«

راهنمای خرید تشک با کیفیت

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-3261

راهنمای خرید تشک با کیفیت  تشک رویال  زمان تعویض تخت در سلامت بدن نقش حیاتی دارد.با مطالعه این مقاله زمان مناسب برای تعویض تشک تخت خود را خواهید دانست و با رعایت نکات ذکر شده یک تشک خوشخواب استان...

تشک رویال

زمان تعویض تخت در سلامت بدن نقش حیاتی دارد.با مطالعه این مقاله زمان مناسب برای تعویض تشک تخت خود را خواهید دانست و با رعایت نکات ذکر شده یک تشک خوشخواب استاندارد کامل را برای خود آماده کنید. بحث شده عبارتند از: 1- زمان مناسب برای شستشوی تشک چه زمانی است؟ 2- انواع تشک و دوام هر کدام؟ 3- چگونه عمر تشک خود را افزایش دهیم؟ و... در این مطلب قصد داریم در مورد تشک های رویال که تشک طبی هستند اطلاعات خاصی به شما بدهیم. همانطور که می دانید تشک های طبی عمدتاً برای کسانی استفاده می شود که مشکل کمر دارند و توسط پزشک آنها توصیه می شود.

 

 

شاید کمتر کسی از نقش مهم پد خواب و بهبود آن در روند زندگی آگاه باشد. تشک از نظر خاصی برای دوری از بیماری ها مناسب است و انتخاب تشک مناسب می تواند دغدغه بسیاری از افراد باشد. در این مقاله به طور مختصر به انواع تشک و ویژگی های آن می پردازیم.

 

 

چه زمانی باید تشک خود را عوض کنید؟

این یک تصور اشتباه است که تشک ها باید هر 10 سال یکبار تعویض شوند. بنیاد ملی خواب توصیه می کند این کار را هر ۷ سال یک بار انجام دهید. اما این امر به عوامل مختلفی مانند نوع تشک، اندازه شما، میزان استفاده، آسیب دیدگی و نوع نگهداری تشک بستگی دارد. از آنجایی که افراد با افزایش سن استرس کمتری را تحمل می کنند، سن شما یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در نظر گرفته می شود.

 https://www.balishma.com/brand/royal-mattress/

برای مطالعه و خرید محصولات تشک رویال کلیک کنید.

انواع مختلف تشک ها عمر مفید متفاوتی دارند:

* فنر جعبه - 8 سال (اگر آن را بچرخانید بیشتر دوام می آورد)

* فن هوشمند - 8-10 سال (اگر آن را بچرخانید)

* فن لاستیکی - 15 سال

* موس ژل شده - 10 تا 15 سال

* دوبل () - 10 سال

* تشک آبی - 12 تا 15 سال

سازنده و خرده‌فروش تشکی که می‌خرید ممکن است خدمات پس از فروش یا خدمات پس از فروش ارائه دهد، بنابراین ضمانت خرید خود را بررسی کنید.

 

بعد از بیدار شدن از خواب دچار گرفتگی یا بدن درد می شوید

این یک معیار مهم برای تصمیم گیری برای تعویض تخت است. ممکن است سازنده ادعا کند که تشک شما تا 10 سال دوام می آورد، اما بعد از 5 سال درد و سفتی را در بدن خود تجربه خواهید کرد. پس وقت آن رسیده که به دنبال تشک جدید بگردید. شایع ترین مناطقی که افراد پس از بیدار شدن از خواب دچار سفتی یا درد می شوند، کمر، لگن و شانه ها هستند.

به یاد داشته باشید که این یک روند طبیعی است. تشک شما یک شبه خراب نمی شود و سفتی و دردی که در صبح احساس می کنید با گذشت زمان بدتر می شود. البته عوامل دیگری مانند برنامه ورزشی خود را در نظر بگیرید. اگر به تازگی با CrossFit آشنا شده اید و به شدت از خواب بیدار می شوید، ممکن است تشک خوب باشد. اکثر افرادی که نیاز به تعویض تشک دارند متوجه می شوند که این کار فقط چند ساعت طول می کشد و دوباره به شدت از خواب بیدار می شوند.

اگر مطمئن نیستید که تشک شما مشکل دارد یا خیر، روی احساسی که هنگام بیدار شدن در هتل یا تخت دیگر دارد تمرکز کنید، نه اینکه چقدر نرم یا سفت است، یا یک قدم جلوتر بروید و یکی از آنها را آنلاین سفارش دهید. برای تحقیق و تایید ارائه شده است.

سوالی که باید از خود بپرسید این است: آیا اولین بار تشک مناسبی خریدید؟ اکثر مردم تشک را بر اساس قیمت تشک های آجری یا ساروج خریداری می کنند. چیزی که آنها در نظر نمی گیرند این است که درجه سفتی از فردی به فرد دیگر متفاوت است. معمولا افراد پس از بیدار شدن از خواب دچار گرفتگی کمر، لگن یا شانه یا درد می شوند و باید به آن عادت کنند. بنابراین، اگر تشک شما به اندازه کافی قدیمی برای تعویض نیست، ممکن است برای شروع انتخاب اشتباهی بوده باشد.

 

   توصیه های سازنده

به طور کلی، تشک های با کیفیت بالاتر دوام بیشتری دارند، اما تشک ها متفاوت هستند. قبل از خرید حتما خدمات و جزئیات تشک را مطالعه و بررسی کنید. بسیاری از تولید کنندگان به تشک آسیب می رسانند.

   تشک شما برآمدگی دارد

ملحفه ها را از روی تخت بردارید تا ببینید آیا ناحیه ای که روی آن می خوابید هنوز ناهموار است یا خیر. گاهی اوقات چرخاندن تشک باعث کاهش سایش می شود (اگرچه این کار ضروری نیست، زیرا برخی از تشک ها را فقط می توان در یک طرف استفاده کرد). اگر مثل اکثر مردم هستید و تشک خود را عوض نمی کنید، ممکن است جایی در تشک خود فرورفتگی داشته باشید. وقتی روی تشک می‌خوابید، متوجه می‌شوید که روی یک نقطه دراز کشیده‌اید یا برای بلند شدن روی هر قسمتی از تشک مشکل دارید؟

ناامیدی در رختخواب ستون فقرات شما را تشدید می کند و از شل شدن عضلات شما جلوگیری می کند و منجر به خواب ضعیف می شود.

دخت (بنابراین برای خلاص شدن از شر حشرات بد باید قانون اساسی را رعایت کنید.)

* نتایج قابل توجه در انتخاب و تهیه نمونه خون می تواند نقش مهمی در سلامت جسم و روان داشته باشد و بسته به اینکه چه کسی آن را نمایندگی می کند، رویال قادر است بهترین روش ها و تکنیک های پزشکی را در اختیار شما قرار دهد.

امیدواریم از  مقاله سایت بالیشما چیزهای زیادی یاد گرفته باشید.

ديدگاه های ارسال شده است