«

بهترین شرکت باربری کدام است و چه خدماتی ارائه می نماید؟

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید

شاید برای شما عزیزان نیز پیش آمده باشد که نیاز به خدمات باربری و حمل و نقل کالا داشته باشید اما به دلیل عدم شناخت یک شرکت باربری معتبر و خوب مشکلات زیادی را متحمل شده باشید. از آنجایی که شرکت ها  ، مجموعه ها و افراد غیر متخصص و بدون مجوز بسیاری در خدمات باربری در حال فعالیت هستند شناخت و انتخاب یک شرکت باربری معتبر و مناسب بسیار مهم و ارزشمند است .

شرکت های باربری معمولا در استان های مربوط به خود به فعالیت ادامه می دهند و برخی نیز به صورت واسطه ای اقدام به ارسال محموله ها به نقاط مختلف می نمایند.

در این مقاله قصد داریم بهترین شرکت باربری که با کمترین هزینه امکان بارگیری و ارسال بار از همه شهر ها و شهرستان ها را فراهم می نماید را به شما عزیزان معرفی نماییم .

 

شرکت باربری و حمل و نقل آنی بار برای خدمات حمل بار بین شهری به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات در اسرع وقت به شما عزیزان می باشد. مجموعه آنی بار با بیش از 35 سال سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل کالا و محموله های مختلف از شهر ها و استان های کشور در اسرع وقت آماده ارائه خدمات باربری با کمترین هزینه به شما عزیزان می باشد.

 

آنی بار با استفاده از بهترین  و کاملترین بیمه نامه محموله های مختلف را در اسرع وقت بارگیری و ارسال خواهد نمود و با ارائه مشاوره رایگان از طریق سامانه تلفنی 57669-021 در کنار شما عزیزان خواهد بود .

خدمات تخصصی باربری آنی بار

 

همانطور که گفته شده ، مجموعه آنی بار به عنوان یکی از قوی ترین و بهترین شرکت های باربری که خدمات را به صورت سراسری به شما عزیزان ارائه می نماید انواع محموله ها را به همه شهر های کشور ارسال می نماید.

هر نوع محموله و کالاهایی که دارای ممنوعیت های قانونی نمی باشند و انتقال آنها بدون مشکل انجام میشود توسط تیم متخصص آنی بار بارگیری و ارسال خواهند شد.

 

·        ارسال انواع لوازم خانه و اثاثیه

·        حمل و نقل محموله های تجاری و تولیدی

·        ارسال قطعات صنعتی سنگین و فوق سنگین

·        انتقال مواد اولیه تولیدات

·        حمل و نقل سنگ و سرامیک

·        ارسال مواد غذایی و خوراکی

 

در خدمات حمل و نقل و ارسال بار به سایر شهر ها ، استفاده از خودروهای مختلف باری سبب می شود که هزینه های انتقال کاهش چشمگیری داشته باشد . مشاوره تخصصی برای جابجایی محموله های مختلف می تواند تاثیر بسیار زیادی در هزینه های حمل و نقل داشته باشد .

 

 

بهترین خدمات باربری با انواع خودروی باری

 

برای باربری شهرستان های مختلف و ارسال کالا به صورت بین شهری ، همه روزه آنی بار انواع خودرو را در اختیار شما قرار میدهد تا امکان انتقال محموله های مختلف با بهترین کیفیت برای شما فراهم شود.

 

هر یک از خودروهای باری برای جابجایی محموله ها در تناژ و ابعاد متفاوتی مورد استفاده قرار میگیرد که این موضوع امکان انتقال محموله هایی در طیف گسترده را برای شما فراهم می نماید. در شرکت حمل و نقل آنی بار خودروهای باربری زیر در اختیارتان قرار میگیرد :

 

·        انواع کامیون ( تک / جفت / 911 )

·        انواع تریلی ( کفی / بغلدار / چادری / کمرشکن )

·        انواع خاور ( مسقف / روباز )

 

 

یکی از خودروهای باربری که برای انتقال محموله های فوق سنگین مورد استفاده قرار میگیرد ، تریلی کمرشکن است . به عنوان مثال ،  برای حمل بار به شهرستان و انتقال یک دستگاه با وزن 50 تن ، امکان استفاده از تریلی های عادی وجود ندارد و باید از طریق کمرشکن استفاده نمود که نیاز به اخذ مجوز های خاص نیز می باشد.

 

 

 

خدمات باربری با انواع کامیون ها

 

یکی از خودروهایی که در خدمات باربری به شهرستان ها مورد استفاده قرار میگیرد کامیون است. کامیون ها نیز برای انتقال محموله های مختلف مورد استفاده قرار میگیرند و به دلیل ابعاد کوچکتری که نسبت به تریلی ها دارند برای انتقال محموله های با حجم و وزن کمتر بسیار مناسب هستند.

در مجموعه آنی بار برای باربری به نقاط مختلف کشور کامیون های زیر در اختیار شما قرار میگیرند :

 

·        کامیون تک ( 10 تن )

·        کامیون جفت ( 15 تن )

·        کامیون 911

 

خدمات تخصصی باربری با کامیون به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه معتبر آنی بار انجام میشود و با امنیت کامل محموله های شما منتقل می شوند  . برای خدمات باربری کامیون بیمه نامه کامل در نظر گرفته شده است و شما عزیزان می توانید پس از مشاوره رایگان با کارشناسان آنی بار از طریق شماره 57669-021 بهترین قیمت را نیز استعلام نمایید.

 

 

 

خدمات باربری با تریلی برای همه نقاط کشور

 

یکی از خودروهای باربری که برای باربری به نقاط مختلف کشور مورد استفاده قرار میگیرد تریلی می باشد . این خودروی باری برای انتقال محموله های بزرگ و حجیم و سنگین مورد استفاده قرار میگیرد و  توان حمل بار توسط تریلی حدود 24 تن است اما برای محموله های خاص و سنگین تر نیز نوعی از تریلی ها به نام کمرشکن مورد استفاده قرار میگیرد که امکان بارگیری تا حدود 70 تن را نیز دارد.

در مجموعه آنی بار برای ارسال بار و کالا برای نقاط مختلف کشور با استفاده از تریلی به صورت همه روزه می توانید ثبت سفارش خود را انجام داده و انتقال محموله ها و کالاهای خود را انجام دهید . تریلی های آنی بار به صورت زیر می باشند :

 

·        تریلی کفی و بغلدار

·        تریلی چادری یا ترانزیت

·        تریلی کمپرسی

·        تریلی کمرشکن

 

تریلی های مجموعه آنی بار با بهترین بیمه نامه و با کمترین هزینه آماده بارگیری محموله ها از همه شهر ها و شهرستان ها می باشند. از همین جهت می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید و بهترین خدمات را با کمترین هزینه و به صورت تخصصی ثبت سفارش کنید.

 

حمل و نقل و باربری با خاور

 

خاور و کامیونت ها نیز خودروهای مناسبی برای انتقال محموله های مختلف در ابعاد و تناژ نیمه سنگین هستند. توان حمل بار خاور و کامیونت نهایتا 4 تن است و به دلیل ابعاد نسبتا کوچکی که دارند برای تردد در معابر شهری بسیار مناسب هستند.

در مجموعه آنی بار حمل بار با خاور از همه نقاط کشور انجام میشود و با بهترین کیفیت می توانید محموله های تجاری و صنعتی و خصوصا اثاثیه و لوازم منزل خود را منتقل نمایید.

 

·        کامیونت و خاور مسقف؛ که دارای اتاقک سر پوشیده با متریال فلز یا پارچه برزنتی می باشد و برای حمل بار های حساس همچون کاغذ ، پارچه ، مواد غذایی ، اثاثیه منزل و . . . مناسب می باشد.

·        کامیونت و خاور روباز؛ دارای اتاق بار در ابعاد 2 متر در 4 متر می باشد و برای حمل انواع بار مناسب می باشد ، نوعی از کامیونت های روباز هستند که امکان بارگیری و تخلیه بار از کنارها را نیز دارند که به آن ها کامیونت بغل بازشو گفته می شود

 

حمل و نقل فوق سنگین توسط باربری آنی بار

 

 

یکی از ویژگی های مجموعه آنی بار به عنوان برترین باربری کشور و یک باربری ارزان ، در اختیار داشتن خودروهای خاص برای انتقال محموله های خاص و فوق سنگین می باشد. همانطور که می دانید ، انتقال محموله های سنگین و خاص نیاز به شرایط ویژه ای دارد. به عنوان مثال برای انتقال یک توربین بادی که بسیار بزرگ است می بایست حمل و نقل زمینی تحت شرایط خاصی  انجام شود.

 

مجموعه آنی بار به دلیل در اختیار داشتن بهترین ناوگان فوق سنگین ایران شامل انواع کمرشکن و بوژی های سنگین ، همه روزه امکان انتقال محموله های نیروگاهی ، صنعتی و قطعات سنگین را برای شما عزیزان فراهم می نماید.

 

 

انتقال محموله های بزرگ یک امر کاملا تخصصی است و تنها برند حمل و نقل در کشور که این امکان را فراهم نموده است آنی بار می باشد .برای انتقال محموله ها نیاز به تیم های راهسازی ، برق و اسکورت و همچنین نیاز به اخذ مجوز های خاص وجود دارد.

 

 

استعلام هزینه های باربری

 

یکی از مهمترین موضوعات در حمل و نقل محموله ها به شهر های دیگر میزان هزینه و قیمت نهایی خدمات است .  نرخ کرایه و هزینه اسنپ بار  بر اساس موارد زیادی مشخص می شود که به صورت زیر می باشند :

 

·        فاصله مبداء و مقصد

·        نوع خودروی باری مورد استفاده

·        میزان ارزش محموله

·        نوع محموله

 

 

از همین جهت ،  برای استعلام هزینه های باربری نیاز به مشاوره و کارشناسی تخصصی می باشد . برای استعلام هزینه های ارسال بار به سایر شهر های کشور تنها کافیست با کارشناسان مجموعه آنی بار از طریق تماس با شماره 57669-021 در تماس باشید و دقیق ترین قیمت و کرایه را استعلام کنید.

علاوه بر این می توانید از طریق وبسایت آنی بار بهترین اطلاعات را کسب نمایید.

 

 

 

 

خدمات تخصصی باربری با بیمه نامه کامل

 

در خدمات باربری آنی بار برای انتقال محموله های مختلف از بیمه نامه کامل استفاده می شود تا کالاهای شما در امنیت کامل بارگیری و منتقل شوند . عدم استفاده از بیمه نامه سبب میشود تا در صورت بروز حادثه امکان جبران خسارات برای شما عزیزان فراهم نباشد که بسیاری از شرکت های غیر معتبر از این راه برای کاهش هزینه های حمل استفاده می نمایند .

 

باربری آنی بار از بیمه ایران برای افزایش امنیت محموله های شما استفاده می نماید و امکان انتقال ایمن و تخصصی را برای شما فراهم می نماید.

 

بیمه نامه مورد استفاده در مجموعه آنی بار هرگونه خسارت وارده به محموله که در اثر شکستگی ، آب خوردگی ، آتش سوزی ، سرقت و . . . . دیگر باشد را به صورت کامل تحت پوشش قرار میدهد  و برای باربری تهران به شهرستان تا 100 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود.

 

بهترین و تخصصی ترین خدمات در مجموعه آنی بار با تخصصی و سابقه بیش از 35 سال همراه است و شما عزیزان می توانید با خیال آسوده به این مجموعه اعتماد کنید.

 

مشاوره تخصصی قبل از ثبت سفارش باربری

 

مجموعه آنی بار بهترین و حرفه ای ترین کارشناسان را برای ارائه خدمات مشاوره و انتقال سریع و ارزان محموله ها در اختیار شما قرار میدهد تا با خیال آسوده و با اطلاعات کافی اقدام به انتقال محموله های خود نمایید .

کارشناسان آنی بار قبل از ثبت سفارش باربری شما به صورت کامل محموله و شرایط آن را مورد ارزیابی قرار داده تا با انتخاب خودروی باری مناسب علاوه بر کاهش هزینه های حمل و نقل شما امنیت و سرعت انتقال را نیز تا حد مطلوب افزایش دهند.

برای مشاوره با کارشناسان این مجموعه فقط کافیست با شماره پنج رقمی 57669-021 از سراسر ایران در تماس باشید . علاوه بر این اطلاعات بیشتر را نیز می توانید از وبسایت مجموعه آنی بار به آدرس ( anibar.net) دریافت نمایید.

 

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است