«

چه وزنی برای عمل اسلیو معده مناسب است

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-1862

چه وزنی برای عمل اسلیو معده مناسب است

جراحی های زیادی وجود دارد که مختص افراد چاق و مبتلا به اضافه وزن هتسند. 

این جراحی ها به کاهش وزن این افراد کمک می کنند. یکی از این جراحی ها نیز عمل اسلیو معده dr salimi می باشد. عمل اسلیو معده نیز مانند هر جراحی دیگری مزایا، معایب و محدودیت هایی دارد. در این مقاله به محدودیت های وزنی عمل اسلیو معده و این که چه وزنی برای عمل اسلیو معده مناسب است، پرداخته شده است.

فهرست مطالب

1- چه وزنی برای عمل اسلیو معده مناسب است؟

2- چه محدودیت های وزنی دیگری برای عمل اسلیو معده وجود دارد؟

1- چه وزنی برای عمل اسلیو معده مناسب است؟

محدودیت هایی برای انجام عمل اسلیو معده وجود دارد. به عبارتی بی ام آی شخص باید در محدوده ی مشخصی باشد تا بتوان این عمل را انجام داد. یکی از شرایطی که فرد می تواند عمل اسلیو معده را انجام بدهد، این است که باید حداقل 5 سال مبتلا به چاقی باشد. به عبارت دیگر، افرادی واجد شرایط این عمل می باشند که چاقیشان مستر باشد. یعنی اگر شخصی به صورت نوسانی دچار تغییرات در وزنش شود و در برخی مواقع اضافه وزن پیدا کرده و در برخی مواقع وزنش را به محدوده ایده آل برساند؛ واجد شرایط این عمل نمی باشد و می تواند راه های دیگری را برای کاهش وزن خود امتحان بنماید. علاوه بر مستمر بودن چاقی، این عمل برای افردی مناسب است که دارای شاخص توده بدنی ((bmi بیش تر از 35 باشند. در شاخص توده بدنی محدوده هایی وجود دارد و محدوده بالای 35 افرادی هستند که چاق در نظر گرفته می شوند. . در شاخص توده بدنی، محدوده ی بالای 40 افراد بسیار چاق در نظر گرفته می شوند و این عمل برای آن ها ضروری است. در نتیجه عمل اسلیو معده فقط برای افرادی مناسب است که دارای شاخص توده بدنی بالا تر از 35 داشته باشند و طبق این شاخص چاق شناخته بشوند.

انجام این عمل باید توسط پزشک متخصصی انجام بشود که تخصص کافی در این عمل را داشته باشد. دکتر سلیمی بهترین پزشک عمل اسلیو معده می باشد که این عمل را با بهترین کیفیت انجام می دهد. دکتر سلیمی عمل را به آخرین گزینه موکول می کنند و سعی می کنند با روش های دیگر چاقی فرد را درمان کنند. در صورتی که با آن روش ها نتیجه حاصل نشود، عمل اسلیو معده را انجام می دهند که بهترین پزشک در این زمینه می باشند.

2- چه محدودیت های وزنی دیگری برای عمل اسلیو معده وجود دارد؟

این عمل برای کسانی که معتاد به انواع مخدر ها مانند سیگار، مشروبات الکلی، دارو های مخدر و مواد مخدر هستند، مناسب نمی باشد. همچنین فرد باید انواع راه های دیگر مانند ورزش های مختلف و رژیم های غذایی همراه با ورزش را امتحان کرده باشد. اگر از ورزش و رژیم نتیجه نگرفته باشد و همچنان دارای اضافه وزن باشد، در این صورت می تواند به پزشک متخصص مراجعه کرده و عمل اسلیو معده یا عمل های دیگر را انجام بدهد. این عمل برای افادی که چاقی شان زمینه هایی مانند انواع بیماری ها دارد، مناسب نمی باشد. افرادی که فشار خون بالا داشته و یا مبتلا به بیماری های قلبی هستند نیز برای این عمل مناسب نیستند.

همانطور که گفته شد این عمل فقط برای کسانی مناسب است که شاخص توده بدنی بین 35 و 40 داشته باشند. بسیاری از افراد اصرار دارند تا این عمل را انجام دهند. زیرا این عمل بسیار سریع تر از راه های دیگر باعث لاغری می شود و همچنین درصد رضایت بالایی را داشته است. به عنوان مثال اگر فردی شاخص توده بدنی پایین تر از 35 داشته باشد و اصرار بکند که این عمل را انجام بدهد، باید رضایت نامه ای امضا بکند.

اگر فرد شاخص توده بدنی بالا تر از 40 داشته باشد، این عمل حتما برای او مناسب است و بهتر است تا این کار را انجام دهد. در صورتی که این شاخص برای فرد بین 35 و 40 باشد، باید از نظر بیماری هایی مانند دیابت و بیماری های قلبی بررسی بشود. افرادی که به دلیل مصرف شیرینی جات و مواد قندی و چرب فراوان دچار اضافه وزن می شوند، برای این عمل مناسب نیستند. این افراد در بازه ای کوتاه مدت دچار اضافه وزن شده اند. در حالی که برای عمل اسلیو معده فرد باید حداقل 5 سال مبتلا به اضافه وزن باشد. در غیر این صورت فرد می تواند با رژیم غذایی مناسب و رو آوردن به عادت های غذایی سالم، وزن خود را کاهش بدهد.

ضروری است که این عمل توسط یک پزشک متخصص انجام بشود. پزشک متخصص عمل را راه آخر در نظر می گیرد و سعی می کند تا با راه های دیگر چاقی را درمان کند و وزن بیمار را کاهش بدهد. د صورتی که این راه ها نتیجه بخش نباشند، به انجام عمل رو می آورد. دکتر سلیمی بهترین پزشک انجام عمل اسلیو معده می باشد که تمام این موارد را رعایت می کند. همچنین عمل را نیز با بهترین کیفیت انجام می دهد.

جمع بندی: عمل اسلیو معده، عملی است که برای بسیاری از افراد رضایت بخش بوده است و می توان گفت که نزدیک به 95 درصد افراد از این عمل رضایت داشتند. این عمل چاقی و اضافه وزن را درمان می کند اما شرایطی برای انجام این عمل وجود دارد که به برخی از آن ها در این مقاله اشاره شد. همچنین بدیهی است که قبل از انجام عمل، فرد باید تمام راه های دیگر را امتحان کند و در صورت نتیجه بخش نبودن، به انجام این عمل روی بیاورد.

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است