«

پیشرفت تکنولوژی گسترش وب

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-3282

پیشرفت تکنولوژی گسترش وب

  • 870
  • 0
  • یکشنبه 18 دی 1401

 پیشرفت تکنولوژی و گسترش ابزارهای ارتباطی امروزه وب بهترین ابزار برای بازاریابی و جذب مشتری مجموعه های فعال در جامعه نیازمند یک طراحی سایت هستند تا نام تجاری یا برند خود را مدیریت کنند و با شرکت های همکار یا زیر مجموعه خود در تماس باشند.

پیشرفت تکنولوژی و گسترش ابزارهای ارتباطی امروزه وب بهترین ابزار برای بازاریابی و جذب مشتری مجموعه های فعال در جامعه نیازمند یک طراحی سایت هستند تا نام تجاری یا برند خود را مدیریت کنند و با شرکت های همکار یا زیر مجموعه خود در تماس باشند. اپلیکیشن های اندروید IOS از ابزار های نوین برای معرفی و شرح خدمات یک شرکت یا مجموعه می باشد شرکت با کمک کارشناسان مجرب خود توانسته این امکان را برای مشتریان خود فراهم کند که اپلیکیشن موبایلی را متناسب با سلیقه ی مشتری طراحی کرده و قبل از مرحله ی استفاده با تست هایی همه جانبه اپلیکیشن بی نقصی را به مشتری ارائه کند.

Shape1

سایت ها در چند زیر مجموعه بزرگ قرار میگیرند و بعد از آن به چندین زیر دسته سایت های حوزه صنایع غذایی شامل معرفی محصولات صنعتی دستگاه ها ماشین آلات خط تولید یا منحصرا برند سازی خود محصول خوراکی کنسروی محصولات پروتئینی را شامل میگردد. نوع دیگر برای موضوع طراحی سایت سایت خرید و فروش خانه زمین ویلا که نیازمند سامانه قوی می باشد و احتمالا سایت ها کوچیک نتوانند در این زمینه اجاره خرید فروش ملک کاری کنند سامانه ای که شامل لیستی از خریداراین و فروشندگان باشد.

آموزش از راه دور استفاده از برنامه های آموزش مجازی سیستم مدیریت آموزشی در همه جای دنیا به امری عادی تبدیل شده است استفاده از فن آوری های نوین برای آموزش باعث افزایش کارآیی و همیشه در دسترس بودن می شود به نحوی که دیگر برای برپایی یک کلاس آموزشی نیازی به حضور فیزیکی استاد و شاگردان نمی باشد. اولین سایست های فروشگاه الکترونیکی مربوط به توضیحات فنی فروش دوربین فیلمبرداری بود که به علاقمندان توضیحاتی را راجب نحوه استفاده خرید قیمت تمام شده میداد مورد استقبال کاربران اینترنت قرار گرفت و الان در هر شغلی سایت داریم 093073256632

با توجه به توسعه گوشی های هوشمند برای حضور در بازارهای نوین لزوم طراحی اپلیکیشن موبایل در جهت کسب سهم بیشتری از بازار احساس میشود همواره جذب بازدیدکننده بیشتر وپیشی گرفتن از رقبا و درنهایت برندسازی درتجارت الکترونیک حائز اهمیت بوده است. امروزه غالب کاربران به جهت دسترسی آسانتر حتی با وجود سایتهای واکنش گرا برای دسترسی به اینترنت از موبایل وتبلت استفاده میکنند که رشد کاربران به سرعت درحال افزایش است دراین بین یافتن برنامه موبایل موردنیاز دربازار نرم افزارهای موبایل بسیار آسان تر از جستجو در میان میلیون ها سایت بدون داشتن آدرس آنها میباشد.

وب سایت طراحی شده توسط تیم متخصص با گارانتی و پشتیبانی رایگان یکساله شرکت می باشد و در این یکسال اگر هر اتفاق و یا مشکلی که برای وب سایت پیش آید در کمترین زمان ممکن توسط کارشناسان فنی مشکل برطرف می شود. اهمیت پشتیبانی وب سایت و پروژه های نرم افزاری از تولید پروژه بسیار پر اهمیت خواهد بود به دلیل گسترش پروژه های نرم افزاری همراه با نیازهای مشتری مجموعه انتخاب شده باید خود را شریک تجاری کارفرما داشته و در کنار هم برای ارتقاء وب سایت فعالیت نمایند.

Shape2

برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت حرفه ای باید به سابقه فعالیت و رزومه کاری آن شرکت توجه کنید روزمه کاری شرکت طراحی وب باید در تمام زمینه های تجاری آماده ارائه خدمات به شما باشد و نمونه کار های حرفه ای به شما ارائه دهد یک شرکت طراحی وب سایت باید طرح ذهنی شما رو با مشاوره قوی تر قبل از اجرای کار درست تداعی کند و با کار تیمی تخصصی و زیرساخت های قوی محصول حرفه ای تری را با ارائه مستندات و گزارشات لازم در طول زمان اجرا در اختیار شما قرار دهند.زمان طراحی سایت با توجه به درخواست های شما از پروژه صورت می گیرد و پروسه ای زمان بر هست اما شرکت طراحی وب سایت و نرم افزار طبق زمانبندی انجام شده در توافقات موظف می گردد پروژه مذکور را در فازهای زمانی مقرر تحویل شما دهد. اکثر پروژه های نرم افزاری زمان تحویل با زمان نادرستی مواجه میشوند و پیمانکار در ابتدای پروژه نمیتواند زمان درست تحویل پروژه به مشتری بده اما شرکت با اعلان زمان بندی دقیق به مشتری مشتری خود را به هدفشون میرساند.

یک سایت شرکتی فقط شامل چند صفحه متن نیست بلکه می تواند نشان دهنده عملکرد تجاری و بازرگانی شرکت باشد در همین راستا شرکت با بکارگیری تکنولوژی روز در امر طراحی وب و ارائه راهکارهای علمی آماده ارائه خدمات و مشاوره در جهت طراحی سایت شرکتی و تجاری شما می باشد.

سایت شرکتی

مهمترین هدف طراحی سایت شرکتی رسیدن به مفهوم برندسازی برای یک شرکت معرفی شرکت کم کردن هزینه های شرکت و خدمات و بازاریابی اینترنتی و افزایش فروش و درآمدزایی از سایت می باشد. معرفی محصولات سهولت ارتباط و تعامل با مشتریان فروش اینترنتی محصولات شرکت معرفی و ارائه خدمات شرکتی انواع طراحی سایت شرکتی می تواند با توجه به سلیقه بودجه در نظر گفته شده و هدف از طراحی سایت به انواع طراحی سایت شرکتی گرافیکی طراحی سایت شرکتی تک صفحه ای طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو طراحی سایت شرکتی چند زبانه طراحی سایت شرکتی داینامیک طراحی سایت شرکتی استاتیک.
امکانات معمول طراحی سایت کد نویسی منطبق با استانداردهای روز سازگار با همه مرورگرها امکان جستجو امکان بکارگیری چندین زبان در وب سایت دو زبانه و بیشتر انگلیسی و عربی در صفحات امکان گزارش گیری و آمار بازدید توسط کاربر امکان ایجاد گالری و درج تصاویر محصولات بصورت کاملا داینامیک امکان درج مطلب و ایجاد منوها و زیر منو ها بصورت کاملا داینامیک

طراحی سایت شرکتی 

طراحی سایت شرکتی به صورت حرفه ای اختصاصی و سفارشی مطابق با نیازهای اختصاصی شرکت
طرحی گرافیک خاص و منحصر بفرد مطابق با اصول مدیریت برند و رنگ سازمانی امکانات ویژه در معرفی شرکتی امکانات ویژه در فروش اینترنتی و معرفی محصولات شرکت امکان تعامل با مشتریان از طریق راه اندازی پنل مدیریت کاربری برای مشتریان امکان ارسال مطالب و اخبار جدید از شرکت به مشتریان از طریق خبرنامه و ایمیل و پیامک.

سایت فروشگاهی 

با گسترده تر شدن بستر وب و افزایش سرعت و امنیت اکثر خریدها جنبه ی اینترنتی به خود گرفته است و بازار خرید و فروش سوار بر قطار پیشرفت در حال مجازی شدن است. از همین رو بسیاری از شرکت ها برای جا نماندن از این قطار به فکر راه اندازی فروشگاه اینترنتی جهت ارائه و معرفی محصولات خود افتاده اند.

سایت فروشگاه اینترنتی را به دو گروه طبقه بندی کرد گروه اولی که از سایت فروشگاهی بهره اساسی می برند گروه فروشندگان نام دارد که از طریق داشتن سایت فروشگاه اینترنتی تخصصی می توانند بازارها و مشتریان جدید را پیدا کنند همچنین فروشندگان با بازاریابی اینترنتی که از نظر هزینه ای مقرون به صرفه است می توانند بزرگترین راه حل برای داشتن یک فروشگاه دائمی و مجازی را ایجاد کنند. گروه دوم که از این مزیت بهرمند می شوند گروه خریداران یا همان مشتریان اند که با ارائه سایت فروشگاهی قوی و ایجاد حس اعتماد به آنها می توان قدرت انتخاب محصول امکان مقایسه کالاها با یکدیگر عدم حضور فیزیکی و خرید بدون اتلاف وقت را برای آنها ایجاد کرد.

Shape3

با پشتیبانی از سمت طراحی سایت  می توان نوع سایت فروشگاهی را با توجه به نیاز کارفرما و میزان هزینه ای که برای آن در نظر گرفته شده است انتخاب کرد طراحی سایت فروشگاهی قیمت مناسب نسبت به سایر محصولات مشابه مدیریت محصولات مدیریت مالی فروشگاه امکان نظردهی و امتیاز دهی به محصولات توسط کاربران تعریف مشخصات متفاوت برای هر گروه محصول افزودن گالری و ویدئوی هر محصول امکان گروه بندی محصولات امکان اضافه نمودن محصولات به صورت نامحدود با توجه به نیاز کارفرما رعایت تمامی نکات امنیتی طراحی اختصاصی با توجه به نیاز و سلیقه کارفرما با قابلیت ارائه و ثبت سفارش محصول با قابلیت ارائه و مقایسه محصول ایجاد صورت حساب جهت پرداخت آنلاین

طراحی سایت فروشگاهی

امکانات پیشرفته طراحی سایت فروشگاهی ویژگی که طراحی فروشگاه اینترنتی را منحصر به فرد کرده است وجود امکانات پیشرفته و عدم استفاده از سیستم های کپی که با تلاش شبانه روزی متخصصان جمع آوری شده می باشد در نتیجه می توان سیستمی منحصر به فرد که با گذشت زمان به روز رسانی می شود ارائه داد.

امکانات پیشرفته طراحی سایت فروشگاه اینترنتی وضعیت طراحی به گونه ای کاربرانی با حداقل دانش هم بتوانند با سایت ارتباط برقرار کرده و خرید کنند. طراحی صفحات وبسایت با روش واکنش گرا  یا همان طراحی واکنشی بدین صورت که فرمت صفحات وب سایت با مرورگر مورد استفاده کاربر اعم از تبلت موبایل رایانه کروم و فایرفاکس به صورت خودکار تغییر شکل و متناسب با وسیله و مرورگر مورد استفاده کاربر شود

گزارش ورود و خروج کاربران و مدیران سایت به سیستم ip شناسه کاربری زمان ورود ارائه کلیه گزارشات همراه با تاریخ کد کالا دسته بندی نام محصول تعداد خریداری شده تعداد فروش رفته باقیمانده امکان مرجوع کردن به چند دلیل: عدم تطابق عکس با کالا ایراد فنی و فیزیکی در کالامشکل رنگ و سایز محصول عدم تمایل به خرید پشیمانی از خرید امکان سورت خودکار سفارشات بصورت جدید به قدیم جستجوی سفارشات بر اساس پارامتر هایی مثل: نام- موبایل- تلفن ثابت- شماره سفارش و وضعیت سفارش بهترین حالت شماره سفارش است.

ایجاد اعتبار داخلی کاربران در این حالت در صورت مرجوع شدن کالایی که پرداختش صورت گرفته مبلغ فوق به اعتبار شخص اضافه شده و حساب او بستانکار می گردد و می تواند در هرزمان به همان میزان خرید نماید ماژول پرداخت بانکی سازگار با شاپرک امکان انتخاب محصولات مختلف جهت مقایسه و انتخاب ایجاد داشبورد حساب کاربری شامل: سفارشات اخیر آرشیو فاکتورها توضیح طریقه استفاده از این ابزار ها برای مشتری ماژول نظر سنجی مشتریان و آرشیو نظرات.

اضافه کردن عنوان برند و آرم هایی از جمله فروش ویژه جدید با یک تیک امکان تعیین هزینه ارسال از طریق آیکون وزن و هزینه ارسال نظر تخصصی از دپارتمان مالی باید دریافت شود امکان ایجاد بدون محدودیت پارامتر های رنگ جنس سایز و تمامی ویژه گی های کاربردی محصولات که به صورت تخصصی باید استخراج شود امکان اعلام وضعیت هایی از قبیل تمام شد به زودی و توقف تولید بر روی محصول

امکان تعیین نمایش دسته بندی ها بصورت هر دو روش جدول و لیست توسط مشتری در وبسایت رعایت کلیه اصول در زمینه بهینه سازی سئو امکان اتصال به درگاه های واسط مثل زرین پل پی لاین ثبت فیش بانکی و اطلاعات پرداخت کارت به کارت

سایت آگهی

یکی از مسائل حیاتی در اینترنت وجود سایتی است برای اشتغال محصولات و خدمات که می توان آنها را در دسته بندی های مختلف به نمایش گذاشت. در جامعه امروزی نیاز به چنین سایتی که در آن شرکت ها خدمات دهندگان و فروشندگان می توانند نیازهای خود را به صورت آگهی ثبت و تماس برقرار کنند بطور اساسی حس می شود.

از آنجایی که سایت آگهی یک سایت وسیع و جامع از مجموع اطلاعات کاربران و نیز دارای کلمات کلیدی نامحدود است یکی از حساس ترین انواع طراحی سایت به شمار می آید که اگر این کار توسط متخصصین این زمینه انجام گیرد طبیعتا بازخوردی سود دهنده برای مدیران دارد. سایت آگهی شامل گروه بندی کالا محصول خدمات و هر چیز دیگری است که قابلیت تبلیغ دارد و بازدیدکنندگان از طریق این گروه بندی تبلیغات اعضا را می بینند. هر کس می تواند با عضویت در سایت آگهی یک تبلیغ کننده باشد.

معمولا در این سایت ها آگهی به انواع ساده ویژه ستاره دار لینک دار تقسیم می شوند که تفاوت آنها در محل نمایش و لینک به سایت اصلی آگهی دهنده می باشد.

 امکانات معمولی طراحی سایت آگهی تولید نقشه سایت گوگل به صورت داینامیک بهینه بودن سایت در موتورهای جستجو و سئو بسیار مناسب امکان برچسب گذاری هوشمند روی آگهی ها امکان تعریف بازه زمانی نمایش آگهی امکان پرداخت اینترنتی آگهی های ویژه امکان تعریف آگهی به صورت ویژه ستاره دار لینک دار امکان افزودن آگهی توسط اعضا امکان عضویت در سایت امکان تعریف منطقه جغرافیایی امکان گروه بندی و زیر گروه بندی محصولات و خدمات امکانات ویژه طراحی سایت آگهی بخش صفحات منفرد برای مدیر سایت مدیریت گزارش دهی تخلفات کاربران به مدیر سایت امکان ایجاد یا حذف عکس ها و متن ها امکان قرار دادن نظرات رسیده در سایت پرتال آگهی امکان ایجاد منوی دلخواه و جدید توسط مدیر سایت.

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است