«

امیر مسعود مومنی از ورزش تا موسیقی

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-3284

امیر مسعود مومنی یکی از خواننده های معتبر ایرانی می باشد که تاکنون در بازار موسیقی آهنگ های بسیار جذابی را ارائه داده است. در این مقاله مروری بر زندگی این هنرمند خواهیم داشت.

بیوگرافی

امیرمسعود مومنی متولد یکی از ماه های تابستان سال ۱۳۷۳ از شهر زیبای اصفهان می باشد. وی تاکنون در سه زمینه ورزش، خوانندگی و گویندگی فعالیت داشته است. ابتدا مدتی را در ورزش گذراند و سپس به گویندگی روی آورد و در کنار آن به خوانندگی نیز پرداخت. به ترتیب حضور امیر مسعود را در هر سه مهارت مورد بررسی قرار می دهیم.

امیر مسعود در ورزش

از اسفند ماه 1387، امیرمسعود مومنی، شروع به فعالیت در رشته‌ی بدنسازی نمود. پنج سال پس از این فعالیت بود که طلای فیتنس مدلینگ اروپا را گرفت و تا پنج سال بعد آن نیز به ورزش ادامه داد. این افتخار در سال 2015 جزو یکی از افتخارات امیرمسعود مومنی می باشد. لازم به ذکر است وی چند سالی است که از ورزش خداحافظی کرده و به سمت هنر های دیگرش همچون پادکست و موسیقی روی آورده است.

روی آوردن به گویندگی

امیرمسعود مومنی گویندگی و پادکست را از سال 1396 آغاز کرد و تاکنون پادکست های زیادی از جمله بی خداحافظی، برگرد، خندهام، فوکوس، و .. را به بازار گویندگی عرضه کرده است. او در این راه نیز مسیر جدیدی را دنبال می کند که به گفته خودش بسیار لذت بخش است.

خوانندگی در کنار گویندگی

پس از گویندگی در روز های سختی و در جاهای ناامیدی، امیرمسعود حس خوبی با موسیقی داشت. این استارت کار موسیقیایی و خوانندگی او بود، یکی از چیزهایی بود که حس زیبایی به او هدیه می داد. تاکنون نیز خالق آهنگ های سرعت غیرمجاز، پیدا شدی، انفجار بزرگ، مجازی، قهوه تلخ، طفره و .. می باشد که از وب سایت های معتبر موسیقی قابل دانلود می باشند. آهنگ پیدا شدی اولین کاری بود که امیرمسعود پس از گویندگی منتشر کرد و بسیار موزیک خاطره انگیز و ماندگاری نیز می باشد. آخرین کاری را که نیز تاکنون منتشر کرده است قطعه سرعت غیر مجاز می باشد. جالب است بدانید که تمامی کار هایش فضای متفاوتی نسبت به هم دارد و هیچ کدام شبیه دیگری نیستند.

وبسایت

سایت رسمی امیرمسعود مومنی به آدرس amirmasoud-momeni.com می باشد که به صورت کامل به معرفی او پرداخته شده است. هم چنین این وب سایت تمامی آثار خلق شده و افتخارات ایشان نیز یافت می شود. در سایت آی ریتم نیز مصاحبه ای کامل از امیرمسعود مومنی درج شده است که می توانید آن را نیز مطالعه کنید.

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است