«

چطور دستگاه کارتخوان خریداری کنیم؟

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-2721

چطور دستگاه کارتخوان خریداری کنیم؟

در گذشته با توجه به نبودن دستگاه های کارت خوان افراد برای خرید محصولات و یا خدمات مجبور بودند که پول با حجم بالا را حمل کنند. با پیشرفت تکنولوژی دستگاه هایی وارد چرخه اقتصاد شد به نام دستگاه کارت خوان که افراد تنها با داشتن کارت اعتباری که بانک ها صادر کننده آن می باشند از شر پول های حجیم راحت شدند و تنها با یک کارت کوچک تمامی پرداخت های خود را انجام می دهند. دستگاه های کارت خوان را می توان از شایع ترین نماد های دنیای مدرن دانست، این دستگاه را می توان با توجه به هوش و توانایی بالایی که دارد باعث تغییر زندگی انسان شده است و از تاثیر گذار ترین اتفاقات اقتصادی می باشد. از جمله ویژگی های این دستگاه می توان به امنیت پرداخت و بالا بردن زمان پرداخت اشاره کرد.

دستگاه های کارت خوان به دو صورت  مختلف تقسیم می شوند دسته اول که دستگاه کارت خوان ثابت می باشد و دسته دوم که دستگاه کارت خوان سیار هستند.

دستگاه کارت خوان ثابت

این دستگاه های همانطور که از اسمشان پیداست قابلیت جابه جایی ندارند و دارای هزینه کمتری نسبت به دستگاه کارت خوان سیار می باشند. این نوع دستگاه های کارت خوان برای افرادی که جابه جایی ندارند مانند مغازه داران بسیار عالی می باشد.این دستگاه ها قابلیت گرفتن موجودی حساب و پرداخت قبوضی همچون قبض تلفن، برق و ... اشاره کرد و از جمله ویژگی های منحصر به فردش می توان به قابلیت اتصال آن به ترازه، ماشین حساب، صندوق های فروشگاهی و رایانه اشاره کرد.

دستگاه کارت خوان سیار

دستگاه های کارت خوان سیار را می توان گونه پیشرفته کارت خوان های ثابت دانست که از طریق سیم کارت و یا wifi  به درگاه بانکی متصل می شود. این نوع دستگاه های کارت خوان برای فروشگاهایی که بخش ارسال دارند بسیار کاربرد دارد. این دستگاه ها نیز دارای امنیت پرداخت بالایی می باشند و بعد از عرض شدنشان به بازار طولی نکشید که نظر بسیاری را به خود جلب کرد. این دستگاه نیز مانند دستگاه های کارت خوان ثابت به علاوه آن که می تواند قبض را پرداخت نمایند در دریافت موجودی نیز کارایی دارند.

دستگاه کارت خوان اندرویدی

به راحتی می توان گفت دستگاه های کارتخوان اندرویدی از بهترین دستگاه های کارت خوان می باشند که نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده اند. و علاوه بر امکانات پرداختی و ... با توجه به آن که مجهز به اندروید می باشند از آن یک صندوق حسابداری نیز درست کرده است.

مدارک مورد نیاز برای دریافت دستگاه کارتخوان اشخاص حقیقی

  • تصویر پشت و روی کارت ملی صاحب حساب
  • تصویر یکی از قبوض خدمات شهری که دارای آدرس و کد پستی محل نصب باشد.
  • تصویر جواز کسب و یا اجاره نامه اداری تجاری، دارای مهر املاک یا تائیدیه شعبه و یا سند اداری تجاری با تاریخ معتبر
  • تصویر گذرنامه و کارت آمایش (برای اتباع خارجی)

بررسی لغت POS

لغت POS به مفهوم (point of sale) است. اضافه بر برنامه اصلی کارت خوان، که پرداخت برای خرید محصولات است. از آپشن های دیگری مثل، دریافت مانده حساب، پرداخت قبض و همچنین خرید شارژ تلفن برخوردار است.

مدارک مورد نیاز برای دریافت دستگاه کارت خوان اشخاص حقوقی

  • تصویر پشت و روی کارت ملی صاحبان امضا (ذکرشده در مدارک حقوقی)
  • تصویر یکی از قبوض خدمات شهری که دارای آدرس و کدپستی محل نصب باشد
  • تصویر آگهی تاسیس و آخرین تغییرات رزنامه رسمی (حداکثر مربوط به یک سال قبل) تصویر گذرنامه و کارت آمایش (برای اتباع خارجی)

بهترین دستگاه کارت خوان سیار

دستگاهی کارت خوانی را می توان بهترین دستگاه کارت خوان است که دارای ویژگی هایی همچون سرعت بالا، مقاومت زیاد و به روز باشد، تا روش های پرداخت الکترونیک را بتواند به بهترین شکل و با بالاترین سرعت و همچنین دارای امنیت پرداخت بالایی باشد.

خرید دستگاه پوز

همانطور که برای شما در بالا سعی شد ویژگی های دستگاه کارت خوان و مدارک مورد نیاز برای دریافت آن را برای شما بازگو شد. در ارتباط با دستگاه های کارت خوان مختلف از جمله ثابت و بی سیم و همچنین ویژگی های آن همچون دریافت موجودی، پرداخت قبوض و ... اشاره شد. پیشنهاد می شود حتما برای خرید دستگاه کارتخوان به فروشگاه های معتبر و دارای نماد اعتماد مراجعه کنید. شرکت پادیاوپی با داشتن سالیان تجربه در زمینه خرید و فروش کارت خوان و همچنین تعمیرات آن از فروشگاه های مورد اعتماد می باشد.

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است