«

دانلود کلاب هاوس از برتر آموز رکورد زد!

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-1682

کلاب هاوس یکی از برنامه هایی میباشد که در چندین هفته گذشته در دنیای دیجیتال سر و صدای زیادی به پا کرده است و روزانه میلیون ها نفر از این اپلیکیشن استفاده میکنند.

کلاب هاوس برنامه ایست به صورت چت آنلاین و برگزاری لایو صوتی بوده که در داخل روم هایی که ساخته میشود برگزار میشود. جالب است بدانید که شرکت  Andreessen Horowitz حدود دوازده میلیون دلار بر روی این شبکه سرمایه‌گذاری کرد و در کنار سایر سرمایه‌گذاران.

ارزش کلاب هاوس زمانی که تنها ۱۵۰۰ کاربر داشت به ۱۰۰ میلیون دلار رسانید.

دانلود برنامه کلاب هاوس

سایت آموزش برتر آموز طبق مقاله ای چندین روز پیش نموداری را منتشر کرد که میزان رو به رشد بودن نصب برنامه کلاب هاوس و دانلود برنامه کلاب هاوس را نشان میداد.  نمودار ویژه کاربرانی ios  در دنیا میباشد زیرا این برنامه فقط برای این کاربران در دنیا منتشر شده است ولی به گفته خود سازندگان کلاب هاوس برای اندروید هم به زودی منتشر خواهد شد.

کار کردن با کلاب هاوس یه مقدار سختی خاص خودش را دارد و کمی با برنامه های دیگر متفاوت هست و باید آموزش کامل برنامه کلاب هاوس را ببینید تا بتوانید با این اپ کار کنید. و نکته مهم این هست که برای ورود به این برنامه شما نیاز به دعوتنامه دارید و در غیر این صورت نمیتوانید کلاب هاوس را نصب کنید و استفاده کنید ( البته این هم از شرایط خاص این برنامه است ) این دعوتنامه باید از سمت کسی که کلاب هاوس را نصب کرده است و دارد برای شما ارسال شود تا شما نیز وارد برنامه شوید.

تعداد کاربران کلاب هاوس

با وجود اینکه این اپلیکیشن فعلا بر روی نسخه اندروید قابل نصب نیست، اما در تایم زمانی بسیار کوتاهی توانسته پیشرفت چشمگیری داشته باشد. بر اساس آمارهای رسمی ارائه شده توسط  App figure، این اپلیکیشن تاکنون توانسته بیش از ۳ میلیون بار دانلود بگیرد و این میزان در نوع خود رقم قابل توجهی به شمار می آید. تقریبا ۲ میلیون و ۳۰۰ بار از این دانلودها فقط در ژانویه سال جاری اتفاق افتاده و جالب تر اینکه این سایت مدعی شده که سی درصد از دانلود اپلیکیشن کلاب هاوس از بیست و هشتم ژانویه به بعد بوده است.

منبع : سایت برتر آموز

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است