«

جامع ترین آموزش کامل و رایگان Autocad برای معماری و عمران

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید

طبق تحقیقات تحریریه تیم سیما دانلود، در این مقاله جامع ترین آموزش کامل و رایگان Autocad برای معماری و عمران را به شما دوستان عزیز معرفی می کنیم.

جامع ترین آموزش کامل و رایگان Autocad برای معماری و عمران، قرار است امروز در این مقاله آموزشی سراغ آموزش رایگان اتوکدی برویم که طبق تحقیقاتی که تیم تحریریه سیما دانلود انجام داده است، جامع ترین آموزش رایگان اتوکد می باشد و برای شروع به آموزش نرم افزار اتوکد می توانید این دوره را به رایگان مشاهده کنید. با توجه به اینکه آموزش رایگان اتوکد در سطح اینترنت بسیار وجود دارد، از بین وبسایت هایی که آموزش رایگان اتوکد ارائه میدادند مانند دیجیاتو، مجله دیجیکالا، گروه آموزشی محمد فرشادیان، متمم، خانه عمران و . . . ، به آموزش رایگان اتوکد محمد فرشادیان یکی از بهترین و جامع ترین آموزش هایی بود که به صورت رایگان در سطح اینترنت قرار داشت و هم اکنون شما دوستان عزیز می توانید به راحتی و به رایگان این آموزش را مشاهده کنید. در ادامه این آموزش را بیشتر به شما معرفی خواهیم کرد.

آموزش کامل و رایگان Autocad

 

جامع ترین آموزش کامل و رایگان Autocad

به گزارش سیما دانلود همانطور که بالاتر گفتیم آموزش رایگان اتوکد محمد فرشادیان از کامل ترین آموزش هایی است که به صورت رایگان در سطح وب وجود دارد و اولین آموزش رایگان اتوکدی بود که در اختیار هنرجویان، دانشجویان و علاقه مندان به نرم افزار های معماری قرار گرفت. این دوره رایگان علاوه بر اینکه آموزش رایگان ارائه می دهد، گروه پشتیبانی هم دارد که شما بعد از مشاهده ویدیو های دوره می توانید عضو گروه رفع اشکال اتوکد محمد فرشادیان شوید تا سوالات خود را در این رابطه حل کنید.

**برای دسترسی به آموزش رایگان اتوکد کافیست در گوگل عبارت مقابل را سرچ کنید : ( آموزش رایگان اتوکد محمد فرشادیان )

آموزش رایگان اتوکد 

آیا نیاز است اتوکد سه بعدی را آموزش ببینیم؟

در گفتگو با مهندس فرشادیان به این جواب رسیدیم که : در ابتدا نیاز است شما فقط و فقط روی آموزش رایگان اتوکد دو بعدی که در دوره هم قرار دارد تمرکز کنید و قسمت دو بعدی اتوکد را به صورت کامل فرابگیرید چرا که در نهایت شما در گام اول کارتان باید با اتوکد دو بعدی پروژه را جلو ببرید. در مرحله بعد اگر سیستم ضعیفی دارید و کار کردن با رویت و تیریدی مکس و  . . . برایتان مشکل است می توانید آمزوش رایگان اتوکد سه بعدی را نیز مشاهده کنید تا این قسمت از نرم افزار را هم آموزش ببینید و در مواقع نیاز از آن نیز استفاده کنید.

قسمتی از جلسات آموزش رایگان اتوکد سه بعدی محمد فرشادیان

جلسه 20 دوره مانسترکد | مدت زمان جلسه 30:54 | آشنایی با انواع درز های ساختمانی ( لینک را در مرورگر خود کپی کرده و اینتر را بزنید تا ویدیو برایتان دانلود شد )

 

جلسه 52 دوره مانسترکد | مدت زمان جلسه 21:05 | لایه بندی در اتوکد + تیریک ها و ترفند های لایه بندی ( لینک را در مرورگر خود کپی کرده و اینتر را بزنید تا ویدیو برایتان دانلود شد )

توضیح جامع در رابطه با آموزش رایگان اتوکد محمد فرشادیان

مدرس دوره : محمد فرشادیان ( 8 سال سابقه | کارشناس معماری و ارشد مدیریت پروژه و ساخت | نویسنده بیشتر از 150 مقاله تخصصی نرم افزار اتوکد )

سرفصل های دوره : 2 فصل اصلی ( شامل آموزش رایگان اتوکد دو بعدی و آموزش رایگان اتوکد سه بعدی ) و شامل جلسات پروژه محور ترسیم پلان.

مدت زمان دوره : بیشتر از 7 ساعت آموزش رایگان اتوکد معماری و عمران

پشتیبانی دوره : پشتیبانی از طریق گروه تلگرام و اینستاگرام

سطح رضایت هنرجویان دوره : بسیار عالی ( رضایت هنرجویان در هایلایت پیج محمد فرشادیان https://www.instagram.com/mohammad.farshadian/ و در پیج نظرات هنرجویان )

پیش نیاز دوره : هیچ پیشنیازی ندارد

**برای دسترسی به آموزش رایگان اتوکد کافیست در گوگل عبارت مقابل را سرچ کنید : ( آموزش رایگان اتوکد محمد فرشادیان )

آموزش رایگان اتوکد سه بعدی

  

با یادگیری کامل اتوکد می توان وارد بازار کار و دفاتر معماری شد؟

در گفتگو با مهندس فرشادیان به این جواب رسیدیم که : به هیچ عنوان این فکر را نکنید که صرفا با یادگیری نرم افزار اتوکد می توانید وارد دفاتر معماری شوید. می توانید وارد دفاتر معماری شوید یا در شرکت های دیگر استخدام شوید ولی خب میزان حقوقی که دریافت میکنید، پوزیشن شغلی شما در مقایسه با کسی که علاوه بر اتوکد دانش دیگری هم دارد قابل مقایسه نخواهد بود و نمی توانید با آن در شرایط برابر رقابت کنید. به همین دلیل اصلا به شما دوستان عزیز پیشنهاد نمی کنیم که فقط تمرکز خود را روی یادگیری نرم افزار اتوکد بگذراید. در ادامه به شما می گوییم که باید چیکار انجام دهید تا به راحتی بعد از فارغ التحصیلی وارد بازار کار شوید و از مهارت هایی که دارید کسب درآمد کنید.

آموزش رایگان اتوکد دو بعدی

  

بعد از مشاهده آموزش رایگان اتوکد چه کنیم؟

در گفتگو با مهندس فرشادیان به این جواب رسیدیم که :  بعد از اینکه آموزش رایگان اتوکد را به صورت کامل مشاهده کردید، شما به اتوکد دو بعدی و سه بعدی و در کل اتوکد مقدماتی بین 30 تا 50 درصد مسلط هستید. ولی این کافی نیست و برای اینکه وارد بازار کار شوید باید اتوکد را به صورت حرفه ای آموزش ببینید. به وسیله آموزش رایگان اتوکد مقدماتی بخش اول این مسیر را آموزش دیده اید و برای ورود به بخش دوم آموزش و یادگیری آن به صورت حرفه ای و پیشرفته هم میتوانید خودتان به صورت خودآموز آموزش ببینید و حرفه ای شوید، یا برای اینکه مرحله به مرحله و اصولی پیش بروید پیشنهاد می‌کنم در دوره مانسترکد شرکت کنید. این را هم بگوییم که در دوره مانسترکد فقط اتوکد را آموزش نمیبینید و علاوه بر اتوکد، مبانی طراحی معماری و ضوابط مقررات ملی ساختمان و شهرداری برای پروژه های مسکونی را هم آموزش خواهید دید. این مهارت ها مهارت هایی هستند که اگر به صورت کامل آن ها را آموزش ببینید به راحتی می توانید وارد بازار کار و دفاتر معماری شوید. در ادامه قسمت 20 و قسمت 52 دوره مانسترکد را می توانید به صورت رایگان مشاهده کنید.

دانلود فیلم آموزش اتوکد مقدماتی

 

 

قسمتی از جلسات دوره مانسترکد محمد فرشادیان

جلسه 20 دوره مانسترکد | مدت زمان جلسه 30:54 | آشنایی با انواع درز های ساختمانی ( لینک را در مرورگر خود کپی کرده و اینتر را بزنید تا ویدیو برایتان دانلود شد )

http://dl.mohammadfarshadian.com/mfgroup/0-100-autocad/20_construction-seam.mp4" type="video/mp4

جلسه 52 دوره مانسترکد | مدت زمان جلسه 21:05 | لایه بندی در اتوکد + تیریک ها و ترفند های لایه بندی ( لینک را در مرورگر خود کپی کرده و اینتر را بزنید تا ویدیو برایتان دانلود شد )

http://dl.mohammadfarshadian.com/mfgroup/0-100-autocad/52_layer-autocad-section-01.mp4

توضیح جامع در رابطه با دوره مانسترکد محمد فرشادیان

مدرس دوره : محمد فرشادیان ( 8 سال سابقه | کارشناس معماری و ارشد مدیریت پروژه و ساخت | نویسنده بیشتر از 150 مقاله تخصصی نرم افزار اتوکد )

سرفصل های دوره : 3 فصل اصلی ( شامل آموزش پروژه محور نرم افزار اتوکد + آموزش پروژه محور ضوابط مقررات ملی ساختمان و شهرداری + آموزش پروژه محور مبانی طراحی معماری ) و شامل 82 جلسه تا به امروز ( دوره در حال آپدیت شدن است و احتمالا تا 150 جلسه به طول بیانجامد )

مدت زمان دوره : تا کنون بیش از 35 ساعت ( احتمالا تا 60 ساعت برود )

گارانتی دوره : 180 روز بازگشت 100 درصدی وجه بی قید و شرط

مدرک دوره : مدرک وزارت علوم ( قابل ترجمه برای کشور های اروپایی ، آمریکا ، کانادا و استرالیا )

سطح رضایت هنرجویان دوره : بسیار عالی ( رضایت هنرجویان در هایلایت پیج محمد فرشادیان https://www.instagram.com/mohammad.farshadian/ و در پیج نظرات هنرجویان )

پشتیبانی دوره : پشتیبانی مادام‌العمر از طریق گروه تلگرام و واتساپ + کرکسیون تک به تک با کارشناسان آموزشی + ویدیو های مکمل دوره

پیش نیاز دوره : دوره رایگان اتوکد محمد فرشادیان

آپدیت های دوره : آپدیت مادام‌العمر در صورت نیاز

**لازم به ذکر است که سرفصل های دوره مانسترکد محمد فرشادیان علاوه بر پوشش کامل و پروژه محور نرم افزار اتوکد، ضوابط مقررات ملی ساختمان وشهرداری و همینطور مبانی طراحی معماری را نیز به صورت کامل به هنرجویان معماری و عمران آموزش می دهد، چیزی که در کمترین دوره ای وجود دارد!

دانلود رایگان آموزش اتوکد سه بعدی 2017

 

 

کلام آخر . . . 

در آخر اگر به دنبال یادگیری حرفه ای اتوکد هستید می توانید در قدم اول از طریق آموزش رایگان اتوکد شروع کنید و بعد از آن مراحل عدی را یش بروید.

کاربرانی که از طریق وبسایت سیما دانلود به وبسایت گروه آموزشی محمد فرشادیان مراجعه کنند و تمایل به تهیه دوره مانسترکد داشته باشند، به دلیل اینکه کاربر وبسایت سیما دانلود بوده اند می توانند جزو اولین نفراتی باشند که از این دو کد تخفیف استفاده می کنند و از تخفیفات این مجموعه استفاده می کنند. ( کد های تخفیف : rep-takhfif2 و rep-takhfif1 ) ضمنا برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با خود مهندس فرشادیان نیز می توانید از طریق اینستاگرام محمد فرشادیان ( https://www.instagram.com/mohammad.farshadian/ ) و یا با شماره واتساپ 09390277983 ارتباط مستقیم بگیرید.

منبع : https://mohammadfarshadian.com/

 

 

 

 

 

 
رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است