«

معرفی ارزانترین سایت خرید بلیط هواپیما

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-1197

معرفی ارزانترین سایت خرید بلیط هواپیما

 

زمانی که بلیط هواپیما ارزانی را پیدا می کنید می توانید هزینه های سفرتان را تا حدودی کاهش دهید. یکی از پر هزینه ترین قسمت های سفر همین مسئله است. انتخاب وسیله نقلیه ای که هزینه را کاهش دهد می تواند بسیار کمک کننده باشد. به همین دلیل افراد بسیاری قبل از رزرو بلیط به بررسی و مقایسه قیمت بلیط در سایت ها و اپلیکیشن های مختلف سفر می پردازند تا بهترین قیمت بلیط را پیدا کنند. اما اینکار با توجه به افزایش سایت های اینترنتی بسیار گیج کننده است و گاهی افراد به امید پیدا کردن قیمت مناسب تر، شانس خرید ارزانی که پیدا کرده بودند را از دست می دهند.

 

 

به گزارش صدای ایران یک سایت در کنار قیمت مناسب خدمات، باید ویژگی های دیگری نیز داشته باشد. گاهی خدمات اضافه تری که سایت ها ارایه می کنند نه تنها سفرتان را کم هزینه تر می کند بلکه حس بهتری نیز به شما می دهد. اما سایت معتبری که قیمت مناسب ارایه می کند چه خصوصیاتی دارد؟

اطلاع رسانی قیمت بلیط

بسیاری از افراد وقتی دنبال ارزانترین بلیط هواپیما می گردند، ناخوداگاه به دنبال بلیط های لحظه آخری و یا چارتر هستند! سایت ها و یا کانال های مختلفی را میگردند و یا منتظر اس ام اس هایی هستند که از سمت آژانس های هواپیمایی گاهی ارسال می شوند!

اما روش دیگری برای پیدا کردن بلیط هواپیما ارزان نیز وجود دارد. تنها کاری که باید بکنید این است که قیمت مدنظرتان را بدانید! احتمالا با نگاه به قیمت بلیط های مسیر درخواستیان می توانید رنج قیمتی را حدس بزنید! اما اگر بنظرتان گران است می توانید به صفحه اطلاع رسانی سفرمی https://www.safarme.com/informing وارد شوید. مسیر مورد نظر، زمان سفرتان به همراه قیمتی که می خواهید را وارد کنید. به محض اینکه قیمت بلیط به بازه درخواستی شما رسید، از طریق پیام کوتاه به شما اطلاع رسانی می شود.

بلیط های لحظه آخری عموما جزو بلیط های چارتر هستند. فراموش نکنید در زمان های نزدیک تعطیلات منتظر کاهش قیمت نباشید! چرا که تقاضا برای بلیط هواپیما بالا می رود و ممکن است نه تنها بلیط هواپیما ارزانی پیدا نکنید بلکه به طور کلی نتوانید با هواپیما سفر کنید.

اما در روزهای عادی و در ماه هایی که حجم سفر کاهش پیدا می کند عموما چارتر کننده هایی که نتوانستند بلیط های خود را به فروش برسانند، برای کاهش ضرر اقدام به کاهش قیمت ها می کنند. اما اگر سفرتان برایتان اهمیت دارد بهتر است تا لحظات آخر صبر نکیند!

بلیط چارتری عموما ارزانتر از بلیط های سیستمی است. این حرف تا حد زیادی درست است. اما بلیط های چارتر دارای ایراداتی نیز هستند. مثلا اگر برای ارزانتر تمام شدن سفرتان بلیط چارتر خریداری کرده اید و به هر دلیلی سفرتان کنسل شود، ضرر بیشتری نسبت به زمانی که بلیط هواپیما سیستمی را خریداری کرده اید شامل شما می شود.

چرا که در بیشتر مواقع بلیط چارتر شما تمام سوخت محسوب می شود. یعنی هیچ وجهی به شما بازگردانده نمی شود. البته این مسئله نیز راه حل دارد. اگر شما اقدام به خرید بلیط چارتری از سایت سفرمی کنید، علاوه بر اینکه در بین بلیط های چارتری قیمت ارزانتری را پیدا کرده اید می توانید آن را نیز کنسل کنید و بخشی از پولتان را با توجه به ساعتی که این کنسلی را اعلام می کنید پس بگیرید.

ارتباط خوب سایت سفرمی با چارتر کننده ها باعث شده است به عنوان اولین سایتی که اقدام به کنسلی بلیط چارتر کرده است مطرح شود.


پشتیبانی از خرید مسافر

یکی از مهمترین مواردی که باید در هر خریدی مدنظر بگیرید پشتیبانی از خرید است. به عنوان مثال در سایت سفرمی www.safarme.com در هر زمانی که در این فرایند به مشکل بخورید می توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا به سوالات شما پاسخ داده شود.

ممکن است به هر دلیلی قصد تغییر در پرواز و یا هتلتان را داشته باشید! گاهی نیز ممکن است بخواهید پروازتان را کنسل کنید. گاهی نیز اشتباهی در خریدتان صورت گرفته! تیم پشتیبانی در هر لحظه باید بتواند نیاز شما را رفع کند.

از طرفی ممکن است به هر دلیلی تاخیر و یا کنسلی از سوی ایرلاین اتفاق بیفتد. اطلاع رسانی به موقع نیز از مواردی است که پشتیبانی سایت انجام می دهد.

 

خرید بلیط هواپیما از سایت سفرمی

برای خرید بلیط از این سایت www.safarme.com، حتی نیاز به ثبت نام اولیه در سایت نیست! این کار برای ایجاد حق انتخاب برای مخاطبین سایت انجام شده است. از طرفی اگر در خرید عجله داشته باشید این امکان را می دهد که به سرعت خریدتان انجام شود.

اما اگر در سایت سفرمی ثبت نام کنید می توانید خرید ارزانتری داشته باشید. به عنوان مثال در هر خرید یک درصد از مبلغ خریدتان به حساب کاربری شما باز می گردد تا در خریدهای بعدیتان از آن استفاده کنید. یا در صورت ثبت نام در باشگاه مشتریان سفرمی با توجه به تعداد خریدتان در سطح های مختلفی قرار می گیرید و می توانید از خدمات و کدهای تخفیف شرکای تجاری سفرمی استفاده کنید.

فراموش نکنید برای اینکه به امتیازتان اضافه شود قبل از اقدام به خرید وارد حساب کاربریتان بشوید. چرا که بدون ثبت نام امکان خرید وجود دارد.

در سفرمی علاوه بر امکان رزرو بلیط هواپیما، امکان رزرو هتل، تور، بلیط اتوبوس و قطار و بیمه مسافرتی نیز وجود دارد.

 

 

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است