«

نیوجرسی مفصلی پیش ساخته

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-3255

نیوجرسی مفصلی پیش ساخته

  • 125
  • 0
  • چهارشنبه 18 آبان 1401

نیوجرسی مفصلی پیش ساخته  توجه داشته باشید که در تمام مراحل ساخت نیوجرسی بتنی، علاوه بر نمونه‌گیری و آزمون‌های استاندارد، واحد کنترل کیفیت (QC) و تضمین کیفیت (QA) برخط تولید نظارت کامل دارد تا در ...

نیوجرسی مفصلی پیش ساخته 

توجه داشته باشید که در تمام مراحل ساخت نیوجرسی بتنی، علاوه بر نمونه‌گیری و آزمون‌های استاندارد، واحد کنترل کیفیت (QC) و تضمین کیفیت (QA) برخط تولید نظارت کامل دارد تا در نهایت محصولات ما با بالاترین استاندارد و کیفیت به دست مشتریان برسد. این همان اتفاقی است که در رایان پی بتن می‌افتد. ما ضمن استفاده از بهترین مصالح و کنترل کلیه فرآیندهای تولید توسط تیمی متشکل از برترین متخصصان، محصولات خود را با گارانتی ارائه می‌دهیم. 

 

خرید نیوجرسی مفصل داربلوک نیوجرسی چیست بلوک‌های سیمانی و بتنی بزرگ که در جاده‌ها برای جداسازی استفاده می‌شود اما لیاقت این قطعات پیش ساخته بتنیبا تاریخچه جالب‌شان که نمی‌دانیم تا به حال چندبار جان ما را نجات داده‌اند بیشتر از این توضیح کوتاه است. 

نیوجرسی‌هایی که امروز استفاده می‌شوند موانع بتنی قابل حملی هستند خطوط ترافیک را از هم جدا می‌کنند. 

در وهله اول، این قطعه‌ها طوری و برای آن طراحی شده‌اند که اجازه ندهند خودروها به مسیر روبه‌رو منحرف شوند و تصادف‌های شاخ‌به‌شاخ اتفاق بیفتد به لطف زاویه کم لبه‌هایشان نیوجرسی‌ها حتی در صورت بروز تصادف هم خسارت را کاهش می‌دهند. 

احتمالا تنها در ایران به این مانع‌ها می‌گویند بلوک نیوجرسی این قطعات در انگلیسی به مانع جرسیJersey barrier  معروف هستند اما به دلیل رنگ و متریال مشابه با بلوک‌های سیمانی به بلوک نیوجرسی معروف‌اند این قطعات با نام‌های دیوار جرسی، برآمدگی جرسی، بتن نیوجرسی و بعضا حتی نیوجرسی باربر هم شناخته می‌شوند. البته این بلوک‌ها کاربردهای دیگری هم دارند هدایت رودخانه‌ها، سیل بند و جلوگیری از انتشار آتش در جنگل‌ها محافظت از کارگرهای پروژه‌های عمرانی و عابران پیاده جداسازی فضا مثلا در پمپ بنزین‌ها و پایانه‌ها تغییر مسیر ترافیک و چند خطه کردن جاده‌ها 

این موانع یک ارتقای چشمگیر در مقایسه با گاردریل‌ها بودند چون مقاومت بیشتری داشتند و در اثر ضربه جمع یا کاملا از جا کنده نمی‌شدند در ادامه خواهیم دید تاریخچه نیوجرسی جاده چیست، و چگونه از گذشته تا الان توسعه یافته‌اند. تاریخچه و روند توسعه 

این قطعات در موسسه فناوری استیونز واقع در نیوجرسی در ایالات متحده در سال ۱۹۵۰ توسعه یافتند تا بتوان بزرگراه‌های این منطقه را به چند لاین تقسیم کرد. قطعاتی که در آن زمان ساخته شدند از نیوجرسی‌های امروزی کوتاه‌تر بودند و مدولار هم نبودند. 

اما بلوک‌های مدرنِ مدولار و بلندتر کارایی بیشتری دارند در حال حاضر این حفاظ‌ها از فناوری‌ها و تکنیک‌های نوینی مانند بتن خودتراکم عمل‌آوری بتن با بخار و تولید به صورت مفصلی هم استفاده می‌کنند. در ایران این قطعات برای اولین بار در سال ۱۳۷۵ به همت وزارت راه و ترابری تولید و استفاده شدند. 

نیوجرسی مفصلی حتما حالا می‌توانید حدس بزنید که نیوجرسی مفصلی چیست. نیوجرسی‌های مفصلی یا مفصل‌دار از لحاظ ظاهری تفاوتی با نمونه‌های بدون مفصل ندارند. اما میلگرد به کار رفته در آنها مقاومت‌شان را به شدت افزایش می‌دهد و البته روش ساخت آنها را هم کمی تغییر می‌دهد. 

 

مصالح بلوک نیوجرسی  

نیوجرسی ترافیکی «بتنی» از مواد  سیمان که ویژگی‌‌های آن باید با استاندارد شماره ۳۸۹برای سیمان پرتلند تیپ ۱ و ۲ تطبیق داده شود. سنگدانه‌ها؛ شامل ماسه، شن عدسی و شن بادامی که باید با استاندارد شماره ۳۰۲تطبیق داده شوند. آب؛ که باید عاری از مواد آلی، قلیایی و اسیدی، و هماهنگ با استاندارد شماره ۱۴۷۴۸باشد. بنابراین آب آشامیدنی برای اینکار مناسب نیست چون کمی اسیدی است. افزودنی های بتن؛ که می‌توانند به شکل مایع یا پودری باشند این مواد با هدف افزایش کیفیت و ایجاد سطح یکنواخت به کار می‌رود. میلگرد؛ که مقاومت قطعات را بالا برده و انحرافات را کاهش می‌دهد. مقاوت کششی این میلگردها باید بالا (حداقل ۴۰۰ مگاپاسکال) باشد. 

انواع نیوجرسی مانع‌های نیوجرسی را می‌توان بر اساس جنس‌شان در سه دسته کلی قرار داد: نیوجرسی بتنی تا اینجا در حال توضیح و تشریح همین قطعات بودیم بتن پیش ساخته نیوجرسی با ریختن میکسِ مصالح در قالب‌های آماده تولید می‌شود، و از نظر اتصال در سه گروه قرار می‌گیرد بلوک‌ نیوجرسی مفصلی بلوک‌ نیوجرسی اتصال کام و زبانه بلوک‌ نیوجرسی بدون اتصال 

نیوجرسی پلی اتیلن پلاستیکی این مدل مانع ترافیکی نیوجرسی سبک را بیشتر در شهرها می‌بینید. این نمونه‌ها معمولا با پلی اتیلن سنگین ساخته می‌شوند و وزن پایین مهمترین مزیت آنهاست نیوجرسی‌های پلاستیکی توخالی هستند اما می‌توان آنها را با آب یا سنگدانه پر کرد، تا مقاومت‌های به میزان چشمگیری افزایش یابد. 

اگر هم تنها از آنها به عنوان پارتیشن استفاده می‌شود، می‌توان در آنها نورپردازی کار گذاشت تا زیبایی محیط بیشتر شود. در مقایسه با بتن پیش ساخته نیوجرسی، این نمونه‌ها از نظر ظاهری متنوع‌تر هستند. 

 

انواع اتصالات بتن 

نیوجرسی بدون اتصال هما‌ن‌طور که از نام‌شان مشخص است، این بلوک‌ها را نمی‌توان به یکدیگر متصل کرد. این موانع برای مسیرهایی که پیچ و خم زیادی دارند و جداسازی فضاها بسیار رایج هستند. 

نیوجرسی مفصلی این نیوجرسی‌ها حفره مخصوصی دارند که میلگردهای فولادی از درون آنها عبور می‌کند. این نوع نیوجرسی‌ها مانند یک دیوار و جداساز قدرتمند عمل می‌کنند، و اکثرا در حاشیه جاده‌ها به کار می‌روند. 

نیوجرسی کام و زبانه نر و ماده این مدل‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که کاملا به یکدیگر می‌چسبند و دیواری تقریبا نفوذناپذیر به وجود می‌آورند بلوک نیوجرسی کام و زبانه بیشتر در جاده‌ها خیابان‌ها و همچنین حاشیه رودخانه‌ها دیده می‌شود. 

خرید بلوک نیوجرسی مفصلی این قطعات نه تنها تاثیر قابل تاملی بر کاهش آمار تصادفات جاده‌ای دارند، بلکه در بسیاری سناریوهای دیگرمفید واقع می‌شوند. این موانع حتی از بازتاب آزاردهنده نور خودروهای مقابل در شب جلوگیری می‌کند. این موارد را به استحکام بالا و هزینه تعمیرات و نگهداری پایین اضافه کنید، تا دلیل محبوبیت این قطعات پیش ساخته را متوجه شوید. ما در شرکت رایان پی بتن با خط تولید تخصصی در بتن آماده و قطعات پیش ساخته در تهران کرج قزوین آماده تامین نیوجرسی مفصل دار بتنی در شیراز و شهرهای اطراف هستیم. ما ضمن استفاده از بهترین مصالح و کنترل کلیه فرآیندهای تولید توسط تیمی متشکل از برترین متخصصان، محصولات خود را با گارانتی ارائه می‌دهیم. 
 

از دستگاه بخار نیز جهت عمل آوری بتن این محصول استفاده میگردد و با توجه به حداقل 10 ساعت بخاردهی به قطعه بتنی به حداکثر مقاومت مورد نیاز میرسد. طول سه متر ارتفاع 160 پاشنه 80 وزن 3700 کیلوگرم و تاج بالا 20 سانتی متر است. این سایز از نیوجرسی ها معمولا برای جلوگیری از ورود خروج و کنترل ماشین‌‌‌‌های ورودی شهرها در دوران کرونا و یا پلمپ مغازه ها و یا در دپو کارخانه ها و یا جهت مصارف دیگر قابل استفاده است. شرکت رایان پی با 20 سال سابقه تولید قطعات پیش ساخته با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت اماده ارایه خدمات به مشتریان عزیز است  

کارخانه نیوجرسی  

بتدریج با استفاده بیشتر و تجربه‌‌‌‌های بدست آمده ارتفاع نیوجرسی بتنی بیشتر شد زیرا نتیجه آن بهتر شد طبق آمار. استفاده گسترده در ساخت و ساز جاده ای سبب شد کاربرد آن به عنوان حریم فیزیکی گسترده تر شود به عنوان مانع عمومی فراگیر و قابل حمل انتقال به هرجای پروژه ساختمانی و تغییر مسیر همیشگی یا موقتی در ترافیک جاده ای که بسیار مهم است بدون نیوجرسی بتنی امکان پذیر نیست استفاده‌‌‌‌های جانبی نیز برای تمرینات نظامی و در امان ماندن از گلوله حملات حوادث طبیعی سیل مهار آتش کنترل رودخانه‌‌‌‌های طغیان کرده و هدایت آن به معبر مشخص یا چند خطه کردن جدا کردن خط ویژه اتوبوس سفاورت خط مخصوص آمبولانس و آتشنشانی است. 

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است