«

گوگل ادوردز چیست و چگونه در گوگل تبلیغ کنیم؟

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید

گوگل ادوردز چیست و چگونه در گوگل تبلیغ کنیم؟

گوگل ادز یک سرویس تبلیغات برخط، توسعه یافته توسط شرکت گوگل است که در آن تبلیغ‌ کنندگان برای نمایش نسخه‌ای مختصر از تبلیغات برای کاربران وب  هزینه‌ای پرداخت می‌کنند.

 

روش تبلیغ در گوگل ادز تا حدودی بر اساس کوکی‌ها و قسمتی نیز بر پایه کلید واژه‌های تعیین شده توسط تبلیغ‌کنندگان است. این نتایج در بالای صفحه، یا گاه زیر نتایج تبلیغات متنی کوچکی نشان داده می‌شوند. این تبلیغات از طریق یکی از محصولات گوگل به نام گوگل ادز ایجاد شده‌اند. قابلیت‌های ادز برای نمایش تبلیغات فقط محدود به این تبلیغات متنی یا تبلیغات در صفحهٔ نتایج جستجوی وب نیست و بسیار متنوع‌تر و گسترده‌تر است.

تحقیقات انجام شده نشان داده است که 87 درصد از کاربران صفحات بعدی جستجو را بررسی نمی‌کنند. علاوه بر این هر چقدر تبلیغ شما جایگاه بالاتری داشته باشد بازدیدکنندگان بیشتری به خود جذب می کند و کاربران بیشتر از سایر تبلیغ ها بر روی آن کلیک می کنند.

قدرت تبلیغات :

تبلیغات به عنوان کاملترین و  قدرتمندترین ،قانع  کننده ترین و دستکاری کننده ترین ابزاری که شرکت ها  برای کنترل کاربران در سراسر جهان دارند ، تعریف شده است. این نوعی ارتباط است که معمولاً تلاش می کند مشتریان بالقوه را ترغیب به خرید یا مصرف بیشتربرند  خاص محصول یا خدمات کند.

 

 تأثیرات ایجاد شده آن در جامعه طی سالهای گذشته بسیار شگفت آور بوده است ، به ویژه در این عصر فناوری. تأثیرگذاری بر عادت های مردم ، ایجاد نیازهای واقعی ، الویت گذاری در  ارزش ها ، تبلیغات مانند عقابی است که آماده شکار طعمه های خود است. به طور کلی تبلیغات به عنوان کمک اقتصاد و جامعه در بازار کسب و کار  تأثیر مثبتی داشته است.

 

 
   

چرا باید از گوگل ادز استفاده کنیم؟

تبلیغات گوگل یکی از موثرترین و کارآمدترین روش بازاریابی اینترنتی است که این روزها صاحبان کسب و کارهای بزرگ از این روش برای تبلیغات برند خود استفاده می کنند.

راهی سریع و قطعی برای رسیدن به هدف که می تواند بهترین فرصت برای معرفی و تبلیغ هر برندی باشد. در واقع با پیشرفت علم و تکنولوژی و حضور فناوری های جدید، تبلیغات و استفاده از تبلیغ در گوگل توانسته نیاز طیف وسیعی از صاحبان کسب و کارها را تامین کند.

اگر شما هم صاحب یک برند هستید و می خواهید آن را به عموم مردم معرفی کنید، اگر می خواهید تبلیغات در صفحه اول گوگل را به خود اختصاص دهید، از تبلیغات در گوگل استفاده کنید. به صراحت می توان گفت: امروزه تبلیغ در گوگل بهترین و کاربردی ترین روش تبلیغات است و افراد زیادی به این روش روی خوش نشان داده اند و نتایج مثبت و باورنکردنی گرفته اند.

نمایش تبلیغات در گوگل به همین سادگی  ها هم نیست!

متاسفم که این را می گوییم: اما برای اینکه بتوانید جایگاه و ترافیک خوبی به دست آورید باید مزایده زیادی بر روی عبارات داشته باشید. شما می توانید اکانت گوگل ادز و کمپین خود را در عرض چند دقیقه تنظیم و راه اندازی کنید، اما بدون مدیریت درست قادر نخواهید بود از بودجه خود به خوبی استفاده کنید و نتایج خوبی به دست آورید. اگر مدیریت کامل و خوبی بر روی قیمت تبلیغات گوگل نداشته باشید ممکن است کاربر بعد از ورود به سایت به خاطر نامرتبط بودن متن تبلیغ و محتوای سایت نا امید شود. در چنین شرایطی کاربر به عقب بر می گردد و همین امر باعث می شود بودجه و مشتری احتمالی خود را از دست بدهید. علاوه بر این، از طریق مدیریت موثر گوگل ادودرز نه تنها کمپین شما در به دست آوردن ترافیک هدفمند و مرتبط به سایت خوب عمل خواهد کرد، بلکه مقدار هزینه ای که برای هر عبارات دلخواه پرداخت می‌کنید، کمتر از رقبا خواهد بود.

گوگل چگونه تبلیغات را چیدمان می‌کند؟

تبلیغات گوگلی زمانی که در مورد جایگاه تبلیغات و مزایده ها تصمیم گیری می‌کند، فاکتورهایی در مورد مزایده  bid (یا هزینه‌ای که برای هر کلمه در نظر گرفته‌اید) و تعداد کاربرانی که از طریق هر تبلیغ بر روی آن کلیک کرده اند را در نظر می‌گیرد. گوگل ادز به تبلیغات موثر اولویت بیشتری می دهد. اگر تبلیغ و مقصد آن به عبارت موردنظر مرتبط باشد، کاربران بیشتری از طریق پرداخت به ازای کلیک به سایت شما خواهند آمد. بازدیدکننده خوب می تواند به مشتری خوبی تبدیل شود.

برای تبلیغات در گوگل  چیکار کنیم ؟

اگر می خواهید از گوگل ادز استفاده کنید و نمی دانید از کجا باید کار خود را شروع کنید، همین حالا با بخش تبلیغات ادز  آژانس تبلیغاتی ادوردز 20 به آدرس adwords20.com می توانید تماس بگیرید تا با خدمات تبلیغات گوگل و همچنینتبلیغات اپلیکیشن آشنا شوید  و  در وبلاگ  ادوردز20 می توانید آموزش های گوگل ادز را به صورت مقالات کامل، کتاب و فیلم های آموزشی بازدید فرمایید و همچنین از خدمات کامل تبلیغات در گوگل، از جمله ساخت اکانت اختصاصی گوگل ادز، شارژ اکانت ادز، مدیریت اکانت ادز و همچنین کلیک های تضمینی تبلیغات در گوگل استفاده کنید.

 

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است