«

معرفی تجهیزات و قطعات مه پاش سرماتابان

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-2860

معرفی تجهیزات و قطعات مه پاش سرماتابان 

مه پاش یکی از پر استفاده ترین دستگاه ها در فصول گرم سال برای ایجاد حس خنکی و کاهش دما می باشد مه پاش از قطعات اصلی پمپ ، شیلنگ ، نازل و ... تشکیل شده است که قصد داریم در این مقاله برای شما پکیج مه پاش سرماتابان را معرفی نماییم. 

دستگاه های مه پاش یا مهساز در انواع مختلف و در سبک های متنوع ساخته می شوند که از چند مورد آنها می توان به مه ساز التراسونیک ، مه ساز پنکه ای و مهم ترین آنها نازلی اشاره نمود.  

 

 

 

 

 

سیستم مه ساز نازلی نسبت به سایر دستگاه ها دارای مزایای بسیاری است بنابراین تنها این مدل از دستگاه های مهساز را ارائه می کنیم. 

پمپ مه پاش 

مه پاش نازلی هم با حضور پمپ در سیستم خود و هم بدون پمپ کار می کند بنابراین می توان آن را برای محیط های کوچک بصورت مه پاش خانگی تا مکان های بزرگ صنعتی بکارگیری نمود. 

مهپاش های بدون پمپ مستقیم به آب لوله کشی متصل شده و از فشار آب استفاده می کنند بنابراین در این مدل سیستم ها برق نیز استفاده نمی شود اما مهساز های با پمپ به دلیل اتصال پمپ به برق به مه ساز برقی نیز معروف هستند به نیرو برق نیز برای کار نیازمند هستند. 

 

در درون پکیج مه پاش سرماتابان ، یک پمپ ساخته شده توسط کشور چین قرار دارد که این دستگاه برخلاف تصوری که برخی از افراد از محصولات چینی دارند جزء دستگاه های مرغوب و با کیفیت و در عین حال مدرن و کارا می باشد. پمپ این دستگاه در دو رنگ سفید و قرمز ساخته شده است . دکمه های این دستگاه کاملاً تاچ بوده و نیاز به فشردن ندارند . لیبل های نام گذاری دکمه ها به دو زبان چینی و انگلیسی نوشته شده است . 

 

این پمپ قابلیت کانکت شدن به موبایل را دارد که می توان نحوه پاشش دستگاه را به وسیله موبایل تنظیم و کنترل کرد . به وسیله دکمه های که بر روی این دستگاه وجود دارد می توان این اتصال را با برنامه مخصوص به خود بر قرار کرد. 

این پمپ مدرن  دارای نشانگر های است که کمبود روغن دستگاه و همچنین کم بودن مقدار آب ورودی را آلارام می دهند و در صورت قطع شدن آب ورودی به دستگاه این پمپ بصورت هوشمندانه خاموش می شود تا آسیبی به دستگاه وارد نشود. 

نحوه تعویض روغن این دستگاه بسیار ساده می باشد و برای تعویض روغن نیاز به باز نمودن کامل دستگاه نیست بلکه تنها با خارج نمودن بخش کناری دستگاه و باز کردن پیچی که در کف دستگاه قرار دارد و با کمک سرنگ های مخصوصی که درون پکیج دستگاه موجود است می توانید بدون هیچ مشکلی روغن دستگاه را تعویض نمایید . توصیه ما برای تعویض روغن در اولین استفاده بعد از 50 تا 90 ساعت می باشد و پس از آنها روغن دستگاه باید بصورت یک سیکل منظم 500 ساعته مورد ارزیابی و تعویض گردد. 

یکی دیگر از مزیت های ویژه این پمپ صدای تولید شده از این دستگاه می باشد که بسیار کم است و در مقایسه با سایر پمپ های یک مزیت عالی به حساب می آید. 

شیلنگ و نازل مه پاش 

مه پاش مدل نازلی از شیلنگ های پلی آمیدی مقاوم در برابر فشار بالا تشکیل شده است که در امتداد آنها تعدادی نازل قرار می گیرند . آب در این شیلنگ ها جریان می یابد و وقتی به نازل ها می رسند به دلیل وجود سوراخ های بسیار ریز در نازل ها که در مقیاس میکرون هستند بصورت کاملا فشرده و پودری شکل از این نازل ها خارج می شوند. 

 

توصیه می شود آبی که درون شیلنگ ها جریان می یابد آب شیرین و بدون املاح باشد زیرا در صورت که داشتن مواد اضافی در درون آب می تواند باعث گرفتگی نازل ها شود در صورتی که می دانید آب ناحیه شما دارای مواد اضافی زیادی است حتما از یک فیلتر تسویه آب در مسیر دستگاه استفاده کنید. 

دمای آب ورودی به پمپ یکی دیگر از مسائلی است که باید به آن توجه کنید که پیشنهاد ما دمای بین 15 الی 40 درجه سلسیوس است. 

در درون پک مه پاش تعدادی نازل به شکل های متفاوت یک طرفه و دو طرفه و با خروجی های در اندازه های مختلف وجود دارد. نازل های موجود در پکیج های ما از اجناس مرغوب ساخته شده توسط کشور ایتالیا است. 

برای ارتباط مستقیم با کارشناس های ما و استعلام از بروز ترین قیمت ها و یا در خواست تعمیر مه پاش خود می توانید از طریق شماره تماس 09124884905 با ما در ارتباط باشید. 

همچنین می توانید برای کاوش اطلاعات بیشتر و مشاهده تصاویر بیشتر در مورد مه پاش و قطعات آن به وب سایت ما به آدرس garmataaban.com  مراجعه نمایید. 

نکاتی در زمینه نگهداری مه پاش 

 

نحوه استفاده از دستگاه مه پاش با طول عمر آن در  ارتباط است.چک کردن منظم قطعات تشکیل دهنده دستگاه از نکات کلیدی در نگهداری دستگاه است. برای مثال شیلنگ ها و همچنین اتصالات باید از لحاظ رسوب گذاری و چکه کردن مورد ارزیابی قرار بگیرند. نازل ها و فیلتر تسویه آب بهتر است از نظر گرفتگی چک شوند و در صورت نیاز تعویض گردند. جایگزین نشدن ﺑﻪ ﻣﻮﻗﻊ ﻓﯿﻠﺘﺮ ﻫﺎ سبب میشود از رﺳﯿﺪن آب ﺑﻪ ﭘﻤﭗ کم شده و همچنین حفره های نازل گرفته شود. باید از یخ زدگی پمپ و شلنگها جلوگیری نمایید در صورتی که احتمال یخ زدگی در پمپ و شلنگهای مه پاش وجود دارد میتوان  با قرار دادن سرپوش یا پوشش مناسب برای پمپ و شلنگ از آنها در برابر یخ زدگی محافظت نمایید. 

 

 

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است