«

سریال آقازاده هم سانسور شد !

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-1276

سریال آقازاده هم سانسور شد !

  • 165
  • 0
  • یکشنبه 12 مرداد 1399

سریال آقازاده هم سانسور شد !

دانلود سریال آقازاده

«آقازاده» هم سانسور شد

قسمت ششم مجموعه «آقازاده» به کارگردانی بهرنگ توفیقی با سانسور و تاخیر در شبکه نمایش خانگی توزیع شد..
به گزارش فارس، «همچنان درگیر کات‎های دستوری؛ امیدوارم به پخش برسیم. تهیه‌کننده چند قدم تا CCU» این جملاتی بود که در صفحه شخصی امیرشیبان خاقانی تدوینگر سریال «آقازاده» منتشر شد و در صفحات فیلمبردار، صدابردار و سینا مهراد و پردیس پورعابدینی بازیگران سریال نیز بازنشر شد. آنها با هشتگ «نه به سانسور» از ممیزی قسمت ششم سریال، آن هم ساعتی مانده به پخش خبر دادند.

در نهایت نیز قسمت ششم سریال «آقازاده» در حالی با ساعتی تاخیر در پلتفرم‌های فیلیمو و نماوا به نمایش درآمد که حدود ۱۵ دقیقه حذفی داشت و سفر حامد تهرانی و راضیه به مشهد را روایت می‌کند.

اکانت رسمی سریال «آقازاده» در توئیتر در پاسخ به سوال یکی از مخاطبانش درباره این موضوع نوشته است: «امروز که با تاخیر به پخش رسیدیم ولی اتفاقا بچه‌های آقازاده هم متعجبند و باور نمی‌کنند حرف‌هایی درباره نماز، ایمان و معنویت و ارادت به امام رضا(ع) حذف بشه.»

«آقازاده» در هفته‌های اخیر به خاطر توجه به مسائل سیاسی اجتماعی و اشاره‌هایی به برخی پرونده‌های فساد اقتصادی مورد توجه مخاطبان خود قرار گرفت و در برخی رسانه‌ها نیز گمانه زنی‌هایی از شباهت اتفاقات این سریال با برخی پرونده های قضایی عنوان شد.


سنتر دانلود مرجع دانلود فیلم ایرانی  و سریال ایرانی در خدمت علاقه مندان به سینما می باشد.

سریالهای نمایش خانگی

ديدگاه های ارسال شده است