«

چهره های محبوب سینمای جهان را به خانه ببرید

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید

اگر شما هم از جمله فیلم بازان به روزی هستید که فرصت دیدن هیچ فیلم جدیدی را از دست نمیدهید و مایلید تا بهترین بازیگران جهان را به خانه تان دعوت کنید ادامه این متن را از دست ندهید.

اگر به سینما و تلویزیون آن هم از نوع هالیوودی علاقه دارید قطعا می دانید محبوبیت برخی از بازیگران سینمای جهان تا چه اندازه بالاست و چه تاثیری در شکل گیری یک فرهنگ جهانی دارند. خرید پوستر دیواری چهره صرفا به طرفداران سبک مدرن اختصاص ندارد، بلکه ما می خواهیم در این مقاله به شما نشان دهیم که چگونه می توان برای سایر سبک ها نیز از پوستر چهره استفاده کرد. اگر می خواهید با یک ترفند ساده چهره های محبوب سینمای جهان را به خانه ببرید پیشنهاد می کنیم با مطالعه این مقاله ما را همراهی کنید.

با پوستر دیواری چهره آشنا شوید

پیش از هر چیز باید با یکی از جدیدترین عناوین موجود در صنعت دکوراسیون داخلی با عنوان پوستر دیواری چهره آشنا شوید. همانطور که از نام این محصول پیداست ارائه کننده یک تصویر خاص از چهره انسان است. حال ممکن است در قالب ارائه یک چهره طراحی شود و یا اینکه چندین صورت مختلف را به نمایش بگذارد.

این دسته از انواع پوستر دیواری، اعم از چهره افراد معروف یا چهره افراد گمنام و یا چهره های نقاشی شده است. در برخی از موارد ممکن است پوستر چهره با سایر پترن ها ترکیب شده و یک طراحی ویژه را خلق کند. به عنوان مثال می توان به پوستر چهره زن عربی و گل رز قرمز اشاره کرد که در برخی از موارد با عنوان پوستر چهره و در برخی دیگر از شرایط با عنوان پوستر گل معرفی می گردد.

پوستر دیواری چهره های محبوب سینمای جهان

یکی از متداول ترین طرح هایی که برای ساخت و تولید پوستر دیواری چهره بکار می رود استفاده از چهره شخصیت های محبوب در سینمای هالیوود است که به عنوان سینمای جهانی شناخته می شود. برخی از این تصاویر، یک بخش خاص از فیلم یا سریال های معروف را ارائه می کنند و برخی دیگر نیز، تصویر عامیانه یک بازیگر محبوب در رسانه ها و یا بخشی از زندگی روزمره اوست. هرچند که استفاده از صحنه های بیادماندنی فیلم ها و سریال ها از محبوبیت بیشتری برخوردار است اما تصاویر مربوط به شخص بازیگر در زندگی شخصی اش نیز از جذابیت های بالایی برای طرفداران برخوردار است.

پوستر دیواری چهره برای سبک کلاسیک

شما با یک پوستر دیواری چهره می توانید سبک کلاسیک را در ساختمان خود تکمیل کنید. به عنوان مثال می توان به خرید پوستر دیواری چهره با طرح چارلی چاپلین و یا پوستر دیواری مرلین مونرو اشاره کرد. این دو شخصیت محبوب و کمدی در سینمای جهان، همچنان از جایگاه ویژه ای در طراحی و تولید پوستر دیواری برخوردار هستند. در این خصوص می توان به پوستر چهره طرح رز و جک در فیلم تایتانیک نیز اشاره نمود.

گذشته از این چهار هنرمند معروف و محبوب در سینمای کلاسیک می توانید از چهره سایر بازیگران دوران گذشته نیز برای طراحی دیوارهای داخلی استفاده نمایید. در این خصوص می توان به محصولات ذیل اشاره نمود:

 • پوستر دیواری چهره طرح لورل و هاردی
 • پوستر دیواری چهره طرح گریس کلی
 • پوستر دیواری چهره طرح سید شریس
 • پوستر دیواری چهره طرح الیزابت تیلور
 • پوستر دیواری چهره طرح جین تیرنی
 • پوستر دیواری چهره طرح اوا گاردنر
 • پوستر دیواری چهره طرح لورن باکال
 • پوستر دیواری چهره طرح جوسین لین

پوستر دیواری چهره برای سبک معاصر

بازیگران محبوبی که در دو دهه ابتدایی قرن بیست و یکم فعالیت داشته اند بهترین گزینه ممکن برای طراحی دیوارهای داخلی به سبک معاصر هستند. در این خصوص می توان به پوستر دیواری چهره طرح دی کاپریو با ژست ها و چهره های امروزی تر در مقایسه با فیلم تایتانیک یا پوستر چهره طرح توماس شلبی یا همان کیلین مورفی اشاره نمود.

تصویر هرکدام از بازیگران محبوب سینمای جهان همانند نیکول کیدمن، آنجلیناجولی، برد پیت، مارگو رابی، تام کروز، اسکارت جوهانسون، کیانو ریوز و بازیگران محبوب سریع و خشن از مهمترین گزینه های موجود در این دسته هستند. البته نمونه های مطرح دیگری نیز وجود دارد که باتوجه به تعداد بسیار زیاد چهره های محبوب در سینمای جهان نمی توانیم همه آن ها را در یک مقاله معرفی کنیم.

پوستر دیواری چهره برای سبک مدرن

امروزه طرفداران سبک مدرن در ایران نیز افزایش یافته اند. سبک مدرن از لطافت کمتری در مقایسه با سبک معاصر برخوردار است و به استفاده از پترن های خاص و متفاوت گرایش دارد. خرید پوستر دیواری و همچنین انتخاب سایر ارکان دکوراسیون داخلی در سبک مدرن با حساسیت بیشتری صورت می گیرد. پوستر چهره یکی از مهمترین محصولاتی است که مورد توجه طرفداران سبک مدرن در سراسر جهان واقع شده است.

اگر می خواهید با خرید پوستر چهره، دکوراسیون مدرن ساختمان خود را تکمیل کنید می توانید از محصولات ذیل یک نمونه مشخص را انتخاب و در یک فضای مناسب نصب کنید. متداول ترین محصولاتی که با هدف تکمیل سبک مدرن طراحی شده اند عبارتند از:

 • پوستر دیواری طرح جوکر
 • پوستر دیواری طرح کروئلا
 • پوستر دیواری طرح والتر وایت

انواع پوستر دیواری چهره

برخی از طرح ها و تصاویری که منجر به تولید پوستر چهره می شوند در وب سایت های فروشگاهی و فعال در زمینه دکوراسیون داخلی قابل رویت هستند، اما شما می توانید در صورت نیاز یک تصویر خاص از بازیگر محبوب خود را انتخاب کرده و همان را در قالب پوستر دیواری چهره سفارش دهید.

بنابراین پوستر دیواری چهره به دو نوع تقسیم می شود:

 • پوستر دیواری با طرح های آماده و پیش ساخته
 • پوستر دیواری با طرح های سفارشی

طرح سفارشی به این صورت است که شما تصویر خاصی از بازیگر محبوب خود را انتخاب کرده و سپس با ارسال یا اسکن آن به آدرس اینترنتی وب سایت مورد نظر خود، درخواست می دهید آن را در قالب یک متریال خاص و با ابعاد خاص متناسب با دیواری که شما قصد نصب آن پوستر دیواری را دارید طراحی و تولید کنند.

خرید پوستر دیواری چهره های محبوب سینمای جهان

گزینه های متعددی برای خرید پوستر چهره های محبوب سینمای جهان وجود دارد. شما می توانید از طریق هرکدام از وب سایت های فروشگاهی در زمینه دکوراسیون داخلی اقدام به سفارش و خرید پوستر دیواری چهره نمایید اما وب سایت فروشگاهی زیاردکور به شما امکان خرید از تولید کنندگان برتر در این زمینه را می دهد. بنابراین به نظر می رسد خرید پوستر دیواری چهره های محبوب سینمای جهان از فروشگاه اینترنتی دکوراسیون داخلی زیار دکور یک اقدام ایده آل، اقتصادی و اصولی تر است. جهت خرید انواع پوستر دیواری از جمله پوستر دیواری چهره بازیگر محبوب و مورد علاقه خود می توانید همینک به وب سایت زیار دکور به آدرس https://ziardecor.ir/ مراجعه نمایید و پس از مشاهده طرح های موجود در این وب سایت نسبت به خرید پوستر دیواری مد نظر خود اقدام نمایید.

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است