«

راهنمای خرید موزن گوش و بینی

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-1369

راهنمای خرید موزن گوش و بینی

 • 491
 • 0
 • سه شنبه 07 بهمن 1399

راهنمای خرید موزن گوش و بینی

از موهای بینی و گوش خود خسته شده اید؟ 

نیاز دارید تا بدون درد از شر موهای زائد گوش و بینی خود نجات پیدا کنید؟ 

تا به حال با موزن بینی و گوش کار کرده اید؟ 

می دانید نحوه استفاده از این محصول چگونه است؟

ممکن است با وجود موهای زائد گوش و بینی حس خوبی نداشته باشید و بطور طبیعی سعی در از بین بردن آن داشته باشید، اما فراموش نکنید که موهای داخل بینی و گوش در منطقه ای بسیار حساس قرار گرفته است و در صورت کشیدن یا از بین بردن آن احتمال درد ناخوشایندی وجود دارد که شما را از انجام این کار باز خواهد داشت. استفاده از دستگاه موزر برای تراشیدن موهای گوش و بینی یکی از بهترین ایده های دنیا بوده است که بسیاری از آقایان و خانم ها را نجات داده است، شما می توانید برای آشنایی بیشتر با راهنمای خرید موزن گوش و بینی و نحوه کاربرد آن در ادامه با الانزا همراه باشید. 
راهنمای خرید موزن گوش و بینی و نحوه کاربرد آن

 

موزن گوش و بینی و ابرو

زمانی که موهای بینی، گوش و ابروهای شما بلند می شود اصلا نمای زیبایی نداشته و به شما احساس بی نهایت بدی دست خواهد از این رو برای از بین بردن موهای داخل حفره گوش و بینی شما می توانید از بهترین موزن بینی و گوش استفاده کنید تا با سرعت و دقت از شر موهای زائد خود راحت شوید. موزن گوش و بینی و ابرو یکی از بهترین ایده های ممکن پس از لیزرهای خانگی است که به شما این امکان را می دهد تا موهای خود را از بین ببرید، حال که صحبت از لیزرهای خانگی به میان آمد باید به شما بگوئیم که اگر از شیو و اصلاح کردن مداوم موهای بدن خود خسته شده اید با خرید دستگاه لیزرخانگی به راحتی موهای خود را از بین ببرید و نیاز به هزینه های گزاف برای از بین بردن موهای زائدتان نیاز نخواهد بود. شما می توانید برای آگاهی از قیمت لیزر خانگی به فروشگاه اینترنتی الانزا سر بزنید و به صورت غیر حضوری محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید. 

فواید موهای گوش و بینی 

 • بطور کلی وجود مو در داخل بینی و گوش به دلیل جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل گوش های شما است چرا که این دو عضو بسیار حساس هستند. 
 • موهای زائد بینی و گوش همانند یک فیلتر هوا عمل کرده و از ورود ویروس و باکتری به داخل بینی شما جلوگیری خواهد کرد. 
 • یکی دیگر از فواید موهای موجود در دماغ و حفره شنوایی شما این است که هر مورد خارجی را در داخل خود نگه می دارند و پس از مدتی با عطسه خارج می کنند. 
 • موهای زائد بینی و گوش همانند یک سد دفاعی در برابر عوامل خارجی از بدن شما محافظت خواهند کرد.
 • پس از این موها دقیقا رشته های باریکی به نام مژک قرار دارد که بی نهایت ریز هستند و بطور معمول و مداوم در حال فعالیت و حرکت هستند. 
 • جالب است بدانید که تراکم و پرپشتی مو در این حفره ها بسیار مفید بوده و افرادی که موی کمتری دارند سه برابر بیشتر در معرض آسم قرار خواهند گرفت. 
  فواید موهای گوش و بینی 

نحوه استفاده و نگه داری از موزن بینی

 1. موزن گوش و بینی یک وسیله شخصی و اختصاصی است که به طور خصوصی برای اشخاص استفاده می شود، حال تصور کنید که هر فرد میکروبی بخصوص در بدن دارد و شما با استفاده از موزن شخصی کسی دچار بیماری خواهید شد با این حساب بهتر است فقط یک نفر از این دستگاه به صورت جداگانه استفاده کند. 
 2. توجه داشته باشید هنگام بروز علائم سرماخوردگی، آنفولانزا و داشتن ترشحات گوش و بینی که ممکن است دارای ویروس باشد به هیچ عنوان از دستگاه موزن استفاده نشود چرا که مجاری بینی و گوش شما را تحریک کرده و ممکن است بیماری در شما تشدید شود. 
 3. شما می توانید پس از هربار استفاده از دستگاه موزن بینی آن را با آب و صابون شسته و با الکل آن را تمیز کنید تا دیگر نگرانی ورود میکروب به بدن تان را نداشته باشید.

نکات مهم در انتخاب و خرید دستگاه موزن گوش و بینی 
نکات مهم در انتخاب و خرید دستگاه موزن گوش و بینی 

 • سری دستگاه: توجه داشته باشید هنگام خرید دستگاه از مدل های چند سری آن خریداری کنید، دستگاه با سر چرخشی برای اصلاح موی گوش و بینی به کار گرفته می شود و این در حالی است که بعضی سری ها برای اصلاح ابرو و خط ریش در نظر گرفته می شود. به یاد داشته باشید که سری ها و ابزار دستگاهی که قصد خرید آن را دارید به راحتی از دستگاه شما جدا شده و قابلیت تعویض داشته باشد. 
 • باتری دستگاه های موزن: لازم است بدانید که بعضی از دستگاه ها با باتری شارژی کار کرده و بعضی دیگر با باتری قلمی استفاده می شوند، اگر کم از دستگاه موزن استفاده می کنید باید به شما بگوئیم که می توانید از باتری قلمی استفاده کنید و در صورتی که نیاز دارید در هر مکان و موقعیت از این دستگاه استفاده کنید می توانید از نوع شارژی آن خریداری نمائید. 
 • چراغ دستگاه موزن: هنگام خرید دستگاه موزن توجه داشته باشید از نوع چراغ دار آن خریداری کنید، مدل چراغ دار آن می تواند به شما هنگام اصلاح کمک کند و با دید بیشتری داخل بینی و گوش هایتان را تمیز می کند. 
 • قیمت دستگاه موزن بینی: برای خرید موزن بینی توجه داشته باشید از دستگاه با کیفیت و مدل جدید خریداری کنید تا عمر کوتاه و عدم کیفیت یک دستگاه ارزان شما را از هزینه و خریدتان منصرف نکند. 

 

قیمت موزن گوش و بینی

در میان محصولات موزن و ریش تراش نوع گران قیمت و با کیفیت در کنار دستگاه های ارزان قیمت و بی کیفیت قرار گرفته است که تنها بستگی به شما و بودجه ای که برای این خرید در نظر گرفته اید دارد، توجه داشته باشید که دستگاه های ارزان قیمت عمر طولانی نداشته و برای استفاده ممتد شما مناسب نبوده چرا که مواد ساخت و اولیه آن بی کیفیت بوده است و صد در صد عمر دستگاه شما را کوتاه خواهد کرد. برای آگاهی از قیمت موزن بینی شما می توانید به فروشگاه های اینترنتی معتبر مراجعه کنید و خرید خود را انجام بدهید. 

 

نتیجه گیری

همانطور که در بالا ذکر شده است شما برای خرید محصولات بهداشتی و مراقبتی می توانید به فروشگاه اینترنتی الانزا(http://elanza.com/) مراجعه کنید و پس از بررسی محصولات براساس بودجه در نظر گرفته خود خریدتان را انجام بدهید، فراموش نکنید که دستگاه موزن گوش و بینی باید به صورت شخصی و فردی استفاده شود و در صورت نیاز از دستگاه با سری های مختلف استفاده نمائید.

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است