رستوران های برتر آنتالیا را بیشتر بشناسید
«

رستوران های برتر آنتالیا را بیشتر بشناسید

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
#simadl-1173

 رستوران های برتر آنتالیا را بیشتر بشناسید 

سالن وانیلا 

یکی ازبرترین رستوران های این شهر ساحلی را می توان رستوران وانیلا دانست. این رساتوران بسیار جذاب که در یکی از بخش های قدیمی شهر انتالیا قرار گرفته است علاوه بر داشتن جاذبه ی غذایی توانسته است بسیاری از مخاطبان خود را نیز از طریق لوکیشنی که در آن قرار گرفته است جذب کند. جالب است بدانید که سالن وانیلا تنها پنج دقیقه با یکی از برترین جاذبه ‌های گردشگری و همینطور تاریخی شهر آنتالیا فاصله دارد. این رستوران در نزدیکی یکی از معروف ترین محله های قدیمی یعنی دروازه هادریانقرار گرفته است و فاصله چندانی با مرکز شهر نیز ندارد. اگر این رستوران را به عنوان مکانی برای غذا خوردن و همینطور صرف لحظاتی جذاب انتخاب کرده اید باید این مژده را به شما بدهم که با یکی از برترین غذاخوری های این کشور و کلا ترکیه ملاقات خواهید کرد. مواجه شدن با آشپزی بسیار مدرن و معماری سنتی عثمانی که در سازه ی این بنا به خوبی به چشم می ‌خورد سبب می شود تا شما لذت دوچندانی را از نوشه جان کردن یک وعده غذایی ببرید.  

اما نکته ای که سبب شده تا این مکان بسیار جلب توجه کند و جذاب به نظر ایداین است که این مجموعه توسط یک آشپز انگلیسی و همسر ترک تبار وی اداره می ‌شود که در نوع خود می تواند بسیار جال توجه و جذاب باشد. وانیلا مکانی عالی برای امتحان کردن طیفی بسیار زیاد و در عین حل مملو از غذا های بین ‌المللی می باشد که می تواند هرکسی را تحت تاثیر قرار دهد. منوی رستوران وانیلا از مواد اولیه تازه تهیه شده است و همین موضوع سبب شده است تا به خوشمزگی و لذیذ بودن آنها افزوده شود. در این مکان بسیار زیبا ترکیبی از تکنیک‌ های آشپزی مدرن و سنتی را می توانید امتحان کنید که در نوع خود بسیار جذاب می باشند. اما توصیه ای که من می توانم به شما بکنم این است که اگر سری به این رستوران دل انگیز و خوش رنگ و لعاب زدید به طور حتم از سوپ های آنها نوشه جان کنید و این قول را به شما خواهم داد که عاشق آنها خواهید شد. تور آنتالیا لحظه آخری  قیمت چند؟ 

رستوران پاتیو 

یکی دیگر از برترین مکان هایی که در ان می توانید غذایی بسیار دلچسب و در عین حال خوش ظعم نوشه جان کنید رستوران پاتیو در آنتالیا می باشد. این رستوران بسیار جذاب یکی از بهترین رستوران های این شهر جذاب و ساحلی است. جالب است بدانید که به دلیل فضای عالی و تاریخی مورد توجه این رستوران سالانه تعداد بسیار زیادی از توریست ها و گردشگران در آنتالیا به آنجا رفته و برای خود و همراهان خود لحظاتی فراموش ناشدنی را رقم می زنند. مکانی که این رستوران در آن قرار گرفته است نیز بسیار در خور توجه می باشد زیرا این رستوران در مرکز شهر آنتالیا در ساختمان هتل پادینگ مارینا واقع شده است که همین موضوع به محبوبیت و شهرت آن بیش از پیش افزوده است. این رستوران بسیار جذاب یعنی رستوران پاتیو دارای محیطی قدیمی و تاریخی می باشد که با دکوراسیون قدیمی و سنتی ترکی تزیین شده اند. این وسایل تزیین و بسیار زیبا که نشانگر فرهنگ مردم ترکیه است سبب شده است تا فضایی بسیار عالی برای سرو بهترین غذاها با سبک اروپایی و همینطور مدیترانه ای، ایتالیایی و فرانسوی در این مکان بسیار زیبا برای علاقه مندان به غذا های بسیار لذیذ ایجاد شود. توریست ها در این رستوران این امکان را دارند تا از صبحانه کامل مانند انواع املت و پنیرهای بین المللی و مارمالادها و مرباهای مخصوص نوشه جان کنند و خاطره سفری بسیار جذاب به آنتالیا را برای همیشه به ثبت برسانند. 

رستوران لارا بالیکِوی  

به گزارش سفر با تو ، یکی دیگر از برترین مکان هایی که شما می توانید در آنتالیا از غذا خوردن در آن لذت ببرید رستوران دریایی لارا بالیکوی می باشد. یکی دیگر از بهترین رستوران های آنتالیا لارا بالیکوی است که از زمان افتتاحش در سال ابتدای قرن بیست و یکم به دلیل ارائه یکی از بهترین غذاهای دریایی در کل شهر توانسته است شهرت بسیار زیادی پیدا کند. با توجه به اینکه استقبال بسیار زیادی از این مجموعه غذایی در آنتالیا به عمل آمد تنها بعد از گذت پنج سال از افتتاح این مجموعه غذایی در شعبه دوم آن نیز در استان آنتالیا بازگشایی شد که چشم اندازی بی نظیر به دریا و ساحل دارد که همین موضوع سبب شده است به یکی از برترین مجموعه های غذا خوری تبدیل شود. در هر دو رستوران ها دکوراسیونی مدرن و امروزی به چشم می خورد و تراس و باغی نیز برای نشستن مشتریان فراهم کرده اند. در پیشخوان بزرگ رستوران این امکان وجود دارد که منوی روز را که از تازه ترین مواد اولیه و ماهی های تازه صید شده است دروعده غذایی شما استفاده شود.

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است