«

معرفی بهترین دکتر قلب در غرب تهران

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-3874

معرفی بهترین دکتر قلب در غرب تهران

 دکتر زهرا جوزانی کهن، یکی از بهترین متخصصان قلب و فوق تخصص آنژیوپلاستی در منطقه غرب تهران است. ایشان دارای بورد تخصصی قلب و عروق هستند و همچنین در زمینه...

 آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی قلب و عروق نیز  فوق تخصص دارند. دکتر جوزانی با گذراندن دوره ‌های پیشرفته آنژیوپلاستی عروق پریفرال از دانشگاه تهران، تجربیات بی‌نظیری در این حوزه به دست آورده است. همچنین، ایشان دارای سابقه‌ای برجسته به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه و عضو هیئت مدیره انجمن آنژیوپلاستی کشور می‌ باشد.

پیشنهاد: بهترین دکتر قلب تهران

آنژیوپلاستی چیست؟

این، یک روش تشخیصی و درمانی برای  انسداد شریان های عروقی است که توسط پزشکان متخصص انجام می گیرد. در این روش غیر تهاجمی، هیچگونه بریدگی ایجاد نمی شود. در صورتی که انسداد رگ ها به طور قابل توجهی شدید باشد، بنا به نظر پزشک معالج، استنن گذاری به جای آنژیوگرافی استفاده می شود. روش آنژیوگرافی به این صورت است که در ابتدا و برای چند ثانیه، یک بالون( چیزی شبیه بادکنک) را وارد شریان می کند و شروع به باد کردن نموده تا رگ ب طور کامل باز شود. جای هیچگونه نگرانی نیست زیرا رگ در مدت زمان بسیار کوتاهی به حالت اولیه بر می گردد. به طور کلی، آنژیوگرافی در مقایسه با جراحی درد کمتری دارد.

مهم: این روش تشخیصی و درمانی باید توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام بگیرد.

برترین متخصص قلب و آنژیوپلاستی در غرب تهران چه کسی است؟

استفاده از آخرین تکنیک ‌های درمانی در زمینه آنژیوپلاستی عروق پریفرال، از جمله دستاوردهای دکتر جوزانی کهن است. ایشان با گذراندن دوره ‌های پیشرفته آنژیوپلاستی از دانشگاه تهران، با تکنیک ‌های جدید و موثر در این زمینه آشنا شده است و به عنوان برترین متخصص قلب تهران شناخته می شود.

تجربه‌ چندین سال عضویت در هیئت علمی دانشگاه، یکی از نقاط قوت دکتر زهرا جوزانی کهن محسوب می‌شود. این تجربه نشان‌ دهنده تعهد و اراده‌ قوی ایشان در انتقال دانش و آموزش نسل ‌های جدید پزشکی است. به عنوان عضو هیئت علمی، او افتخار آموزش و راهنمایی دانشجویان را داشته و از تجربیات و دانش خود برای آموزش بهتر و بالاتر استفاده نموده است.

دکتر زهرا جوزانی کهن به عنوان عضو هیئت مدیره انجمن آنژیوپلاستی کشور، در توسعه و پیشرفت این حوزه علمی و حرفه‌ای نقش بسزایی داشته است.

ویژگی های بهترین متخصص قلب و آنژیوپلاستی در غرب تهران؛ دکتر جوزانی کهن

در ادامه به برخی از ویژگی ‌ها و دستاورد های برجسته دکتر جوزانی کهن؛ برترین متخصص قلب و آنژیوپلاستی در غرب تهران پرداخته می‌ شود.

پیشنهاد: مراکز انجام اکو قلب تهران

هیئت تحریریه ژورنال بین‌المللی قلب و عروق ISI

با عضویت در هیئت تحریریه ژورنال بین‌المللی قلب و عروق، دکتر جوزانی کهن به ارتقاء علم و تحقیقات در این حوزه ارزشمند پرداخته است. عضویت او در این هیئت تحریریه حاکی از دانش و مهارت‌های تخصصی وی در این حوزه‌ پزشکی است.

کسب رتبه ١٪ آزمون بورد پزشکی

کسب رتبه ١٪ در آزمون بورد پزشکی، نشان‌دهنده توانمندی و عمق دانش علمی ایشان در زمینه قلب و عروق است. بدون تردید، دکتر جوزانی یکی از بهترین متخصصان قلب و عروق در کشور است و توانایی و تجربه‌ لازم برای درمان بیماران قلبی را دارد.

ارائه دو مورد از نوآوری ‌ها در تکنیک‌ های آنژیوپلاستی

دکتر جوزانی کهن با ارائه دو مورد از نوآوری‌ ها و تکنیک‌های جدید در زمینه آنژیوپلاستی، به تحول و پیشرفت این علم و همچنین به بهبود وضعیت بیماران مبتلا به مشکلات قلبی و عروقی کمک نموده است. این دستاوردها نشان ‌دهنده ابتکار و خلاقیت ایشان در پیشبرد علم پزشکی است.

استاد راهنمای تزهای متعدد دکتری

دکتر جوزانی کهن به‌عنوان استادیار و راهنمایی دانشجویان دکتری مشغول به فعالیت هستند.  توانمندی و تجربه‌ والای ایشان در انتقال دانش به نسل ‌های آینده پزشکی واقعا ستودنی است. تلاش ‌های بی وقفه ایشان در راهنمایی و پشتیبانی از دانشجویان پژوهشگر، از نکات اخلاقی برجسته این پزشک متخصص به شمار می رود.

سخنرانی‌ های متعدد در سمینارها و کنگره‌ های داخلی و خارجی

برترین فوق تخصص آنژیوگرافی در غرب تهران؛ دکتر جوزانی کهن، با حضور در سمینارها و کنگره‌ های مختلف، به ارتقاء اطلاعات و دانش در حوزه قلب و عروق کمک نموده و تجربیات خود را با دیگران به اشتراک می‌ گذارد. این فعالیت‌ ها نشان ‌دهنده تعهد کاری ایشان برای به اشتراک گذاری دانش و تجربیات جدید با همکاران و ارتقاء سطح علمی جامعه پزشکی می‌ باشد.

ديدگاه های ارسال شده است