«

فروشگاه آنلاین کاشی و سرامیک و فلاش تانک فلورا استیل

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.

در این مطلب قصد معرفی محصولات فلاش تانک و کاشی و سرامیک فروشگاه فلورا استیل را داریم. 

قیمت کاشی و سرامیک در فروشگاه فلورا استیل چقدر است؟

این کالا یا همان کاشی و سرامیک بیشتر به اسم خاک رس پخته شده در بین  مردم شناخته شده و از زمان قدیم در بین ما ایرانی‌ها جایگاه به خصوصی در منازل و مساجد برای مصارف خانگی و یا نزئینی داشته است. اما در اصل این کلمه ازکشور یونان با اسم Keramikos گرفته شده است و معنی آن سفالگری است.

تفاوت عمده محصل کاشی با سرامیک در مقدار استحکام و ماندگاری آن است. محصول کاشی به دلیل ظرافت بیشتر و همچنین وزن پایین تر در بدنه ساختمان ها به کار می‌رود ولی سرامیک به دلیل حجم و وزن بیشتری که دارد و استحکام بسیار بالاتر بیشتر در کف منازل و محل ها کار می‌شود.

همچنین مقاومت محصول کاشی در برابر فشار، حالت های سرما و گرما بسیار کمتر  از سرامیک است و برایفضا های بسته و دیوارهایی که از پشت رطوبت و نم ندارند استفاده می‌شود. کاشی به خاطر درصد جذب آب و رطوبت زیادی که نسبت به سرامیک دارد برای کار کردن بر روی دیوار و ارتفاع مناسب و راحت‌تر و مناسب تر  است.

برای دیدن قیمت کاشی و سرامیک می‌توانید از فروشگاه آنلاین فلورا استیل دیدن فرمایید. 

قیمت کاشی و سرامیک

حراج سرامیک لوکس

حراج کاشی های  لوکس دلیلی بر داشتن  کیفیت پایین این محصولات نیست. مشتریان عزیز توجه داشته باشند که سرامیک و کاشی های گفته شده سالم و بدون شکستگی و معمولا از کیفیت های درجه کیفیت 1 و 2 هستند. و با خیال راحت می‌توانند بدون نگرانی از سایت فلورا استیل آنها را خریداری نمایند. 
ما در فروشگاه زمانی که رنگبندی بعضی از کالاها در انبار ناقص می‌شود و گاهی که قرار نیست تولید آن ادامه یابد، و حتی کارتن بسته بندی آفتاب یا باران خورده و یا ممکن است در جابجایی محل انبار را داشته باشیم، لذا بعضی از کالاها را زیر قیمت خرید عرضه میکنیم. و این یک فرصت خاص برای مشتریان عزیز است که با قیمت ارزان تر این محصولات را از ما تهیه کنند. 

قیمت کاشی  و سرامیک

چند عامل مهم در تعیین قیمت کاشی و سرامیک های مختلف:

درجه کیفی
نوع پخت محصول  و نوع ساختن محصولات  قیمت را در نظر داشته باشید بر کیفیت محصول تاثیر دارد و به طبع قیمت را بالا می برد.

مدل سفارش
کاشی ها و سرامیک ها در مدل های مختلفی ساخته می‌شوند.یک نمونه اگر بخواهیم مثال بزنیم  برای کاشی استخری و حمام به دلیل ضد آب بودن آن کار بیشتری می‌برد و زحمت بیشتری کشیده می‌شود و معمولا قیمت بالاتری دارد.
کاشی و سرامیک به دلیل وجود تفاوتهای زیادی که در تولید  در دما و تعداد دفعات پخت دارند، و با هم فرق دارند، معمولا در ساختن این دو کالا، ابتدا پخت اولیه بدون لعاب را در دمای ۱۲۵۰- ۱۲۰۰ درجه سانتیگراد انجام می‌دهند و بعد از آن در دمای ۱۲۶۰ – ۱۱۰۰ درجه دوباره پخته می‌شوند. پس میزان پخت در کیفیت تاثیر زیادی دارد و می‌تواند قیمت را کم و یا زیاد کند. 

فلاش تانک

ابعاد
همانطور که می‌دانید این محصولات در ابعاد مختلفی برای مصارف مختلفی ساخته می‌شوند. به طبع هرچه این ابعاد بیشتر باشد هزینه بیشتری دارد. ابعاد بزرگتر برای کف کوچکتر برای مصارف توی دید و تزئینی ساخته می‌شود. 

کارخانه سازنده
برند و نام کارخانه یک اعتبار برای فروش به حساب می‌آید و نقش زیادی در تعیین قیمتها دارد. 

فروش فلاش تانک ایران  در فلورا استیل 

فلاش تانک که در همه سرویس بهداشتی ها دیده می‌شود از تجهیزات ضروری است.

با رایج شدن استفاده از فلاش‌تانک‌ها، بهتر است اطلاعات مفیدی و کاربردی درباره این وسیله داشته باشیم. در این مطلب به بررسی این موضوع می‌پردازیم. به طور کلی، این محصول محفظه‌ای است که مقدار زیادی آب را درون خود نگه می‌دارد. در مواقع نیاز یا زمانی که کاربر دکمه مشخص شده را فشار می‌دهد می‌توانید از این آب ذخیره شده استفاده کنید. به این صورت که اهرم را می‌کشید و به یکباره حجم آب ذخیره شده را با فشار تخلیه می‌کند. البته کارکرد مدلهای جدید و به روز شده، به جای اهرم با دکمه است.

یکس از این محصولات فلاش تانک ایران است که فروشگاه فلورا استیل فروشنده آن است. 

 فلاش تانک توکار

همان طور که ازاسم آن پیدا است، این مدل از محصول داخل دیوار و به صورت دورن کار نصب می‌شود. با نصب فلاش تانک توکار، عملاً اثری از فلاش تانک دیده نمی‌شود و تنها یک دکمه برای کشیدن محصول برای مشتریان قابل رؤیت است. استفاده از محصول توکار مزیت های خاص خود را دارد:

  • این محصول داخل دیوار کار می‌شود و به هیچ عنوان دیده نمی‌شود و مشتریان مشکلات تمیز کردن و یا جا گیری را ندارند. 
  • محدودیتی برای وزن نوع و یا مدل محصول وجود ندارد و به راحتی هر مدلی را می‌توان نصب کرد. . برای انتخاب سایزهای بزرگتر بسیار مناسب است.
  • ظاهر زشت یا زیبا در این مدلها اصلا ملاک نیست و می‌توان هر مدلی را انتخاب کرد. 

فلاش تانک روکار

 
در مقابل و مقایسه با  فلاش‌تانک‌های توکار، نوع های روکار است. فلاش تانک روکار روی دیوار و در معرض دید نصب می‌شود. مهم‌ترین ویژگی و مزیت این نوع فلاش تانک هزینه پایین خود محصول و نصب آن است. هزینه خرید و نصب فلاش‌تانک‌های روکار به مراتب پایین تر از نوع توکار است.
 
جمع بندی 
شما می‌توانید برای خرید و مشاوره رایگان کاشی و سرامیک و فلاش تانک و لوازم ساختمانی از مشاورین حرفه ای فروشگاه انلاین فلورا استیل مشاوره دریافت نمایید. 

ديدگاه های ارسال شده است