«

برای اقامت کوتاه مدت در شهرهای شلوغ چه کنیم؟ پینورست شما را راهنمایی می‌کند

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.

برای اقامت کوتاه مدت در شهرهای شلوغ چه کنیم؟ پینورست شما را راهنمایی می‌کند

اینکه سفر چیست و چه معنایی‌ دارد برای همه واضح است. اما تا حالا سعی کرده‌اید که در یک جمله سفر را تعریف کنید؟ به زبان خیلی ساده سفر یعنی: «جابجایی افراد بین دو مکان دور از هم». اما اینکه این دوری و فاصله چقدر است دقیق مشخص نیست.

قصد افراد هم از سفر کردن می‌تواند خیلی متفاوت باشد. تفریح کردن و گردش، انجام کار و ماموریت، دید و بازدید خانواده و دوستان، انجام تحقیقات و کلی دلایل دیگر. 

البته قرار نیست که در این مطلب درباره دلایل سفر صحبت کنیم. قصد ما این است که شما را در مورد اقامت کوتاه مدت در طول سفر در شهرهای بزرگ و شلوغی مثل تهران و مشهد راهنمایی کنیم. تهران و مشهد دو شهر بزرگ و پرجمعیت ایران هستند که هر ساله افراد زیادی به دلایل مختلفی که کمی قبل‌تر نام بردیم به آن دو سفر می‌کنند. 

اگر تجربه سفر داشته باشید باید خوب بدانید که پیدا کردن محل اقامت مناسب از نظر کیفیت و قیمت در شهر مقصد اصلی‌ترین دغدغه‌ هر کسی است. اما شما می‌توانید برای اجاره کوتاه مدت اقامتگاه مناسب خود به وب سایت پینورست سر بزنید و با خیال راحت از بین اقامتگاه‌های گلچین شده انتخاب کنید. 

 

چه گزینه‌هایی برای اقامت در شهرهای بزرگ داریم؟

حدس می‌زنیم اولین گزینه‌ای که به ذهنتان آمده گرفتن اتاق در یکی از هتل‌های خوب شهر است. البته که بعضی از افراد خیلی طرفدار هتل‌ها نیستند و مثل هر چیز دیگری اقامت در هتل هم خوبی‌ها و بدی‌های خودش را دارد. 

احتمالا عبارت اجاره روزانه یا اجاره کوتاه مدت اقامتگاه را شنیده باشید. این دو عبارت دقیقا همان معنای ساده‌ای که باید داشته باشند را دارند. یعنی می‌‌توانید یک مکان را به عنوان محل اقامت برای یک روز، یک هفته یا یک ماه اجاره کنید.

و بله یکی از راه‌های اقامت کوتاه مدت در شهرهای بزرگی مثل تهران و مشهد همین است. شما می‌توانید انواع اقامتگاه‌ها را در سایت‌های اجاره آنلاین اقامتگاه مثل پینورست پیدا کنید. این کار باعث صرفه‌جویی در وقت شما هم می‌شود. چون می‌توانید همه گزینه‌ها را در کنار هم ببینید،‌ مقایسه کنید و بهترین را انتخاب کنید. 

 

اقامت در هتل هزینه‌ها را بالا می‌برد

شاید تا حدی با هزینه‌‌های هتل‌ها آشنا باشید. برای اجاره اتاق در یک هتل عالی و نسبتا لوکس که امکانات خوبی هم داشته باشد تقریبا باید هزینه زیادی را پرداخت کنید. 

اگر هم بخواهید هزینه کمتری برای اقامت پرداخت کنید باید سراغ هتل‌های معمولی بروید و صد البته که امکانات متوسط و شاید رو به پایینی در حد هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید به شما ارائه می‌دهند.

پس بهترین گزینه برای کسانی که به مشهد و تهران سفر می‌کنند اجاره کوتاه مدت اقامتگاه‌هایی مثل سوئیت و آپارتمان مبله است. چون می‌توانند با پرداخت هزینه‌ای کمتر نسبت به هتل همان امکانات هتل را در اختیار داشته باشند. 

 

امکانات کامل برای اقامت 

کمی قبل‌تر به این اشاره کردیم که در اجاره کوتاه مدت می‌توانید از یک روز تا یک ماه آن اقامتگاه را اجاره کنید. اگر قصد دارید که به مدت یک ماه در جایی اقامت کنید، آنجا باید امکانات کاملی که برای زندگی نیاز است را داشته باشد و به شما این حس را بدهد که انگار در خانه خودتان هستید. 

شاید دلتان بخواهد که در طول اقامتتان خودتان آشپزی کنید و غذای خانگی بخورید؛ کاری که در اتاق هتل نمی‌توان انجام داد. تمام آپارتمان‌های مبله تهران و مشهد آشپزخانه مجهز‌با وسایل کامل دارند و نیازی نیست که همراه خودتان وسیله‌ای ببرید. 

همه این آپارتمان‌های مبله اتاق‌خواب‌هایی با تخت‌های راحت دارند. می‌توانید با توجه به تعدادتان‌ آپارتمان‌های یک خوابه یا دو خوابه و بزرگتر را رزرو کنید.

راستی اگر با ماشین شخصی سفر کرده‌اید خوب است در بخش امکانات اقامتگاه این را چک کنید که آیا پارکینگ دارد یا نه.

 

می‌دانید تخفیف اقامت دراز مدت چیست؟

یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های اجاره اقامتگاه در سفر این است که به ازای اقامت دراز مدت یک تخفیف درست و حسابی به شما داده می‌شود. البته منظور از اقامت دراز مدت این نیست که باید چندين ماه یا یک سال یک خانه را اجاره کنید.

اگر آن اقامتگاه را به مدت یک هفته اجاره کنید  مقدار درصد مشخصی تخفیف به شما داده می‌شود. اگر هم مدت اجاره شما یک ماه باشد آن مقدار درصد تخفیف بیشتر خواهد شد. بنابراین اجاره اقامتگاه برای بازه‌های زمانی یک هفته تا یک ماه خیلی معقول و به‌صرفه‌تر است. 

 

تنوع در انتخاب مکان

ترافیک و شلوغی بخش جدانشدنی شهرهای بزرگ هستند. رفت‌و‌آمد در این شهرها مخصوصا اگر به ترافیک عادت نداشته باشید  می‌تواند کمی سخت باشد.

بنابراین بهتر است قبل از رزرو اقامتگاه محله موردنظرتان را مشخص کنید. برای مثال خیلی‌ها برای زیارت به مشهد سفر می‌کنند و برای این افراد بهتر است که در همان خیابان‌های اطراف حرم، آپارتمان یا سوئیت اجاره کنند. یا مثلا خیلی‌ها برای انجام کار اداری یا خرید از بازار بزرگ به تهران می‌آیند. این افراد می‌توانند نزدیک به اداره مورد نظرشان یا در خیابان های نزدیک به بازار بزرگ اقامتگاه اجاره کنند. 

نگران هم نباشید چون تعداد آپارتمان‌ها و سوئیت‌های مبله تهران و مشهد آنقدر زیاد است که می‌توانید در هر محله‌ای که می‌خواهید اقامتگاه اجاره کنید. 

 

بهترین آپارتمان‌های مبله تهران و مشهد در پینورست

پینورست بهترین آپارتمان‌های مبله را برای شما گلچین کرده تا اقامتی دوست‌داشتنی و خاطره‌انگیزی را تجربه کنید. هر کسی با هر سلیقه‌ و بودجه‌ای می‌تواند اقامتگاه مناسب خود را در پینورست پیدا کند. 

تمامی امکانات و قوانین در صفحه هر اقامتگاه به‌طور کامل توضیح داده شده است و شما می‌توانید تصاویر مربوط به اقامتگاه را هم ببینید. 

یکی از خوبی‌های پینورست این است که امکان ثبت نظر در آن وجود دارد. خواندن نظرات بقیه به شما کمک می‌کند تا با اطمینان خاطر تصمیم بگیرید.

مزیت اصلی پینورست این است که تیم پشتیبانی آن به صورت ۲۴ ساعته در کنار شما حضور دارد. هر لحظه و هر زمانی که نیاز داشتید می‌توانید با آنها ارتباط برقرار کنید و آنها پاسخگوی شما هستند. 

 

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است