«

جاذبه ها و راهنمای سفر به استانبول

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-1413

 ساحل ایلگین کاو Ilgın Cove

این ساحل نیز در روستای زیبای مازی قرار دارد و توانسته با داشتن طبیعتی بکر چشم اندازی زیبا مورد استقبال قرار بگیرد . برای دسترسی به این ساحل می بایست پس از ورود به روستای مازی به سمت تپه های اطراف روستا رانندگی کنید و پس از آن در زمان کوتاهی به این ساحل می رسید .

اما باید افزود  این ساحل دارای امکانات رفاهی چندانی نیست پس هر آنچه می خواهید با خود همراه داشته باشید . از انواع خوراکی و نوشیدنی گرفته تا کرم و حوله و ... را با خود به این مکان بیاورید .

در ادامه مطلب سفر باتو یکی از معروف ترین پارک های آبی این شهر را به شما معرفی خواهیم نمود : 

 

 پارک آبی ددمان استانبول

پارک ابی ددمان در منطقه موقلا و در محل گنبد بدروم قرار دارد و با داشتن امکانات رفاهی و تفریحی فراوان مورد استقبال گردشگران قرار گرفته است . این مجموعه تفریحی دارای وسایل بازی و سرسره های فراوانی است که شما را برای یک روز کامل سرگرم می کند .  بهترین زمان برای استفاده از پارک آبی بدوم فصول گرم سال است یعنی از اواسط بهار تا اواخر فصل تابستان می توانید از امکانات موجود در این مجموعه استفاده کنید . برای رفتن به پارک آبی استانبول بهترین راه هماهنگی با لیدر تور است البته می توانید بلیط خود را اینترنتی تهیه کنید و در هر صورت سرویس ایاب و ذهاب به این مجموعه رایگان خواهد بود .  این مجموعه از بخش های متنوعی تشکیل شده و پس از تجربه دهها بازی پر هیجان می توانید از سالن های اسپا و ماساژ استفاده کنید .

جاذبه های دیدنی در جزیره کیش

 در مورد سفر به دو مقصد محبوب گردشگران بیشتر بدانید.

ژئو پارک کیش

در ابتدا باید گفت ژئو پراک به منطقه ای اطاق می گردد که نمونه هایی نادری از پدیده های زیستی و زمین شناسی را در خود جای داده است . و بخش بزرگی از جزیره کیش  به خاطر وجود پدیده های  شگفت انگیز و خارق العاده عنوان ژئوپارک را کسب نموده است . ژئو پارک کیش  در بخش غربی این جزیره قرار دارد و شامل بخش های مختلفی همچون جنگل های حرا ، گنبد نمک ، غارهای نمکی ، تنگه چاهکو ، تنگه عالی ، بام کیش  ، دره تندیس ها ، کلات کشتاران و دهها مورد دیگر است که هر کدام به تنهایی برای شهرت این جزیره کافی اند .

دره ستارگان

دره ستارگان حاصل میلیون ها سال فرسایش طبیعت است که به طرزی هنرمندانه چهره ای این منطقه را تحت تاثیر قرار داده است . صخره های این منطقه در پی سالیان سال فرسایش ، به اشکال زیبایی در آمده اند که با دیدن آن برای لحظاتی حیرت زده خواهید شد . و سالانه گردشگران بسیاری برای دیدن این شاهکار خلقت راهی این منطقه می گردند .

 باستان شناسان بر این باورند که قدمت صخره های موجود در این منطقه به دوران زمین شناسی سنوزوئیک باز می گردد و در حدود دو میلیون سال از عمر آن ها می گذرد . حین قدم گذاردن در این منطقه با اشکال حیرت آور صخره ها روبرو می شوید که برخی بسیار وهم انگیز و ترسناک هستند . باید افزود دره ستارگان بخشی از ژئوپارک جزیره کیش  است و در فهرست سازمان یونسکو به ثبت رسیده است .

بومیان منطقه باورهای قدیمی خود را دارند و پدید آمدن این اشکال را نتیجه برخورد ستارگان با سطح زمین می دانند و از این رو این منطقه را دره ستارگان نامیده اند .

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است