«

زبان برنامه نویسی شگفت انگیز با درآمد ماهانه 20 میلیون تومان !

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید

شاید شما به عنوان کاربر کامپیوتر ، به این فکر افتاده اید که کم کم شروع به درآمد زایی از طریق اینترنت و کامپیوتر خود کنید . اما راه های کسب در آمد از طریق اینترنت و حتی پروژه های کامپیوتری نیاز به دست کم 5 ماه آموزش و کسب تجربه و آزمون و خطا در حداقل 5 ماه دیگر است .

همه ی ما دوست داریم تا با کمترین زمان با بهترین کیفیت ؛ بهترین آموزش را ببینیم و با کمترین زحمت درآمد بالایی را کسب کنیم . همانطور که میدانید برنامه نویسی یکی از 10 شغل برتر دنیا تا دست کم 10 سال دیگر است . درآمد برنامه نویسان از این حیطه حدود 10 تا 20 میلیون ماهانه در ایران است . اما شمایی که اول راه هستید و نمیدانید که چه زبان برنامه نویسی را یاد بگیرید و در آن شروع به درآمد زایی کنید ، نمیدانید که چه وسایلی برای برنامه نویسی نیاز است یا حتی نمیدانید که بازار کار این شغل به چه شکل است ؛ پس تا آخر این مقاله همراه ما باشید .

زبان برنامه نویسی بیسیک فور اندروید یا b4a یکی از زبان های برنامه نویسی اندروید جدید میباشد که در چند سال اخیر بسیار محبوب شده و سورس های زیاد (منبع کد) های زیادی برایش تولید و تقریبا در تمامی بخش های یک اپلیکیشن اندرویدی ، یک قطعه کد آماده و متریال دارد . همانطور که میدانید در برنامه نویسی حوزه ی برنامه نویسی و تولید  نرم افزار برای اندروید و تلفن های همراه بسیار محبوب و پر درآمد است . درآمد برنامه نویسی اندروید میتواند از تحویل و انجام پروژه و یا حتی تولید نرم افزار و کسب درآمد از طریق آن باشد .

شهر برنامه نویسی یکی از وب سایت های حرفه ای و منبع جامعی برای آموزش بیسیک فور اندروید است . شهر برنامه نویسی منبع سورس بیسیک فور اندروید و قطعه کدهای b4a حالا مفتخر است تا با شما از اول راه برنامه نویسی اندروید تا قدم آخر که درآمد زایی است همراه باشد .

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است