«

خرید اینترنتی پرده زبرا و پرده پانچ آماده

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید

خرید اینترنتی پرده زبرا و پرده پانچ آماده

 خرید پرده زبرا  چرا پرده های زبرا شفاف بخرید؟  پرده های شفاف و پرده های گورخری از محبوب ترین پوشش های پنجره در ایران هستند که عملکرد پرده ها را با...

خرید پرده زبرا

چرا پرده های زبرا شفاف بخرید؟

پرده های شفاف و پرده های گورخری از محبوب ترین پوشش های پنجره در ایران هستند که عملکرد پرده ها را با ظاهر نرم و ظرافت سایه ها ترکیب می کنند.

پرده زبرا

پرده‌های زبرا با دو تکه پارچه ساخته می‌شوند که هر دو دارای پانل‌ها/باندهای متناوب هستند: یک نوار تک رنگ و به دنبال آن یک نوار شفاف. هنگامی که نوارهای هر دو پارچه با هم هماهنگ می شوند، هنگام باز کردن، ظاهر پرده های افقی را خواهید داشت، از جمله نمای بیرونی و فیلتر نور طبیعی به داخل اتاق.

برای جلوگیری از ورود نور و افزایش حریم خصوصی، به سادگی پارچه را بچرخانید تا نوارهای تک رنگ تمام سایه را پر کنند و ظاهر یک سایه غلتکی سنتی را ببخشید. پرده زبرا یک انتخاب سایه شفاف پرفروش و مقرون به صرفه است که مکمل هر دکوراسیونی است.

برای خرید پرده زبرا چاپی اینجا کلیک کنید.

پرده زبرا چاپی از انواع پر طرفدار این پرده ها است.

آیا پرده های زبرا گران هستند؟

انتظار داشته باشید که از 150 تا 1500 دلار برای یک سایبان زبرا نصب شده بپردازید. سایه های زبرا بسته به جنس پارچه، برند و سیستم عامل از قیمت بالایی برخوردار هستند. یک سایه نصب شده روی یک پنجره کوچکتر می تواند کمتر از 200 دلار شروع شود و برای بالاترین سایه های پارچه روی پنجره های بزرگتر می تواند از 1000 دلار بیشتر شود.

آیا پرده زبرا ارزش خرید دارد؟

پرده های زبرا در مصرف انرژی کارآمد هستند و به جلوگیری از ورود دمای بیرون از پنجره های شما کمک می کنند. نصب ساده این پنجره درمانی می تواند به طور متوسط ​​30٪ از شما صرفه جویی کند. در ماه های تابستان از گرم شدن فضای شما جلوگیری می کنند، در حالی که در زمستان از ورود سرما جلوگیری می کنند.

با خرید پرده های زیبا خانه هایتان را زیباتر کنید.

فروشگاه اینترنتی دکو 20 فروشگاهی معتبر است که می توانید با خیالی آسوده خرید کنید.

C:\Users\98918\Desktop\zebrablinds.jpg پرده پانچ چیست؟

پرده پانچ ساده از تعدادی حلقه و تکه ای پارچه تشکیل شده است. پرده های پانچ به راحتی نصب می شوند که بارز ترین ویژگی آن ها همین سهولت در نصب است.

C:\Users\98918\Desktop\K3Gd3t2Be4X27kk9Dr19Qq3kUvwVkCwwqnOYChW1.jpg_512X512X70.jpg

خرید پرده پانچ آماده

یکی از روش ها برای خرید پرده خرید پرده پانج آماده به صورت اینترنتی است. شما عزیزان می توانید انواع پرده پانچ را از وبسایت دکو20 به صورت اینترنتی خریداری نمایید.

مزایای استفاده از پرده پانچ

  • قیمت های مقرون ‌به ‌صرفه
  • سهولت در نصب
  • تنوع در مدل ها
  • شستشو راحت

انواع پرده پانچ

  • پرده پانچ سنتی
  • پرده پانچ ساده
  • پرده پانچ چاپی
  • پرده پانچ با طرح راه راه
  • پرده پانچ کلاسیک

C:\Users\98918\Desktop\pardepanch-24-e1661289143617.jpg

ديدگاه های ارسال شده است