«

راهنمای خرید فنس چمنی شیراز چمن

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-3262

 فنس چمنی در واقع همان نرده یا حصاری است که به کمک آن پارتیشن بندی فضا را انجام می‌دهیم.حال این نرده یا حصار فلزی یا سیمی به کمک چمن مصنوعی تزیین شده است. این محصول در شیراز چمن تولید شده و قابل فروش به صورت جزئی و عمده می باشد .

فنس چمنی در واقع همان نرده یا حصاری است که به کمک آن پارتیشن بندی فضا را انجام می‌دهیم.حال این نرده یا حصار فلزی یا سیمی به کمک چمن مصنوعی تزیین شده است.

البته که چمن مصنوعی صرفا برای تزیین و زیبایی نیست بلکه موجب مراقبت و محافظت از تور سیمی می‌شود.بنابراین آن را در مقابل زنگ زدن، پوسیدگی و خوردگی پیشگیری می‌کند.

همچننین اگر کف محوطه به چمن مصنوعی پوشش داده شده باشد. ترکیب چمن مصنوعی و فنس چمنی بسیار ایده‌ال و شگفت‌انگیز به نظر خواهد رسید.

خرید فنس چمنی در شیراز

مشخصات فنس های چمنی شیراز چمن

فنس چمنی چشمی از دو رشته فولاد گالوانیزه ضد زنگ تشکیل شده که در هم تابیده شده اند و در عین لطافت و نرمی، استحکام بسیار بالایی دارند. بر روی این سیم ها پوششی از جنس PVC با رشته هایی پهن و باریک به رنگ سبز های تیره و روشن در سه لایه قرار گرفته است که ظاهر طبیعی گیاه را نشان می دهد. محصولات مشابه این مدل ، همگی به صورت دو لایه برگ پوشیده شده اند که این محصول نسبت به دیگر مدل ها ، نوع پر تراکم تری را شکل داده است . منظور از سه لایه بودن پوشش ها ، یک لایه کاملا به دور مفتول گالوانیزه پیچیده شده و یک لایه به رنگ سبز روشن و یک لایه دیگر به رنگ سبز تیره ، در کنار هم بر روی لایه اول پوشیده شده است . این پوشش حداکثری موجب شده است که رنگ خام مفتول فنس به هیچ عنوان نمایان نشود .

ارتفاع رشته های روی مفتول حدود 8 سانتی متر و و پهنای آنها حدود 6 میلی متر است. این رشته ها به طور متراکم تمام قسمت های مفتول را پوشش داده اند. مفتول ها به یکدیگر تابیده شده اند و چشمی هایی لوزی شکل و یکدست تشکیل داده اند. در این مدل، ابعاد چشمی ها ۴ سانتی متر است. بنابراین باز هم نسبت به مدل های چشمی 5 * 5 ، تراکم بالاتر و کاهش دید بیشتری را ارائه خواهد کرد .

جدا و برش زدن فنس های چمن به آسانی با خارج کردن یکی از رشته مفتول ها به صورت عرضی از محصول انجام خواهد گرفت . به دلیل نوع PVC برگ ها ، این محصول قابلیت آنتی UV داشته و در برابر نور آفتاب مقاومت خواهد داشت . پوشش سه لایه برگ ها موجب مقاومت و اتصال هر چه بهتر برگ ها به یکدیگر شده که در برابر ورزش های شدید باد نیز مقاومت خود را حفظ خواهد کرد .

هر رول فنس چمنی با عرض 2 متری ، در ابعاد 10 متر طول و 2 متر عرض تولید شده است .

مشخصات فنس های چمنی شیراز چمن

 

ابعاد فنس چمنی با ارتفاع 1 متر : 10 متر طول و یک متر ارتفاع = 10 متر مربع

ابعاد فنس چمنی با ارتفاع 1.5 متر : 10 متر طول و یک و نیم متر ارتفاع = 15 متر مربع

ابعاد فنس چمنی با ارتفاع 2 متر : 10 متر طول و دو متر ارتفاع = 20 متر مربع

کاربرد های فنس چمنی در محیط

  • ایجاد حفاظ دور زمین یا باغ

  • فنس چمنی برای کافه باغ، رستوران و هتل

  • فنس چمنی دور استخر

  • فنس چمنی برای آلاچیق

  • فنس چمنی بالکن

  • فنس چمنی دور  زمین ورزشی

فنس چمنی

نصب آسان فنس های چمنی

فنس در مکان‌های معمولی روی پایه‌های معمولی هم قابل اجرا است و نیازی به پایه‌های مجهز و مخصوص نیست.روی دیوار‌هایی که هیچگونه حفاظ یا پایه‌ای ندارند، فنس چمنی هم مناسب است.اما در مورد فنسی که قرار است روی زمین نصب شود، نیاز به چند تا میله محک، با مقاومت بالا و چندضلعی احتیاج داریم.

در مورد این نصب بهتر است با مشورت تیم متخصص انجام شود. نصب فنس چمن به راحتی با استفاده از سیم و یا بست های زیپ دار قابل انجام است .توجه داشته باشید که جهت نصب فنس در متراژ بالا ، نیاز به پایه های نگهدارنده قوی مانند مفتول و یا قوطی آهن دارید .

نصب بر روی زمین نیز امکان پذیر است . به این صورت که پایه های فنس چمنی را در زمین قرار داده و اطرافش را مستحکم کرد . جهت جدا کردن فنس ها ، نیازی به برش و استفاده از سیم چین ندارید . رشته های مفتولی فنس ها ، در هم تابیده شده اند که با جدا کردن یک سر رشته به صورت عرضی ، به راحتی با پیچیدن آن به خارج هدایت شده و فنس چمنی جدا می شود .

نحوه خرید فنس چمنی در شیراز

مجموعه شیراز چمن ، در کنار تولید چمن صمنوعی ورزشی و تزئینی ، فنس های چمنی را نیز با ابعاد مختلف تولید و پخش کرده است . تولیدی فنس چمنی شیراز چمن ، محصولات خود را در ارتفاع های 1 متری ، 1.5 متری و 2 متری در طول های 10 متر تولید کرده است . این محصول با استفاده از مفتول های گالوانیزه چشمه نزدیک و به اصطلاح 4*4 و همچنین سه لایه برگ پهن چمنی تولید شده است . فنس های چمنی به صورت عمده و جزئی در شیراز و سراسر کشور آماده فروش می باشند . قیمت فنس چمنی شیراز چمن در کنار دیگر محصولات مشابه ، بسیار پایین تر و اقتصادی تر می باشد . البته که کیفیت محصول حفظ شده است .

درکنار فنس های چمنی ، محصولی به نام گرین وال مصنوعی نیز ، از محصولات شیراز چمن می باشد . این محصول به عنوان دیوار پوش در نماهای داخلی و بیرونی ساختمان ها استفاده و کاربرد دارد .

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است