«

معرفی 10 گام موثر برای لینک سازی (سئوی خارجی) از تهران لرن

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید

سئو خارجی چیست؟

برای سئو کردن یک وب سایت اقدامات بسیاری انجام می شود اما اگر بخواهیم به صورت کلی تقسیم بندی کنیم سئو را به دو قسمت سئو داخلی و سئو خارجی دسته بندی می کنیم. شاید برای شما سوال پیش بیاید سئو خارجی چیست؟ همان طور که از اسمش مشخص است یعنی سئو کردن از طریق خارج از سایت خود و سئو کردن از طریق سایت های دیگر. از این روش است که می توان رنک سایت خود را بهبود داد. در ادامه با تهران لرن همراه باشید تا با بهترین راهکار های سئوی خارجی مواجه شوید.

شاید کلمه یا عبارات لینک سازی، بک لینک و ... را شنیده باشید اما نکته ی قابل توجه این است که سئوی خارجی تنها شامل لینک سازی نیست و موارد دیگری را نیز باید رعایت کرد. اگر بخواهیم سئو را به تنهایی تعریف کنیم به مجموعه اقداماتی که جهت افزایش رتبه ی سایت انجام می شود سئو می گویند اما مفهوم سئوی خارجی آن است که مجموعه اقداماتی که خارج از سایت از جمله لینک سازی، فعالیت در فضای مجازی، سوشیال سیگنال ها  و... انجام می شود را می گویند.
ممکن است برای شما سوال باشد نحوه کار کردن سئو خارجی چگونه است؟ همان طور که می دانید گوگل توسط ربات هایی کار می کند و هر کدام از این ربات ها الگوریتم هایی را دارا هستند. فعالیت ها و اقداماتی که خارج از یک سایت انجام می شود احساس دیگران را برای ربات ها تعریف می کنند و هر چقدر لینک از سایت های معتبر تر داشته باشید و نظرات مثبت زیادی در سایت شما نوشته شود احتمال قرار گرفتن سایت شما در رتبه های بالاتر، بیشتر می شود.

گامهایی موثر برای سئو خارجی

1.لینک داخلی درست

اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید لینک های داخلی تان می باشد. بله، درست خوانده اید لینک د اخلی. اگر لینک های داخلی به درستی قرار نداشته باشند و از لینک خارجی استفاده کنیم در حقیقت نتیجه ی مطلوبی نخواهید گرفت. قبل از اقدام لینک سازی داشتن استراتژی از اهمیت بیشتری برخوردار است. اگر لینک داخلی را به بهترین نحو انجام داده باشید شخصی که از طریق لینک خارجی وارد سایت شود باید به صفحات دیگر سایت شما نیز راه پیدا کند.

2. استراتژی بک لینک سازی

دومین عامل که بسیار اهمیت دارد، داشتن استراتژی و پلن خوب برای بک لینک سازی است چرا که اگر رعایت نشود و بیش از حد از آن استفاده شود امکان دارد گوگل آن صفحه از سایت را جریمه کند.

3. محتوایی که مناسب کاربران باشد

بدون شک بار ها این جمله را شنیده اید محتوا پادشاه است. در دنیای امروز اگر می خواهید موفق باشید باید نیاز های مشتری را رفع کند و هر چقدر محتواهای با کیفیت تری در اختیار کاربران قرار دهد اعتبار و رتبه ی بالاتری را کسب می کند.

4.تخصص

جامعه ی ما به دنبال افراد متخصص می باشد و هر چقدر اطلاعات بیشتر و با جزئیات بیشتری را در اختیار کاربران قرار دهد میان کاربران نسبت به سایر رقبا اعتبار بیشتری خواهد داشت و باعث این موضوع می شود که افراد بسیاری محتواهای شما را شر کنند و به این موضوع لینک سازی غیر فعال می گویند یعنی خود شخص شما این کار را انجام نمی دهید بلکه کاربران هستند که به اشتراک می گذارند.

5.حضور در رسانه‌های اجتماعی قوی به منظور بهبود سئو خارجی سایت

سئوکاران قطعا اخبار مرتبط با گوگل را پیگیری می کنند. یکی از خبر هایی که گوگل گفته این است که شبکه های اجتماعی به صورت مستقیم اثری روی سئو ندارد اما سئوکاران دریافته اند شبکه های مجازی غیر مستقیم بر روی سئو موثر است و هر چقدر میزان لینک ها و اشتراک گذاری ها بیشتر باشد در نتیجه ی آن رتبه ی سایت ها نیز بیشتر می شود.

6. اینفلوئنسرها

در ابتدا به تعریف اینفلوئنسر می پردازیم. در شبکه های مجازی برخی افراد هستند که دنبال کننده های بسیاری دارند و این موضوع نوعی تبلیغات محسوب می شود و پست های این افراد بی نهایت لایک و ویو می خورد و این گونه است که روی سئو تاثیر دارد. فواید اینفلوئنسرها این است که باعث می شود افراد زیادی به بازار شما جذب شوند و نوعی برندینگ نیز محسوب می شود.

7. شبکه سازی درست

اهمیت بسیاری دارد که بتوانید با افراد درست تماس حاصل کنید. برای شناخت افراد درست حتما وقت بگذارید و تنها به تعداد دنبال کننده ها اکتفا نکنید. بنابراین در درجه ی اول تحقیق در الویت است اما در صورت یافتن افراد مناسب معطل نکنید و با آن ها تماس بگیرید یا ایمیل کنید. لازم به ذکر است ایمیل های از پیش تعیین شده داشته باشید چرا که اساسا ممکن است ایمیل اول جدی گرفته نشود.

8. استفاده از ویدیو ها

عصر امروز، عصر دیجیتال است و ویدیو ها به تنهایی محتوای بسیار عالی می باشد. با وجود یوتوب و اینستاگرام نیز اهمیت ویدیو بر هیچ کس پوشیده نیست. همین الان شروع کنید و ویدیو مرتبط با سایت را در آن قرار دهید و لینک سازی کنید. فیلم ها مانند سایر محتوا ها نیز باید بهینه شوند و نحوه بهینه کردن آن ها به این صورت است که کلمه کلیدی وارد کنید و کیفیت فیلم باید بالا باشد تا کاربران زیادی را جذب کند.

9. تمرکز روی محتوای خاص و جذاب

محتواهایی که دارای طنز و حاشیه هستند اغلب مورد توجه قرار می گیرند و باعث افزایش لینک دهی می شود.

10. ایجاد تصویر

شاید برای شما جالب باشد بدانید که آمار موفقیت سئو نشان داده عکس های باکیفیت تاثیر بیشتری از فیلم های با کیفیت داشته است و اگر می توانید تصاویر منحصر به فرد تولید کنید یک مزیت رقابتی دارید که شما را از سایرین جدا می کند. همین عکس ها هم منجر به افزایش لینکدهی می شود.

11. دسترسی به رسانه‌ها برای بهبود سئو خارجی سایت

بدون شک خبرنگاران و سایت هایی از این قبیل نیز بر روی سئوی خارجی تاثیر چشم گیری دارد. اگر موضوع و کانسپت سایت شما با سایت خبری یکسان باشد فواید لینکدهی بیشتر خواهد شد و تعداد افراد زیادی پست های شما را خواهند دید.

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است