«

معرفی 4 فیلم و سریالی که حتما باید دید

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید

معرفی 4 فیلم و سریالی که حتما باید دید

فیلم دختر دیگر بولین The Other Boleyn Girl 2008

داستان فیلم
در فیلم دختر دیگر بولین هنری هشتم پادشاه انگلستان از اینکه هنوز صاحب فرزند پسر برای جانشینی سلطنت نشده ناراضی است. در همین زمان، دو خواهر با یکدیگر رقابت می‌کنند تا نظر پادشاه را به خود جلب کرده و جایگزین همسرش شوند و...

دختر دیگر بولین The Other Boleyn Girl 2008

 درباره فیلم
فیلم The Other Boleyn Girl محصول کشور انگلستان و در ژانر بیوگرافی ، تاریخی می‌باشد و به کارگردانی Justin Chadwick در سال 2008 ساخته شده است. در فیلم دختر دیگر بولین بازیگرانی چون Ana Torrent، Andrew Garfield، Benedict Cumberbatch، David Morrissey، Eddie Redmayne، Eric Bana، Iain Mitchell، Jim Sturgess، Juno Temple، Kristin Scott Thomas و... به ایفای نقش پرداخته اند. فیلم دختر دیگر بولین براساس رمانی با همین عنوان و با الهام از داستانی واقعی ساخته شده است.

فیلم بیگانه ها Aliens 1986

 داستان فیلم
در فیلم بیگانه ها : پنجاه و هفت سال بعد از فاجعه ای که برای الن ریپلی رخ داد، سفینه فرار اضطراری او در کهکشان توسط یک تیم نجات در حالی که به خوابی عمیق فرو رفته، پیدا می شود. وقتی او را به زمین بر می گردانند هیچکس داستان او را باور نمی کند. اما او مسئول تیمی می شود که باید دوباره به آن سیاره برگردند و درجستجوی بازماندگان سفر قبلی و یا بیگانگان باشند...

فیلم بیگانه ها Aliens 1986

 درباره فیلم
فیلم بیگانه ها Aliens محصول کشور انگلستان و در ژانر اکشن ، علمی تخیلی می‌باشد و به کارگردانی James Cameron در سال 1986 ساخته شده است. در فیلم بیگانه ها بازیگرانی چون Al Matthews، Bill Paxton، Carrie Henn، Colette Hiller، Cynthia Dale Scott، Daniel Kash، Jenette Goldstein، Lance Henriksen، Mark Rolston، Michael Biehn و... به ایفای نقش پرداخته اند.

سریال فلیشمن به دردسر افتاده - Fleishman Is in Trouble

داستان سریال
توبی فلیشمن پزشکی است که پس از سال ها جدایی از همسرش تصمیم می گیرد شانس خود را در روابط عاشقانه امتحان کند. اما همسر سابقش ریچل ناگهان ناپدید می شود و او را با دختر 11 ساله و پسر 9 ساله شان تنها می گذارد. با رفتن ریچل، ایجاد تعادل در ابعاد مختلف زندگی برای توبی سخت می شود.

سریال فلیشمن به دردسر افتاده 

 درباره سریال
سریال فلیشمن به دردسر افتاده Fleishman Is in Trouble محصول سال 2022 کشور آمریکا به کارگردانی شاری اسپرینگر برمن، رابرت پولچینی این دو زوج هنری که به صورت مشترکا کارگردانی این مینی سریال را بر عهده داشته اند.

فیلم کتابخوان - The Reader 

داستان فیلم
آلمان پس از جنگ جهانی دوم: نزدیک به یک دهه پس از پایان مرموز رابطه او با یک زن مسن، مایکل برگ، دانشجوی حقوق، دوباره با معشوق سابقش روبرو می شود که او در یک دادگاه جنایت جنگی از خود دفاع می کند.

فیلم کتابخوان - The Reader 

 درباره فیلم
کتاب‌خوان (انگلیسی: The Reader) فیلم درام عاشقانه محصول ۲۰۰۸ به کارگردانی استیون دالدری و نویسندگی دیوید هر است که بر پایهٔ رمان آلمانی به همین نام نوشتهٔ برنهارد شلینک ساخته شده‌است. در فیلم کیت وینسلت نقش نگهبان سابق اردوگاه آلمان نازی را ایفا می‌کند که با یک دانشجوی وکیل جوان وارد رابطهٔ عاشقانه‌ می‌شود. ریف فاینز و داوید کروس نقش پیری و جوانی وکیل را ایفا می‌کنند.

برگرفته از دوشاخه

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است