«

قالب وردپرس Avada همراه با دموهای فارسی

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-2038

قالب وردپرس

قالب Avada یکی از قالب های حرفه ای وردپرس است،که در حال حاظر پرفروشترین قالب وردپرس در دنیا است.این قالب با فروش نزدیک به ۲۳۳ هزارتسخه توانسته رکورد دار فروش قالب وردپرس در دنیاباشد و هم اکنون هم یکی از قالب های محبوب برای سایت های وردپرسی در دنیاست.

قالب وردپرس Avada

این قالب در سایت تم فارست تا الان توانسته امتیاز ۴.۷ از ۵ را به خود اختصاصی دهد،که این موضوع نشان از محبوبت بالای این قالب دارد.با استفاده از قالب شما می توانید هرنوع وب سایتی که مدنظرتان است از فروشگاه و شرکتی گرفته تا سایت های شخصی و چندمنظوره طراحی و راه اندازی کنید.

قالب وردپرس Avada داری یک پنل تنظیمات حرفه ای است که شما می توانید تمام بخش های آن را به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید.که ما در لرن دی ال وقت زیادی برای ترجمه این قالب برای شما کاربران عزیز صرف کرده ایم که شما به راحتی می توانید به زبان فارسی از این قالب برای راه اندازی سایت های خود استفاده کنید.

پشتیبانی از زبان فارسی

این قالب به صورت کامل از RTL پشتیبانی می کنید،این قابلیت به ما این اجازه را می دهد که در سایت های فارسی زبان بتوانیم به آسانی از قالب Avada استفاده کنیم.ضمن اینکه شما برای استفاده در سایت های چندزبانه هم از امکانات این قالب بی نیاز هستید چراکه آوادا از افزونه WPML هم به صورت کامل پشتیبانی می کند.

برای استفاده از این قالب و طراحی سایت های مختلف شما نیاز به هیچ دانش کدنویسی نخواهید داشت و با راحتی می توانید از آن استفاده کنید.چراکه آوادا هم همانند دیگرقالب های وردپرس از افزونه های صفحه سازحرفه ای ورپرس پشتیبانی می کند و شما به راحتی می توانید در یک  محیط کاملا گرافیکی شروع به طراحی صفحات وب سایت خود کنید.

ضمن اینکه خود این قالب از یک صفحه ساز اختصاصی به نام Fusion Builder استفاده می کنید و شما با استفاده از این صفحه ساز می توانید به راحتی صفحات مختلف وب سایت خود را طراحی کنید و هرطرحی که مدنظرشما باشد با استفاده از این صفحه ساز به صورت گرافیکی قابل پیاده سازی است.

یکی دیگر از ویژگی های خوب این قالب پشتیبانی از افزونه های مطرح وردپرس از جمله ووکامرس،Easy Digital downloads ،گراویتی فرم و… است،که شما برای استفاده از هریک از افزونه های حرفه ای وردپرس روی قالب آوادا هیچ مشکلی نخواهید داشت.

نسخه جدید قالب آوادا

در نسخه جدید قالب آوادا شما می توانید صفحه ساز اختصاصی این قالب را به صورت ویرایش زنده داشته باشید.این امکان در افزونه های صفحه ساز دیگر مانند ویژوال کامپوزر و المنتور وجود دارد که به تازگی به قالب آوادا هم اضافه شده است.همانطور که می دانید این قالب از یک صفحه ساز اختصاصی به نام Fusion Builder برخوردار است که در نسخه جدید شما می توانید به صورت زنده برای طراحی صفحات سایت خودتان از این صفحه ساز استفاده کنید.

پشتیبانی قالب آوادا از افزونه Slider Revolution

حتما شما هم از افزونه Slider Revolution استفاده می کنید،اسلایدر رولوشن برای طراحی اسلایدرهای حرفه ای در وردپرس کاربرد دارد و تا الان بهترین افزونه اسلایدر ساز وردپرس به حساب می آید که همه قالب های حرفه ای وردپرس از این افزونه پشتیبانی می کنند،قالب آوادا هم برای افزایش قابلیت خود از این افزونه پشتیبانی می کند و در بخش دموهای خود اسلایدرهای حرفه ای و آماده هم برای این افزونه دارد که شما می توانید در کنار نصب دموها از این اسلایدرهای زیبا هم استفاده کنید.

دموهای آماده با قابلیت نصب به صورت آنلاین

با استفاده از قالب وردپرس Avada شما می توانید هر نوع وب سایت وردپرسی که مدنظرتان باشد را راه اندازی کنید،که به تازگی قابلیت نصب دموها به صورت آنلاین هم توسط تیم لرن دی ال به این قالب اضافه شده است.شما میتوانید به صورت آنلاین و تنها با یک کلیک هریک از دموهایی که مدنظرتان هست را نصب کنید،ولی حتما به این نکته دقت داشته باشید که باید منابع سرور لازم برای نصب این دموها را داشته باشید و این دموها را نمی توان روی هاست های رایگان یا با کیفیت پایین نصب کرد.

قالب آوادا برای چه سایت های مناسب است :

  • قالب آوادا برای راه اندازی انواع سایت های چندمنظور مناسب است
  • با استفاده از آوادا می توانید انواع سایت های شرکتی و شخصی راه اندازی کنید.
  • امکان طراحی سایت برای انواع مشاغل مانند : تالارهای عروسی،مکانیک ها،یوگا و… را دارد.
  • در قالب آوادا امکان طراحی صفحه فرود برای استفاده های مختلف هم وجود دارد.
  • آوادا به صورت کامل از افزونه فروشگاه ساز ووکامرس پشتیبانی می کند،ولی محوریت اصلی اون سایت های چندمنظوره است.
  • قالب آوادا از یک صفحه ساز حرفه ای و اختصاصی برای طراحی برخوردار است.
  • این قالب برای طراحی سایت شرکت های دیجیتال مارکتینگ هم مناسب است.
  • اگر قصد راه اندازی سایت برای یک مهدکودک را دارید،قالب آواد یک دمو برای این منظور دارد.
  • اگر قصد راه اندازی یک سایت شرکتی دو یا چند زبانه را داشته باشید،این قالب مناسب سایت شما است.

ديدگاه های ارسال شده است