«

شرایط گرفتن نمایندگی برند شل

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-3546

شرایط گرفتن نمایندگی برند شل

  • 91
  • 0
  • پنجشنبه 14 اردیبهشت 1402

شرایط گرفتن نمایندگی برند شل اگر به دنبال گرفتن نمایندگی برند شل هستید، شرایط خاصی وجود دارد که باید رعایت شود. شل یک برند شناخته شده و معتبر است و تنها با انتخاب بهترین نمایندگان، سعی د...

شرایط گرفتن نمایندگی برند شل

 

اگر به دنبال گرفتن نمایندگی برند شل هستید، شرایط خاصی وجود دارد که باید رعایت شود. شل یک برند شناخته شده و معتبر است و تنها با انتخاب بهترین نمایندگان، سعی در حفظ اعتبار خود دارند. در مقاله برخی از شرایطی که برای دریافت نمایندگی برند شل باید رعایت کنید، آمده است.

 

شرکت‌های شل

شرکت‌های شل می‌توانند اهداف تجاری قانونی داشته باشند و گاهی اوقات برای تسهیل ادغام شرکت‌ها، سرمایه‌گذاری مشترک و برنامه‌ریزی املاک مورد نیاز هستند. در حالی که آن‌ها می‌توانند تا حدی کاربرد قانونی داشته باشند، شرکت‌های پوسته هم می‌توانند به عنوان وسیله‌ای برای فرار مالیاتی و پول‌شویی مورد استفاده قرار گیرند. ابزارهایی مانند موافقت‌نامه‌های مالیاتی بین‌المللی می‌توانند درصد پنهان‌کاری در منشأ دارایی‌ها، مالکان ذینفع یا حقوق کارگران کلاه‌بردار را افزایش داده و یا تسهیل کنند.

در ادامه الزاماتی که تأمین‌کنندگان Shell باید رعایت کنند، به صورت یک نمای کلی توضیح داده شده است.

 

ملزومات راه‌اندازی یک شرکت تأمین‌کننده شل

تمامی شرکت‌هایی که مایل هستند محصولات شل را عرضه کنند، باید ملزومات زیر را رعایت کنند:

       اخلاق و رعایت دقت لازم

همه تأمین‌کنندگانی که با برند شل درگیر هستند، باید از اصول تجاری عمومی، کد رفتاری و اصول تأمین‌کننده شل پیروی کنند. رعایت نکردن این الزامات و مقررات می‌تواند منجر به جریمه، تأخیر عملیاتی و آسیب اعتباری شل شود که بر مجوز اجتماعی آن تأثیر منفی می‌گذارد.

در یک فرآیند استعلام و آنالیز شرکت تأمین‌کننده، اصول تجاری عمومی شل، کد رفتاری و اصول تأمین‌کننده در هنگام تکمیل پرسشنامه و در نهایت لوگوی تأمین‌کننده شل بررسی و تأیید می‌شود.

       ارزیابی ریسک مالی

بخش مهمی از یک فعالیت مؤثر، داشتن درک کامل از وضعیت مالی تأمین‌کنندگان/پیمانکاران فرعی است تا اطمینان حاصل شود که آن‌ها می‌توانند تعهدات قراردادی خود را در قبال شل انجام دهند. این امر با انجام ارزیابی‌های ریسک مالی تأمین‌کننده و توسعه طرح‌های کاهش ریسک مالی در صورت لزوم به دست می‌آید. ارزیابی ریسک مالی تأمین‌کننده استعلامی از وضعیت مالی و صنعتی، مدیریت و موقعیت نسبی تأمین‌کننده در صنعت (با استناد بر تاریخ داده‌ها) است. این ارزیابی معمولاً برای قراردادهایی با ریسک و ارزش بالاتر انجام می‌شود.

نقش تأمین‌کننده در این فرآیند این است که آخرین صورت‌های مالی خود را هنگام تکمیل پرسشنامه نمایه تأمین‌کننده شل -یا زمانی که نماینده شل درخواست می‌کند- ارائه دهد.

       بهداشت، ایمنی، امنیت و عملکرد محیطی و اجتماعی (HSSE&SP)

در صورت درخواست نماینده شل، نقش تأمین‌کننده در یک فرآیند پاسخ به پرسشنامه استاندارد صنعتی HSSE&SP و ارائه اسناد پشتیبانی شناسایی می‌شود. این پرسشنامه برای جمع‌آوری اطلاعات سیستم مدیریت تأمین‌کننده و داده‌های عملکرد تاریخی طراحی شده است. تیم مدیریت قرارداد شل، اسناد ارائه شده را بررسی کرده و استحکام سیستم‌های مدیریت تأمین‌کننده را ارزیابی خواهد کرد.

       ارزیابی رفاه کارگران / حقوق کار

انجام ارزیابی توانایی تأمین‌کنندگان برای مدیریت مسائل مربوط به حقوق کار/ رفاه کارگران در زنجیره تأمین، انطباق با الزامات مندرج در اصول تجاری عمومی شل را تضمین می‌کند.

 

با برترین تولیدکنندگان گریس و روغن در دنیا  در  سایت فیماچارت آشنا شوید.

 

شرایط اخذ نمایندگی شل

اخذ نمایندگی از هر برند و شرکتی، به شرایط خاصی نیاز دارد که پیش از اقدام، باید ملزومات آن را فراهم کرد. در اینجا لیستی از ملزومات ذکر شده است:

تجربه در صنعت

یک شرط مهم برای اخذ نمایندگی برند شل، تجربه در صنعت است. شل از نمایندگانش می‌خواهد که درک عمیقی از صنعت نفت و گاز و همچنین سابقه موفقیت این برند داشته باشند. شل انتظار دارد که نمایندگانش در مورد این صنعت آگاه باشند و بتوانند مشاوره و پشتیبانی تخصصی به مشتریان ارائه دهند.

مهارت‌های خدمات مشتری

شما به عنوان نماینده برند شل، به صورت روزانه با مشتریان در تعامل خواهید بود. شل از نمایندگان خود انتظار دارد که مهارت‌های خدمات مشتری عالی داشته باشند و بتوانند تجربه مثبتی را به مشتریان ارائه دهند. نمایندگان باید بتوانند به طور موثر ارتباط برقرار کنند، مشکلات را حل کنند و مشاوره تخصصی به مشتریان ارائه دهند.

همسویی برند

در نهایت، برای نمایندگی برند شل، باید با ارزش‌ها و اهداف برند همسو باشید. شل به پایداری، نوآوری و مسئولیت اجتماعی متعهد است و از نمایندگان خود انتظار دارند این ارزش‌ها را به اشتراک بگذارند. نمایندگان باید متعهد باشند که برند شل را با دید مثبتی ارتقا دهند و شهرت آن را به عنوان یک نام پیشرو در صنعت نفت و گاز حفظ کنند.

 

در مجموع، شرایط اخذ نمایندگی برند شل به گونه‌ای طراحی شده است که از بین بهترین نمایندگان اطمینان حاصل شود. اگر این شرایط را دارید و علاقه‌مند به نمایندگی برند شل هستید، باید با دفتر اصلی شل تماس بگیرید تا در مورد فرآیند درخواست بیشتر بدانید.

 

منبع:

https://www.shell.com/careers/contact-careers-and-faqs/faqs-agencies.html

 

ديدگاه های ارسال شده است