«

معرفی بهترین فیلم های عاشقانه کره ای در سال 2021

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید

معرفی بهترین فیلم های عاشقانه کره ای در سال 2021

سینمای کره جنوبی در بیست سال گذشته رشد بسیار خوبی در جذب مخاطب داشته است. خلق قهرمان‌هایی همچون جومونگ، یانگوم و دونگی باعث شد صنعت سریال‌سازی در کره جنوبی به سرعت در جهان محبوب شود و تقریبا تمامی ملت‌ها در جغرافیای پهناور جهان را درگیر خود کند. صادرات محصولات تصویری کره‌ای اعم از فیلم و سریال چنان رونق گرفت که به یکی از برترین فناوری‌ها در این کشور بدل شد.

کشور ایران هم از همان سال‌های ابتدایی رونق این صنعت از مشتریان پر و پا قرص سریال‌ها و فیلم‌های کره‌ای بوده است. هنوز هم پخش مجدد سریال جومونگ از تلویزیون طرفداران خاص خودش را دارد و همین باعث شده است رقبت سازندگان برای جلب نظر بازار گسترده ایران بیشتر شود.

فیلیمو به عنوان بزرگترین VOD کشور سریال‌ها و فیلم‌های جذاب و متنوعی از محصولات کشور کره جنوبی را در دسترس علاقمندان قرار داده است. سریال‌ها و فیلم‌هایی که مخاطبان بسیار زیادی دارد و در ادامه به برخی از آن‌ها که موضوعات عاشقانه ای دارد اشاره می‌کنیم.

سریال تکه ای از قلبت

«تکه ای از قلبت»، سریالی عاشقانه و محصول سال 2020 کره جنوبی است که داستان عشق بین 2 جوان را روایت میکند. «ها وُن» پسر جوان باهوشی است که موسس شرکت «اِم اند اِچ» و برنامه ریز سیستم های دارای هوش مصنوعی است که با دختری به اسم «هان سو وو» که مهندس ضبط موسیقی کلاسیک است، آشنا میشود و سرنوشتشان به هم گره میخورد.

سریال تکه ای از قلبت در فیلیمو

سریال تکه ای از قلبت به کارگردانی لی سانگ یوپ در سال 2020 ساخته شده است. این سریال محصول کشور کره جنوبی و در ژانر عاشقانه و کمدی است. در این سریال جونگ هه این، چه سو بین، لی هانا، کیم سونگ کیو , کیم جونگ وو به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال وقتی هوا خوبه

این سریال به کارگردانی جی سئون هان در سال 2020 توسط کشور کره در ژانر عاشقانه ساخته شده است. داستانی درباره بخشش، شفابخشی و عشق که در حوالی یک فروشگاه کتاب کوچک در حومه شهر اتفاق می افتد.

تماشای آنلاین سریال وقتی هوا خوبه در فیلیمو

سریال وقتی هوا خوبه به کارگردانی هان جی سونگ در سال 2020 ساخته شده است. این سریال محصول کشور کره جنوبی و در ژانر خانوادگی و عاشقانه است. در این سریال پارک مین یونگ، سئو کانگ جون، موون جنگ هی، لی جی ووک، کیم هوآن هی , نام کی آئه به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال عشق من هولو

سریال عشق من هولو به کارگردانی گو سونگ هی در سال 2020 ساخته شده است. این سریال محصول کشور کره جنوبی و در ژانر عاشقانه و خانوادگی است. در این سریال لی جانگ ایان، چوی یئو جین، کو سونگ هی، یون هیون مین، تد اوانز , لی کی چن به هنرمندی پرداخته‌اند.

یک زن موفق مبتلا به آفازی است و این عدم توانایی در تشخیص چهره در زندگی اجتماعی او اختلال ایجاد می کند.

سریال دروغ پشت دروغ

«دروغ پشت دروغ»، سریالی در ژانر خانوادگی-عاشقانه و درام و محصول سال 2020 کره جنوبی است. داستان این سریال درمورد زنی به نام «جی یون سو» است که عروس خانواده ای ثروتمند و قدرتمند است که به اتهام قتل همسرش به زندان می افتد. او دخترش را در زندان به دنیا می آورد اما سرپرستی بچه از او گرفته شده و به مرد دیگری داده می شود. حال، او که از زندان آزاد شده به دنبال انتقام گرفتن و بودن در کنار دخترش است.

سریال دروغ پشت دروغ

سریال دروغ پشت دروغ به کارگردانی کیم جونگ کوان در سال 2020 ساخته شده است. این سریال محصول کشور کره جنوبی و در ژانر عاشقانه و خانوادگی است. در این سریال لی یوری، یون جونگ هون، لی ایل هوا، لیم جو یون، کوان هوا وون , گو ناهی به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال قهرمان عجیب من

سریال قهرمان عجیب من در سال 2018 ساخته شده است. این سریال محصول کشور کره جنوبی و در ژانر عاشقانه و کمدی است. در این سریال یو سئونگ هو، جو بو آه، کواک دونگ یئون، کیم می کیونگ، چان هو جین , یون یانگ کیم به هنرمندی پرداخته‌اند.

«قهرمان عجیب من»، سریالی در ژانر عاشقانه-کمدی و درام و محصول سال 2018 کشور کره جنوبی است. از بازیگران این سریال می توان به «یو سنگ هو» و «جو بو آه» اشاره کرد. داستان این سریال درمورد پسر جوانی به اسم «کانگ بوک سو» است که در دوران دبیرستان، به اشتباه متهم به خشونت و آزار فیزیکی در مدرسه می شود و سپس به شکلی ناعادلانه از مدرسه اخراج شده و دیگر اجازه گرفتن مدرک تحصیلی نداشته است. حال، پس از گذشت چندین سال و سپری کردن دورانی سخت، او به مدرسه سابقش بر میگردد تا از مسببان آن اتفاق تلخ، انتقام بگیرد اما درگیر ماجرایی جدید می شود ...

شاید برایتان جالب باشد: تماشای آنلاین فیلم های کره ای جدید

سریال رودخانه ای که ماه از آن طلوع می کند

«رودخانه ای که ماه از آن طلوع می کند»، مجموعه ای در ژانر عاشقانه-خانوادگی و محصول کشور کره جنوبی در سال 2021 است. این سریال داستان زندگی شاهزاده پیونگ گانگ را به تصویر می کشد که به عنوان یک شاهزاده متولد شد، اما مانند یک سرباز برای گوگوریو تربیت و بزرگ شده است. او آرزو دارد روزی نخستین ملکه گوگوریو شود. اما بعد از ملاقات با اون دال احساسات جدیدی را تجربه می کند که باعث سردرگمی اش می شود.

سریال رودخانه ای که ماه از آن طلوع می کند به کارگردانی یون سنگ هوو در سال 2021 ساخته شده است. این سریال محصول کشور کره جنوبی و در ژانر عاشقانه و خانوادگی است. در این سریال کیم سو هیون، نا وو این، هی کیم جانگ، ونگ بیت نا، جی لی هون , هوانگ هی یانگ به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم خاطرات یک بن بست

«خاطرات یک بن بست»، فیلمی در ژانر عاشقانه-خانوادگی و محصول کشور کره جنوبی در سال 2018 است. این فیلم برد یک جایزه را در کارنامه دارد. خاطرات یک بن بست، روایتگر زندگی زنی جوان است که پس از آنکه از نامزدش جدا می شود، مرکز انجمنی را در بن بست جاده ای پیدا می کند و تصمیم می گیرد چند روز را در آنجا سپری کند. او با کمک اعضای انجمن سعی می کند با غم و سختی های پس از جدایی کنار بیاید و شادی و حس خوشبختی را در زندگی بازیابد.

فیلم کره ای خاطرات یک بن بست

فیلم خاطرات یک بن بست به کارگردانی هیون یانگ چوی در سال 2018 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور کره جنوبی و در ژانر عاشقانه و خانوادگی است. در این فیلم سویونگ چوی، شونسوکه تاناکا، نو ری به، آن بو هیون , هیون به دونگ به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم ژوزی

«ژوزی»، فیلمی در ژانر عاشقانه-خانوادگی و محصول کشور کره جنوبی در سال 2020 است. این فیلم اقتباس گرفته شده از داستان کوتاهی به نام «ببر و ماهی» نوشته نویسنده ژاپنی، «سیکو تانابه» است و نامزد دریافت یک جایزه نیز شده است. داستان این فیلم درباره دختری به نام ژوزی با معلولیت جسمی و گوشه گیر است که با پسری به نام یونگ سوک آشنا می شود و...

فیلم ژوزی به کارگردانی جونگ کوان کیم در سال 2020 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور کره جنوبی و در ژانر عاشقانه و خانوادگی می‌باشد. در این فیلم هوانگ دو یون، جین هو، هان جی مین , نام جو هیوک به هنرمندی پرداخته‌اند.

داستان فیلم رویاهای المپیک

فیلم رویای المپیک در ژانر عاشقانه محصول سال 2019 است. جرمی تیچر کارگردانی این فیلم را به عهده دارد. نیک کرول، الکسی پاپاس و گاس کنورثی از بازیگران اصلی این فیلم هستند. فیلم رویای المپیک در جشنواره بین المللی دنور برنده جایزه بهترین بازیگر شد. فیلمبرداری این فیلم در دهکده المپیک واقعی در زمستان سال 2018 در پیونگ چانگ انجام شده است. داستان از این قرار است که در دهکده ورزشکاران المپیک ، یک اسکی باز پس از پایان رقابت خود با دکتری آشنا می شود.

فیلم رویاهای المپیک به کارگردانی جرمی تیچر در سال 2019 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور کره جنوبی و آمریکا و در ژانر عاشقانه و کمدی است. در این فیلم نیک کرول، الکسی پاپاس، گاس کنورثی , مورگین شیلد به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم با تو بودن

وو جین پس از مرگ همسرش از پسرش جی هو مراقبت می کند. همسرش پیش از مرگ یک قول غیر باور به وو جین می دهد که یک سال بعد در روز بارانی برگردد! یک سال بعد، به طرز خیلی عجیبی دوباره ظاهر می شود، اما او هیچ چیز را به یاد نمی آورد…

فیلم با تو بودن به کارگردانی جانگ هون لی در سال 2018 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور کره جنوبی و در ژانر عاشقانه و خانوادگی است. در این فیلم جی سئوب سو , یه جین سون به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال پری و چوب بر

سریال پری و چوب بر ، داستان یک پری ۶۹۹ ساله است که از دوره گوریو تاکنون زندگی کرده است و از زمانی که یک هیزم شکن لباس هایش را دزدید ، دیگر نتوانست به بهشت بازگردد. او با هیزم شکن ازدواج می کند اما مدتی بعد شوهرش از صخره سقوط می کند و می میرد. او در زمان حال به عنوان یک قهوه چی مشغول به کار می شود و ظاهر انسانی پیر پیدا می کند اما عده کمی می توانند زیبایی و جوانی او را ببینند….

سریال پری و چوب بر در فیلیمو

سریال پری و چوب بر در سال 2018 ساخته شده است. این سریال محصول کشور کره جنوبی و در ژانر عاشقانه و خانوادگی است.

سریال اتاق شماره 9

داستان این سریال در مورد دو زن می باشد که بدن های آنها جابجا می شود؛ کیم هه سون وکیلی است که در همه دادگاه های خود برنده بوده است. او با یک زندانی محکوم به مرگ در اتاق شماره 9 دیدار می کند جایی که بدن های آنها با هم عوض می شود. در این بین کیم یونگ کوانگ در تلاش است تا بدن این دو نفر را بحالت اصلی خودشان برگرداند…

سریال اتاق شماره 9 در سال 2018 ساخته شده است. این سریال محصول کشور کره جنوبی و در ژانر عاشقانه و خانوادگی است.

سریال نسل خورشید

سریال داستان نیروهای کره ای حافظ صلح سازمان ملل است که برای انجام ماموریت به منطقه اوراک اعزام می شوند.در بین تم اصلی داستان رابطه ای عاشقانه بین یک کاپیتان نیرو های ویژه و یک جراح است که در بیمارستان سئول کار می کند و آنها خودشان و رابطه اشان را بین مشکلات و خطرات مرگبار پیدا می کنند...

سریال نسل خورشید در سال 2016 ساخته شده است. این سریال محصول کشور کره جنوبی و در ژانر عاشقانه و خانوادگی است.

سریال سایمدانگ : خاطراتی از نور

سریال کره ای جدید سایمدانگ با حضور لی یونگ آئه بازیگر نقش یانگوم در دو زمان حال و گذشته جریان دارد و لی یونگ آئه در دو شخصیت ایفای نقش میکند و داستان به این شکل آغاز میشود که پروفسور هنر سو جی یون که دفترچه خاطرات سایمدانگ را در ایتالیا پیدا کرده با خاطرات دفترچه همراه میشود و در تاریخ به عقب میرود و داستان زندگی پرافتخار و عاشقانه هنرمند نابغه ،شین سایمدانگ و لی گیوم در عصر چوسون را بررسی میکند...

سریال سایمدانگ : خاطراتی از نور به کارگردانی لی یونگ سوک در سال 2017 ساخته شده است. این سریال محصول کشور کره جنوبی و در ژانر عاشقانه و خانوادگی است. در این سریال لی یونگ آئه، چوی چول هو، چویی جونگ هوان، یون دا هون، یانگ سه جونگ، سونگ سئونگ هون , اوه یون آه به هنرمندی پرداخته‌اند.

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است