ابهاماتی در مفهوم یوسی پابجی موبایل و سی پی کالاف دیوتی می‌شوند. در این مقاله به مفهوم کامل این دو می‌پردازیم.

پابجی و کالاف دیوتی دو عدد از محبوب‌ترین بازی‌های سبک اکشن جهان هستند که توانسته‌اند مورد علاقه عده کثیری از مردم جهان قرار گیرند؛ به طوری که می‌توان گفت تمام گیمرها در جهان به نصب پابجی موبایل و کالاف دیوتی پرداخته‌اند. این بازی‌ها پول درون برنامه‌ای با نام‌های یوسی و سی پی دارند که بازیکنان برای تسلط کامل و افزایش حرفه خود در بازی، باید مفهوم کامل و کاربرد آن‌ها را متوجه باشند. اول ببینیم چرا هر گونه پول درون برنامه‌ای برای بازی‌ها نیاز است؟

پول درون برنامه‌ای چیست؟

بازی‌ها و اپلیکیشن‌ها عموما نوعی پول یا ارز درون برنامه‌ای با اهداف خاص برای نرم افزار خود در نظر می‌گیرند. کاربر اپلیکیشن‌ها باید با چالش‌ها یا صرف هزینه‌های مختلف آن را به دست آورند تا به آیتم‌ها و قابلیت‌های موجود در نرم افزار دسترسی پیدا کنند. همچنین وجود چنین چیزی لذت استفاده از اپلیکیشن را افزایش داده و نوعی انگیزه برای انجام چالش‌های مختلف است. همچنین در سایت اول گیم چیت بازی پابجی هم برای موبایل و هم برای نسخه تنسنت (نسخه موبایل بر روی پی سی) قرار داده شده که می توانید از آن استفاده کنید.

بازی‌هایی مانند کالاف دیوتی و پابجی با ایجاد پول درون برنامه‌ای در پلتفرم‌های خود، جذابیت بی نظیری به آن‌ها بخشیده‌اند. به طوری که بازیکنان در حال حاضر انگیزه زیادی برای افزایش سطح بازی خود دارند تا بتوانند هر چه بیشتر پول درون برنامه‌ای کسب کنند. البته نباید از آموزش پابجی موبایل و کالاف دیوتی غافل شوند؛ وگرنه نمی‌توانند از پول کسب کرده خود استفاده صحیحی داشته باشند.

یوسی پابجی

ارز درون برنامه‌ای بازی پابجی، UC پابجی موبایل نامیده می‌شود. به دست آوردن یوسی پابجی موبایل برای بازیکنان راه و روش‌های مختلفی دارد که شرکت تنسنت (شرکت طراح بازی پابجی) در اختیار کاربران خود قرار داده است. بازیکنان با کسب یوسی پابجی به تعداد هر چه بیشتر، می‌توانند آزادانه‌تر بازی کنند به آیتم‌های مختلف بازی دسترسی داشته باشند. امروزه خرید یوسی نیز بسیار رواج یافته و بسیاری از کاربران خرید یوسی پابجی موبایل را به گذراندن چالش‌های بازی ترجیح می‌دهند.

خرید یوسی پابجی موبایل

خرید یوسی پابجی

از بدوی عرضه پابجی موبایل به بازار، کاربران ایرانی همواره در خرید یوسی پابجی موبایل مشکلاتی داشتند. چرا که در ایران به دلایل سیاسی نمی‌توان پول را به صورت مستقیم به خارج از کشور واریز کرد و پابجی موبایل نیز یک بازی خارجی است. همین اتفاق موجب شده بود که برای خرید یوسی، واسطه‌های زیادی به وجود بیاید که کارمزد وحشتناکی در فروش یوسی از مشتری طلب می‌کردند. اما در یک سال اخیر، شاهد تحولی بزرگ در بازار یوسی پابجی موبایل بوده‌ایم.

از ابتدای سال 1400، فروشگاهی با نام UCPUBG.VIP تاسیس گشت و موجب راحتی کار بسیاری از کاربران پابجی شد. چرا که پیش از این خرید UC یک پروسه بسیار دشوار و هزینه‌بر بود که واسط‌های زیادی داشت. اما فروشگاه یوسی پابجی موبایل با وبسایت هوشمند خود، فاصله میان پرداخت و واریز UC به اکانت را به زیر 5 دقیقه رساند. از ابتدای تاسیس تا کنون هزاران نفر از مشتریان یوسی، رضایت خود را از خدمات این وبسایت اعلام کرده‌اند. شما نیز می‌توانید برای خرید، وبسایت یوسی پابجی موبایل را بررسی کنید.

سی پی کالاف دیوتی

نام ارز درون برنامه‌ای بازی کالاف دیوتی، سی پی (CP) می‌‌باشد. بازیکنان کالاف دیوتی نیز راه‌های مختلفی برای کسب سی پی دارند و برای هر کدام، نیازمند انجام ماموریت‌ها و مراحلی است. با کسب سی پی می‌توان سلاح‌های مختلفی از فروشگاه کالاف دیوتی خرید که هر کدام دارای قابلیت‌ها و توانایی‌های متفاوتی هستند. برای مثال سطح هدف گیری یکی بالاتر از بقیه است، اما دمیج یا آسیب کمی به رقبا می‌زند.

خرید سی پی کالاف دیوتی نیز مانند یوسی پابجی، در ایران امکان پذیر می‌باشد و بازیکنان می‌توانند از فروشگاه‌های مختلف خرید خود را انجام دهند. لازم به ذکر است کاربران زیادی از کالاف دیوتی قبل از فروش اکانت خود، سی پی برای اکانت می‌خرند؛ چرا که هر چقد یک اکانت سی پی بیشتری داشته باشد، ارزش بیشتری دارد و با قیمت بالاتری فروخته می‌شود.

یوسی و سی پی در بازی چه کاربردی دارند؟

به طور کلی می‌توان کاربرد آن‌ها را در بازی‌ها مشابه دانست. چرا که هر دو بازی پابجی و کالاف دیوتی مشابه یکدیگر هستند و سبک مشابهی دارند. یوسی و سی پی دارای دو کاربرد هستند که در افزایش سطح و هیجان بازی بسیار موثر می‌باشند. برای بهترین استفاده از یوسی و سی پی، بهتر است پول خود را میان این دو گزینه مدیریت و تقسیم بندی کنید:

  • بازیکنان در بازی پابجی و کالاف دیوتی، توانایی شخصی سازی کارکتر خود را دارند. به طوری که می‌توان لباس‌ها و ابزارهای مختلفی برای کارکتر انتخاب کرد و با آن‌ها با رقابت پرداخت. البته برای خرید چنین تجهیزاتی، نیاز به پول وجود دارد که بازیکنان باید به تعداد مذکور از یوسی یا سی پی خود را برای آن بپردازند تا بتوانند از آن استفاده کنند.
  • بازی‌های محبوب و بزرگ جهان همواره بخش بتل پس (Battle Pass) را صفحه اصلی خود قرار می‌دهند؛ شاید نام آن تفاوت داشته باشد، اما قطعا در هر دو بازی کالاف دیوتی و پابجی موبایل وجود دارد. برای بررسی و شناخت این قسمت آموزش پابجی موبایل می‌تواند برای شما بسیار مفید واقع شود. بتل پس بازی‌های پابجی و کالاف دیوتی نیازمند پرداخی یوسی یا سی پی هستند تا بازیکن بتواند در آن‌ها شرکت کند.

با یاد گیری کاربردهای یوسی و سی پی، می‌توانید متوه شوید که کسب این پول‌ها با خرج آن مرتبط است. به طوری که پس از برد و کسب پول‌ها، آن را برای بهتر شدن سطح بازی خود خرج می‌کنید و می‌توانید مجددا پول به دست آورید. البته برای کار انداختن این چرخه باید آموزش‌هایی مانند تنظمیات پابجی موبایل و کالاف دیوتی را به خوبی فرا گیرید.

تفاوت‌های یوسی و سی پی

یوسی پابجی و سی پی کالاف دیوتی بسیار مشابه یکدیگر می‌باشند و هر دو پول درون برنامه‌ای هستند که می‌توان با آن به آیتم‌های مختلف بازی دسترسی داشت. تنها تفاوت علنی که می‌توان به آن اشاره کرد، کاربرد آن‌ها در دو بازی متفاوت می‌باشد. یوسی را تنها می‌توان در بازی پابجی موبایل استفاده کرد و سی پی تنها در کالاف دیوتی قابل استفاده است.

سی پی کالاف دیوتی

قطعا حالا می‌توانید تفاوت‌های دیگر آن را حدس بزنید. برای مثال قیمت یوسی و سی پی به هیچ عنوان یکسان نیست؛ چرا که هر کدام ارزش خاصی در بازی دارند و هر بازی قیمت متفاوتی برای تجهیزات مشابه می‌گذارند. دقیقا می‌توان آن‌ها را به ارز کشورها شباهت داد. می‌توانید با بررسی تعرفه‌های فروشگاه یوسی پابجی موبایل و سی پی کالاف دیوتی، تفاوت قیمت‌ها را مشاهده کنید.

یوسی و سی پی در تمام نسخه‌های پابجی و کالاف دیوتی وجود دارند؟

به طور کلی یوسی را در پابجی موبایل و سی پی را در کال آف دیوتی موبایل می‌توان استفاده کرد. در نسخه‌های دیگر بازی‌ها مانند پابجی موبایل لایت، پول‌ها متفاوت هستند و یکی نیست. البته می‌توان برای آن‌ها نیز یوسی یا سی پی خریداری کرد، اما به طور کلی با نسخه اصلی پابجی موبایل و کالاف دیوتی فرق دارند. توصیه می‌شود شما نیز با نصب پابجی موبایل اصلی و کالاف دیوتی، رقابت در میان میلیون‌ها کاربر را تجربه کنید.

منبع: https://ucpubg.vip

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است