«

سایت تناژ بزرگترین سایت درج آگهی عمده فروشی

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-4534

سامانه B2B تناژ با دو رویکرد داخلی و بین المللی بوجود آمده است . در بازار داخلی خریداران و فروشندگان بصورت مستقیم نیاز و کالای خود را در معرض نمایش قرار می دهند و در بخش بین المللی آن دسته از کاربرانی که محصولی برای صادرات دارند می توانند از خدمات ارایه محصول به زبان انگلیسی بهره ببرند و کالای خود را در معرض دید کلیه خریداران در سایر کشورها قرار دهند.

هدف ما در تناژ چیست

ماموریت ما در تناژ برقراری ارتباط و تجارتی امن و مستقیم بین بازرگانان بازار عمده ایران است. همچنین ایجاد بستری مناسب برای فعالیت بنگاه های کوچک و متوسط فعال در حوزه عمده ایران، و ایجاد ارتباطی که در هر زمان و هر مکان قابل دسترس است.

در جهت تحقق این مهم، با در اختیار گذاشتن امکانات و ابزارهایی به فروشندگان، برای عرضه کالاها و محصولاتشان و تبلیغ محصولات آنها به تعداد زیادی خریدار از سراسر کشور و همچنین کمک به خریداران برای یافتن هرچه سریع تر و آسان تر محصول مورد نظرشان گام برداشته ایم.

اهداف تناژ

کاهش پیچیدگی های معاملاتی در بخش کلان

کاهش هزینه های فروش برای تولیدکنندگان

ایجاد پل ارتباطی مستقیم میان تولیدکننده و کشاورزان با مشتریان

درآمدزایی برای قشر جوان علاقمند به بازاریابی

ایجاد پنل صادراتی محصولات ایرانی

مزیت ها ی سایت تناژ

سامانه تناژ طوری طراحی گردیده که هر فردی با کمترین هزینه بتواند در حوزه مورد علاقه اش فعالیت کند و با ایجاد فروشگاه اختصاصی به داد و ستد بپردازد و عملا بهانه بیکاری را از بین ببرد.

حذف نیاز به هزینه های هنگفت اجاره حجره و مغازه

کاهش واسطه گری

دارا بودن امکان چت پیشرفته بدون محدودیت فیلتری

پوشش دادن کلیه محصولات با قابلیت عرضه عمده

ثبت آگهی رایگان عمده فروشی در صفحه اول گوگل ,تبلیغات رایگان , سايت تبليغاتی,ثبت آگهی,ثبت كسب وكار,تبلیغات در گوگل,درج آگهی رایگان

تناژ : درج آگهی تبلیغاتی عمده فروشی شما

ثبت آگهي تاثير به سزايي در رونق کسب و کار شما خواهد داشت

با ثبت آگهي در تناژ ، آمار بازديد محصولات و خدمات و در نتيجه درآمد خود را افزايش دهيدو قسمت درباره ما را بخوانید

بخش تناژ آگهي بر اساس قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران فعاليت مي نمايد و قوانین و مقررات تناژ را بخوانید لطفا در صورت مشاهده هر گونه تخطي از مقررات در سايت از طريق لينک تماس با ما به ما اطلاع دهيد.

ديدگاه های ارسال شده است