«

کلاس موسیقی کودکان در پاییز

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-4111

کلاس موسیقی کودکان در پاییز

  • 115
  • 0
  • چهارشنبه 01 آذر 1402

C:\Users\Administrator\Desktop\Music-Education-hero-final.jpg

هر چه کودک شما زودتر با موسیقی آشنا شود، رشد مغز او بیشتر تحت تأثیر قرار خواهد گرفت و آن‌ها را برای زندگی آماده می‌کند. امروز در این مقاله از اهمیت آموزش موسیقی به کودکان می‌گوییم و شما را با کلاس‌های موسیقی برای کودکان در مجموعه آفرینش آشنا خواهیم کرد. اگر ساکن تهران هستید و می‌خواهید قرزندتان در یک کلاس موسیقی خوب شرکت کند، در کلاس موسیقی آفرینش می‌توانید بهترین نتایج را بگیرید.

چرا کودکان باید نواختن سازهای موسیقی را یاد بگیرند؟

گوش دادن به موسیقی مزایای آشکاری دارد. با این حال، نیاز به مشارکت فعال و یادگیری نواختن یک ساز مزایای خاص خو را دارد و تنها از طریق ایجاد و دستکاری فعال صداها است که موسیقی می‌تواند مغز را دوباره سیم کشی کند. یک پدیده به نام (اثر موتزارت) نشان می‌دهد که گوش دادن به موسیقی هوش را بهبود می‌بخشد. با این حال، این تغییرات بیولوژیکی در کسانی که به سادگی فقط به موسیقی گوش می‌دهند و ساز نمی‌نوازند ظاهر نمی‌شود.

ما در آفرینش به کودکان شما صبر را می‌آموزیم.

صبر بالاترین فضیلت برای داشتن یک زندگی رضایت بخش است. نواختن یک آلت موسیقی به معنای حفظ ساعت‌ها، روزها و احتمالاً سال‌ها تمرین است. این به کودکان کمک می‌کند تا یک حقیقت را بیاموزند که هر چه تلاش بیشتری برای کاری انجام دهید، نتایج بهتری دریافت خواهید کرد. علاوه بر این، درس‌های موسیقی همچنین به کودکان کمک می‌کند تا بفهمند که چگونه هدف گذاری کنند. آن‌ها می‌توانند اهداف کوتاه مدت و بلند مدت را برای یادگیری یک نت خاص و یک آهنگ جدید با تعداد زیادی از نت‌های مختلف تعیین کنند.

آموزش موسیقی در آفرینش انضباط و مهارت‌های مدیریت زمان را در وجود کودک شما تقویت می‌کند!

یادگیری نواختن ساز مهارتی نیست که بتوانید یک شبه در آن مهارت پیدا کنید. یادگیری موسیقی به زمان و تلاش نیاز دارد. اختصاص زمان به تمرین موسیقی علاوه بر گذراندن وقت برای مواردی مانند خواندن درس‌های مدرسه به کودکان کمک می‌کند تا وظایف روزانه خود را سازماندهی کنند. این موضوع نظم و انضباط را در برنامه روزانه کودک شما تقویت می‌کند.

قرار دادن کودکان در معرض آموزش موسیقی و تمرین برای آن کلید واقعی برای آموختن انظباط و نظم است. توسط بسیاری از محققان روانپزشکی اثبات شده است ، که کودکان مبتلا به ADHD که ذاتا کنجکاو هستند و در مورد اکثر پدیده‌های اطراف خود هیجان زده هستند ولی مشکل در حفظ نظم و انظباط زندگی خود دارند موسیقی و تمرین و تکرار آن نظمی که والدین و بچه‌ها به آن نیاز دارند را به آن‌ها می‌آموزند.

C:\Users\Administrator\Desktop\1681401123800.jfif

آموختن موسیقی هماهنگی را بین بدن و مغز تقویت می‌کند.

نواختن ساز به این معنی است که مغز باید سریع و کارآمد کار کند. در کلاس‌ پیانو ، کلاس گیتار یا هر ساز دیگری، بچه‌ها باید روی خواندن موسیقی و تبدیل نت‌ها به حرکت فیزیکی در بازه‌های زمانی مشخص یا همان نواختن با تمپو خاصی تمرکز کنند. در نتیجه، آن‌ها می‌توانند به طور قابل توجهی هماهنگی دست و چشم خود را بهبود بخشند. سازی مانند درامز در اینجا مثال خوبی است برای اینکه هماهنگی بین مغز و بدن صورت گیرد و بدن (دست‌ها، انگشتان، پاها، چشم‌‌ها) در زمان مناسب به موقعیت مناسب تبدیل شود تا به نت صحیح برسند.

اگر کودک خجالتی دارید در آفرینش به او کمک می‌کنیم تا اعتماد به نفس خود را پس گیرد و در میان گروه‌های متخلف به خوبی خود را نشان دهد.

نواختن ساز به کودک شما کمک می‌کند تا با خود راحت باشد. هنگامی که کودکان شروع به تسلط بر ساز خود می کنند، احتمالاً روزی در مقابل چند مخاطب می‌نوازند، از معلم موسیقی یا والدین خود شروع می‌کنند و به گروه‌هایی ازهنرآموزان دیگر و مخاطبان کنسرت می‌پردازند. اجرا در جمع می‌تواند به کودکان کمک کند تا در اجرای مهارت‌های خود در زمینه غیر آکادمیک و اجتماعی اعتماد به نفس داشته باشند.

مهارت‌های گوش دادن را آموختن و نواختن سازها بهبود می‌بخشد

نواختن یک ساز به این موضوع نیاز دارد که با دقت به مجموعه‌ای از اعمال و اتفاقات مختلف گوش دهند. آن‌ها نه تنها باید به دستورات اساتید خود در آفرنیش گوش دهند، بلکه باید به ریتم، گام‌ها، سرعت‌های مختلف، بافت و سایر جزئیات جزئی توجه کنند. این به طور کلی توانایی گوش دادن آن‌ها را بهبود می‌بخشد و علاوه بر این، به آن‌ها در افزایش سطح تمرکز و گسترش دامنه توجه آن‌ها کمک بسایر زیادی می‌کند.

C:\Users\Administrator\Desktop\YoungHappyGirlPlayingThePiano.jpg

افزایش اجتماعی شدن کودک شما در آفرینش

نواختن ساز نه تنها برای مغز کودک شما مفید است، بلکه برای گسترش دایره اجتماعی او نیز عالی است. پیوستن به یک گروه موسیقی در سنین پایین شما را تشویق می‌کند تا با بچه‌های دیگر با پیشینه‌های مختلف، اخلاق‌های متفاوت و... ارتباط برقرار کنید. همچنین مهارت‌های رهبری و تیم سازی و انجام کارهای گروهی که برای آینده کودکان بسیار مهم است را ایجاد می‌کند، و همچنین کودکان با استعداد شما را تشویق می‌کند تا اهمیت کار گروهی را درک کند. علاوه بر این، به آنها می‌آموزد که نسبت به هم‌گروهی خود مهربان و با ملاحظه باشند.

از نظر اجتماعی، کودکانی که در یک گروه یا گروه موسیقی شرکت می‌کنند، مهارت‌های مهم زندگی را یاد می‌گیرند، مانند نحوه ارتباط با دیگران، نحوه کار تیمی و قدردانی از غارت‌هایی که از کار با یکدیگر به دست می‌آید، و توسعه مهارت‌های رهبری و صبر را تمرین کنند. در آموزشگاه آفرینش می‌توانید آموزش موسیقی کودکان را پیگیری کنید و برای آنها اندوخته‌ای ارزشمند باقی بگذارید.

ديدگاه های ارسال شده است