«

چگونه در ایردراپ شرکت کنم؟

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-2006

چگونه در ایردراپ شرکت کنم؟

  • 198
  • 0
  • سه شنبه 05 مرداد 1400

در این مقاله سعی داریم راجب نحوه شرکت در ایردراپ ها توضیح بدهیم، 

اما اولین سوالی که برای مخاطب پیش می آید این است که ایردراپ چیست؟

یک استراتژی خاصی در بازاریابی وجود دارد که در دنیای رمزارز ها مخاطبان خاص خود را دارد. در این ترفند که با ارسال رایگان تعدادی توکن یا سکه به کیف پول کاربران در قبال بالا رفتن اطلاعات آن ها در مورد یک ارز جدید، ایردراپ می گویند.

این روش باارسال مقدار ناچیزی از ارز مجازی جدید به کیف پول کاربران فعال این حوزه از سوی صرافی های غیرمتمرکز صورت می گیرد. این مقدار های اندک اهدا شده یا به صورت رایگان یا در قبال شرکت در تبلیغ کردن یک رمزارز یا انجام فعالیت هایی مثل منتشر کردن محتواهای سازنده در ارتباط با رمزارز به مخاطبان تعلق می گیرد.

چگونگی دسترسی به ایردراپ های رایگان

یکی از معمول ترین روش های اتفاق افتادن ایردراپ ها، هارد فورک رمزارز های اصلی است. در سال 2019 در رمزارز های مختلف 20 انشعاب سخت رخ داد که کاربران در بعضی موارد فقط با نگه داشتن مقداری بیت کوین در حساب خود می توانستند توکن های رایگان را به دست آورند.

جدا از انشعاب های سخت، روش های دیگری برای یافتن ایردراپ های رایگان وجود دارد. تا همین اخیرا تنها اه برای مطاع شدن از ایردراپ های رایگان، دسترسی و خبرگرفتن از انجمن های معروفی مثل بیت کوین تاک بود.

اما در دنیای امروز، باتوسعه شبکه های اجتماعی و ارائه مطالب زیادی از ایردراپ ها و کانال های اطلاع رسانی و سایت های اینترنتی مخصوص این ایردراپ ها مسیر را برای مخاطبان آن هموار کرده و باعث شده پیدا کردن ایردراپ ها از گذشته بسیار آسان تر شود.

پس برای دسترسی به ایردراپ های رایگان فقط کافی است مراحل زیر را دنبال کنید:

تهیه کیف پول و افزایش فعالیت در آن

اولین قدم برای داشتن دسترسی به ایردراپ ها این است که کیف پول رمز ارزی را پیدا کنید و آن را بر روی دستگاه خود نصب کنید، برای این کار میتوانید از صرافی های غیر متمرکز که بستری برای معاملات فراهم کرده اند کمک بگیرید. اخیرا دریافت خیلی از توکن ها متناسب با قابلیت ذخیره و مبادله رمزارز های اصلی می باشد پس بهتر است حساب کاربری شما از این قابلیت برخوردار باشد.

این با کیف پولی که در صرافی ها عرضه می شود فرق دارد چرا که باید با ERC20 متناسب باشد. پیشنهاد ما برای شما این است که در ابتدا با کیف پول های  ساده تر و سپس از کیف پول های سخت افزاری استفاده کنید.

منظور از بالا بردن فعالیت کیف پولتان استفاده بیشتر از آن است، چرا که تعداد زیادی از ایردراپ ها واقعی بودن حساب شما را بررسی می کنند تا اتفاقات نا عادلانه ای از قبیل تعلق داشتن حساب های کاربری مختلف غیر واقعی فقط به منظور دریافت توکن های بیشتررخ ندهد. این یعنی اگر شما فعالیتی نداشته باشید امکان عدم دریافت توکن ها نیز برای شما امکان پذیر است.

میزان فعالیت بالایی در فضای مجازی داشته باشید

چطور می توان اطلاعات جدید راجب ایردراپ ها را دریافت کرد؟ شاید سوالی است که ذهن خیلی از افرادی که وارد دنیای ارز مجازی و دیجیتال می شود درگیر کند.

بدون شک، اولین و مهم ترین نرم افزار شبکه اجتماعی برای دستیابی به اطلاعات ایردراپ ها، توییتر است. فضای مجازی در بخش های مختلفی مثل توییتر، تلگرام و حتی ایمیل می تواند از راه های خوبی برای دستیابی به ایردراپ ها باشد.

الف) حساب کاربری توییتر:

در دنیای امروز توییتر شبکه ای برای سرمایه گذاران رمزارز ها می باشد و خیلی از بنیان گذاران از آن برای آگاهی دادن به کاربران خود راجب ایردراپ های اخیر خود استفاده می کنند. هر چند فراموش نکنید دسترسی به ایردراپ های قانونی فقط از این طریق ممکن نیست و به همین راحتی نمباشد، شما باید بعد از دریافت این اطلاعات آن ها را غربالگری کرده تا از صحت آن اطمینان یابید و درگیر کلاهبرداران نشوید.

پس از آنجایی که خیلی از ایردراپ ها تقاضای دنبال کردن آن ها در توییتر را دارند به شما پیشنهاد می کنیم مانند تلگرام یک حساب کاربری در توییتر برای خود بسازید؛ چه بسا امکان دارد صاحبان ایردراپ ها از شما تقاضا کنند برخی از توییت هایشان ر ا مجدد از حساب کابری خود توییت یا ریتوییت کنید.

ب) حساب کاربری تلگرام :

امروزه تلگرام نیز بستری برای گفت و گو عرضه کنندگان رمزارز های جدید شده است و دلایل خوبی نیز برای این کار دارند. ICO ها امروزه هدف اصلی شان بالا بردن میزان مخاطبان است و قطعا عضویت در گروه یا کانال های تلگرامی نیز از بهترین راه ها برای جذب مخاطب می باشد.

دقت کنید عضویت شما تا زمانی که موفق به دریافت توکن ها نشده اید اهمیت دارد چرا که امکان دارد خروج شما از گروه ها یا کانال ها در نهایت باعث عدم دریافت توکن ها بشود.

ج) ایمیل :

تعدادی از ایردراپ ها برای جذب کاربران تقاضای دریافت نشانی ایمیل فرد را دارند. در صورتی که تمایل ندارید از ایمیل شخصی خود استفاده کنید، بهتر است یک اکانت دیگر برای خود بسازید فقط یادتان باشد که رمز آن را از یاد نبرید چرا که احتمال دارد از شما درخواست تایید کد ارسال شده را داشته باشند.

وب سایت های اینترنتی در ارتباط با ایردراپ ها

علاوه بر اکانت های توییتر و تلگرام روش دیگری که میتواند برای دسترسی به ایردراپ ها به شما کمک کند، وب سایت های مرتبط با آن است. درواقع شما فقط باید کلمه ایردراپ را در گوگل یا موتورهای جستجو گر دیگر سرچ کنید و از این طریق می توانید سایت های مرتبط با آن را در نمایشگر خود ببینید.

 

مرحله های شرکت و دریافت ایردراپ

در قدم اول توزیع کننده ی ایردراپ به شما اعلام می کند که چه فعالیت هایی انجام بدهید، فعالیت هایی مثل عضویت در کانال تلگرام یا سایت و حتی ریتوییت کردن یک توییت مشخص و ..

بعد از آن از شما آدرس کیف پولتان را می خواهند؛ هرچند روش های مختلفی برای ارائه ایردراپ ها وجود دارد اما شما با چند بار دریافت آن ابهاماتتان برطرف می شود.

بعد از اینکه فعالیت خواسته شده را به درستی انجام دادید و آدرس کیف پول خود را نیز در اختیارشان قرار دادید در صورتی که قابلیت استفاده از کد ریفرال نیز برای آن ایردراپ فراهم بود، می توانید استفاده کنید.

بعد از این مراحل کدی را در اختیار شما قرار می دهند که وقتی شخصی هنگامن دریافت ایردراپ آن کد را وارد کند شما به عنوان معرف شناسایی می شوید؛ زیرا شما برای دستیابی موسسه به اهدافش قدمی برداشته اید و شایسته دریافت پاداش هستید.

حال کار شما به اتمام رسیده است و در نهایت باید منتظر دریافت کوین ها در کیف پول خود باشید. بعد از دریافت نیز برای نقد کردن کوین ها و توکن ها به شما صرافی معرفی می شود تا اگر تمایل داشتید کوین های خود را به صرافی یا کیف پول دیگر ارسال کنید.

 

نکات مهم در ارتباط با کلاه برداری در ایردراپ ها

قبل از اینکه وارد دنیای گسترده ایردراپ ها بشوید حواستان باشد گیر افراد سودجو نیفتید. در این قسمت قصد داریم روش های مختلف کلاهبرداری در ایردراپ ها را بررسی کنیم.

ایردراپ های پامپ و دامپ

در دنیای دیجیتال قرار نیست همه ی ایردراپ ها با قابلیت سود رسانی کار کنند، در این نوع ایردراپ ها هدف اصلی ایجاد حواشی تبلیغاتی در ارتباط با یک رمزارز و داغ کردن بازار  آن است. بعداز بالا رفتن قیمت آن رمزارز مثل تغییرات قیمت روز تتر، صاحبان ایردراپ با سودی که از آب کردن ارزهای خود در بازار به دست می آورند ضرر زیادی را به کاربران تحمیل می کنند. و زمانی که قیمت آن رو به صفر شد این دسته افراد ناپدید می شوند و عملا پروژه بدون صاحب رها می شود.

راه حل درستی برای بررسی یک ایردراپ پامپ و دامپ وجود ندارد اما یقینا خواندن محتوای وبسایت مرتبط به خوبی می تواند به شما کمک کند، زیرا این دسته افراد زمان زیادی برای طراحی سایت خود نمی گذارند پس با اندکی مطالعه در سایت می توان متوجه شد.

ایردراپ هایی با هدف تخلیه اطلاعاتی

مدل دیگری از ایردراپ ها که بیشتر هدف جمع آوری اطلاعات کاربران را دار د این نوع است که در آن، صاحبان ایردراپ بعد از جمع آوری اطلاعات مربوطه آن را به شخص سومی واگذار می کنند.

این ایردراپ ها با هدف ارسال توکن های رایگان اطلاعاتی از قبیل آدرس کیف پول، نام کاربری شما در شبکه های اجتماعی یا حتی رمز های خصوصی شما اطلاعات را برای اقدام به حملات فیشینگجمع می کنند، اما تمام ادعاهای آن ها غیر حقیقی می باشد.

یکی از مطمئن ترین روش ها برای پیشگیری از افتادن در تله سودجویان بررسی پروژه مادر می باشد. اگر دیدید هیچ نشانی از ایردراپ مورد نظر در شبکه های اجتماعی یا وبسایت های دیگر پیدا نکردید مطمئنا شما با یک ایردراپ جعلی مواجه شده اید .

 

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است