«

راهنمای انتخاب رنگ برای ست کردن کت تک با شلوار پارچه ای مردانه

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید

راهنمای انتخاب رنگ برای ست کردن کت تک با شلوار پارچه ای مردانه

اگر می‌خواهید براساس رنگ استایل مناسبی برای خود ایجاد کنید، باید بگوییم که کار سخت و دشواری درپیش دارید. اما زمانی که بدانید چگونه رنگ لباس مردانه را بایکدیگر ترکیب کنید تا استایل ظاهری جذاب و مناسبی داشته باشید، این کار به فعالیتی جذاب برای شما تبدیل می‌شود.

البته در اینجا باید به این نکته مهم اشاره کنیم که در مورد ست کردن با ترکیب کردن و ایجاد یک تناسب رنگی مناسب کاملا متفاوت است. چون در هر یک از این موارد شما باید نکات خاصی را رعایت کنید. به عنوان مثال زمانی که شما می‌خواهید رنگی را با رنگ دیگری ترکیب کنید، باید به این موضوع توجه داشته باشید که حتما ترکیب آن‌ها به ظاهر کلی استایل‌تان آسیب نزند.

براساس نوع فصل از چه رنگ هایی استفاده کنیم؟

درحال حاضر از آنجایی که در ماه‌هایی از سال قرار داریم که دمای هوا تاحد زیادی افزایش پیدا می‌کند و همچنین در برخی از ساعات روز تغییراتی در وضعیت آب و هوایی ایجاد می‌شود که قابل پیش بینی نیستند؛ بنابراین داشتن استایلی که متناسب با این وضعیت آب و هوایی باشد، بسیار مهم است.

همچنین در مورد استایل مناسب هم شما باید از ترکیب رنگی مناسبی استفاده کنید تا از بروز مشکلاتی که ممکن است، تابش مستقیم نور خورشید به لباس‌هایتان برای شما ایجاد کند، تاحدی جلوگیری کنید. به عنوان مثال رنگ مشکی نور خورشید را به خود جذب می‌کند؛ بنابراین پوشیدن لباس‌هایی مشکی رنگ در فصل تابستان ممکن است، باعث ناراحتی شما شود.

پس باتوجه به این موضوع خوب است در فصل تابستان سایر ماه‌های گرم سال، از شلوار و پیراهن‌هایی به رنگ روشن استفاده کنید. به عنوان مثال یکی از شلوارهای مردانه که گزینه مناسبی برای فصل تابستان، شلوار پارچه‌ای مردانه است که پارچه آن نازک و خنک باشد.

برای ست کت تک با شلوار پارچه ای چه رنگ هایی باید انتخاب کنیم؟

اساسا کت‌های تک جایگزین‌های مناسبی برای آقایانی به حساب می‌آیند که تمایل چندانی به پوشیدن ست کت و شلوار ندارند، اما می‌خواهند در استایلشان کت بپوشند. از جمله رایج‌ترین کت‌های تک که در انواع استایل‌های مردانه توسط آقایان مورد استفاده قرار می‌گیرد، بلیزر است.

بنابراین اگر به دنبال این هستید که استایلتان حاصل از ترکیب این مدل کت تک با شلوار پارچه‌ای، ظاهر مناسبی داشته باشد، باید در این ترکیب بلیزر شما آبی تیره رنگ و شلوار پارچه‌ای شما سفید رنگ باشد. البته اگر در این ترکیب از شلوار پارچه‌ای خاکستری نیز استفاده کنید، استایلتان ظاهر جذاب‌تری خواهد داشت.

درمورد رنگ بلیزر هم شما می‌توانید به عنوان جایگزین از بلیزر آبی سرمه‌ای رنگ طرح دار استفاده کنید. البته در خصوص ترکیب بلیزر آبی سرمه‌ای رنگ طرح دار با شلوار پارچه‌ای خاکستری یا سفید رنگ با پیراهن آبی تیره یقه دکمه دار به این نکته توجه داشته باشید که این استایل برای اغلب ماه‌های سال انتخاب هوشمندانه‌ای برای آقایان خواهد بود.

ترکیب یک بلیزر خاکی رنگ با شلوار پارچه‌ای آبی تیره رنگ هم می‌تواند استایل جذابی برای شما به ارمغان آورد. البته در این ترکیب شما می‌توانید از دیگر مدل‌های کت تک و شلوار مردانه استفاده کنید، اما دقت کنید که به همین رنگ باشند.

سخن پایانی

در آخر باید بگوییم که ایجاد یک استایل شیک و جذاب زمانی آسان خواهد بود که شما دقیقا بدانید که چه رنگ‌هایی را باید بایکدیگر ترکیب کنید. چون یک ترکیب رنگی مناسب تغییراتی در استایل ظاهری شما ایجاد می‌کند که این تغییرات جلوه جدیدی به استایل فعلی‌تان می‌بخشند.

ديدگاه های ارسال شده است