«

نگاهی به پربازدید ترین برنامه نوورزی 1400

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-1660

زمانی که عید نوروز فرا می رسد فیلم های تلویزیونی مختلفی هم روی آنتن می رود. سرگرم شدن افراد در طول تعطیلات عید نوروز اصلی ترین دلیل تولید و پخش چنین سریال هایی است. امسال هم با وجود بیماری کرونا این موضوع مهم تر از سال های قبل به نظر می رسد. در چنین شرایطی برای اینکه افراد در خانه بمانند نیاز به سرگرمی های مختلفی دارند. تماشای تلویزیون و سریال های جذابی که در این ایام پخش می شود یکی از سرگرمی های موجود است. سریال نون خ که قسمت های قبلی آن طرفداران زیادی پیدا کرده بود عید امسال هم بر روی آنتن می رود. در این مقاله قصد داریم به طور مختصر به بررسی این موضوع بپردازیم.

سریال نون خ در کجا فیلم برداری شده است؟

روابط عمومی پروژه تولید سریال نون خ بیان می کند فیلم برداری این سریال تا حد زیادی به پایان رسیده است.  فیلمبرداری این  سریال اواسط مهر ماه با رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز شد و حالا چند روز مانده به فرا رسیدن عید نوروز به پایان رسیده است.

لوکیشن اصلی این فیلم استان کردستان و روستاهای اطراف آن است. این روستاها جزء جاذبه های بی نظیر کردستان به حساب می آیند و سالانه تور های گردشگری متعددی را به سمت خود جلب می کنند.  این سریال جذاب و دیدنی با کارگردانی و بازی بی نظیر سعید آقاخانی به یکی از سریال های محبوب شبکه یک سیم تبدیل خواهد شد.

زمان پخش سریال نون خ

این سریال در نوروز سال 1400 از شبکه یک سیما به روی آنتن می رود. بر اساس اطلاعاتی که موجود است این سریال جذاب در 15 قسمت تولید شده است و تلاش می شود بیشتر قسمت های آن در ایام عید نوروز پخش شود.  سریال نون خ 3  از روز اول فروردین هر شب از ساعت 10 شب به روی آنتن می رود و قسمت های مختلف آن در  سه نوبت ۲ بامداد / ۱۰ صبح / و ۱۵ ظهر بازپخش می گردد. اگر شما هم جزء طرفداران این سریال هستید می توانید حتی روزهای پنج شنبه و جمعه را هم به تماشای سریال نون خ اختصاص دهید.

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است