«

با دستكش ضد برش از انگشتان خود محافظت كنيد

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-2754

بديهي است كه مشاغل گوناگون به ويژه آن هايي كه در رسته پر خطر طبقه بندي مي شوند؛ بايد برای حفظ سلامتی و کاهش خسارات جانی در برابر حوادث از ابزار و تجهیزات مناسب در کار استفاده كنند. 

عدم استفاده از اين لوازم جانبي و مراقبتي منجر به خسارت هاي جاني مي شود كه زندگي هزاران نفر را تهديد مي كند. ما در ادامه اين مطلب قصد داريم درباره دستكش ضد برش ، فیلتر ماسک تمام صورت و لباس نگهباني به عنوان مهم ترين ابزارهاي حفاظت صحبت كنيم.

دستکش ضد برش

دستكش هاي ضد برش يا دستکش های مقاوم در برابر برش به شما امکان می دهند با تمامي چاقو ها و ابزارآلات برنده بدون ترس و نگراني از بريدن دست ها يا زخمي كردن آن ها كار كنيد. این دستکش ها معمولا از پلی اتیلن با وزن مولکولی فوق العاده بالا، پلی اتیلن، نایلون، پلی استر، الیاف شیشه و اسپندکس (برای راحتی) ساخته شده اند و به گونه ای طراحی مي شوند که در برابر بریدگی ها و بریدگی های حتی تیزترین تیغه ها مقاوم باشند. دستكش هاي ضد برش معمولا در سايز هاي گوناگون ( از كوچك تا بسيار بزرگ) به بازار ارائه مي شوند كه استفاده از آن ها را براي تمامي سنين امكان پذير مي كند. استفاده از دستکش ضد برش تا حد زیادی میزان آسیب دیدگی را کاهش داده و به ابراي  حفظ سلامتی افراد در مشاغل پر خطر بسیار مفید و کاربردی است. تهیه این نوع دستکش برای مشاغل پر خطر بسیار کاربردی و مناسب است و تلفات ناشی از حوادث را به حداقل می رساند. معمولا وظيفه كارفرما است كه اين محصولات ايمني را براي كارگران خود تهيه كند اما در صورتي كه او از اين كار غفلت كرد، شما حتما اقدام به تهيه اين دستكش ها بكنيد.

لباس نگهبانی

لباس کار یکی ديگر از مواردي است که شايد در نگاه اول چندان كاربرد محافظتي نداشته باشد؛ اما برای برابری و نظم میان کارکنان یک سازمان در محل کار مورد استفاده قرار می گیرد. لباس فرم نگهبانی و حراست شباهت زیادی به یونیفرم نیروهای انتظامی دارد و بهترین پوشش برای محل کار محسوب مي شود. در مكان هاي گوناگون و شركت هاي چند طبقه اي بزرگ، براي امنيت محيط يك نگهبان استخدام مي شود. براي شناسايي اين افراد از ساير كاركنان آن ساختمان، لباس هاي ويژه اي كه با عنوان لباس نگهباني شناخته مي شود تهيه شده و نگهبانان موظفند در زمان هاي كاري آن را به تن داشته باشند. در برخي موارد امنيتي بسيار بالا، اين لباس هاي نگهباني داراي جليقه ضد گلوله، مجهز به چندين جيب براي قرار دادن اسلحه و ساير موارد امنيتي مي شود.

لباس فرم نگهبانی و حراست دارای ویژگی هایي است كه آن را از ساير لباس ها متمايز مي كند:

  • دوخت با کیفیت و استاندارد
  • سایزبندی مختلف لباس های فرم
  • رنگ بندی متفاوت
  • استفاده از پارچه های مرغوب و استاندارد
  • داشتن چاپ درجه یک حرارتی با ماندگاری بالا
  • طراحی و دوخت لباس ها بسیار منحصر به فرد است.
  • برای دوخت لباس نگهباني معمولا از چرخ های صنعتی پیشرفته و به روز استفاده مي شود..
  • در تولید این لباس از الگوهای علمی و ویژه ای استفاده شده است.
  • نظارت و کنترل ویژه بر روی افزایش کیفیت کلیه مراحل تولید این لباس ها شده است.
  • سایزبندی لباس حراست و نگهبانی مطابق با استاندارد های اتحادیه طراحی شده است.

فیلتر ماسک تمام صورت

شايد قبل از شيوع ويروس كرونا، توجه چنداني به ماسك ها نمي كرديم. اما واقعت اين است كه اين ابزار، در برخي از مشاغل به ويژه آتش نشاني اهميت حياتي دارد و در صورتي كه مورد استفاده قرار نگيرد، جان آتش نشان را به خطر مي اندازد. فیلتر ماسک تمام صورت برای تامین هوای تمیز و محافظت از صورت شما در برابر زباله هاي موجود در هوا و آلاينده هاي محيطي ساخته شده است.

در بعضی از موقعیت های شغلی مانند کار در ساخت جاده، حجم گرد و غبار موجود در هوا بسیار زیاد است. ورود این حجم از گرد و غبار به ریه باعث مشکلات تنفسی متعددی می شود. بنابرين استفاده از يك یکی از ماسک تمام صورت منجر به مهار حجم عظيم گرد و غبار شده و از سلامتي شما محافظت خواهد كرد. همچنين در برخي از مشاغل مانند پتروشيمي ها، حجم مواد شیمیایی موجود در هوا بسیار زیاد است. به طوری که اگر این مواد شیمیایی وارد سیستم تنفسی افراد شود باعث ایجاد ضرر های جبران ناپذیری به بدن میشود. اين ماسك ها براي برای مواقع اضطراری و قرار گرفتن در معرض عوامل شیمیایی یا بخارات صنعتی موثر مي باشد و  يك سپر مطمئن در برابر بوهای شدید و گازهای خطرناک محسوب مي شود.

استفاده از تجهيزات ايمني مناسب هر شغل، از ابتدايي ترين ضرورت هايي است كه بايد به آن توجه شود. به عنوان مثال براي كاركنان در صنعت پتروشيمي ضروري است كه فيلتر فیلتر ماسک تمام صورت به منظور جلوگيري از ورود حجم عظيم مواد شيميايي تهيه شود. همچنين لباس نگهباني و دستكش ضد برش از ساير موارد مهمي هستند كه در مشاغل بسيار مورد استفاده قرار مي گيرد. فروشگاه ماه ایمن بیش از ۴۰سال سابقه، با هدف فعالیت در زمینه تجهیزات ایمنی، ترافیکی، آتشنشانی برای کارکنان و آسودگی خیال برای کارفرمایان فعاليت مي كند.  مجموعه ماه ایمن در این مسیر چهل ساله تاکنون افتخار همکاری با تمام موسسات، شرکت ها، ارگان های دولتی و خصوصی داشته است. تمام تلاش مجموعه ماه ایمن این است که تمام محصولات خود را با کیفیت بسیار بالا و نازل ترین قیمت از طریق فضای مجازی در اختیار عموم قرار دهد. شما نيز براي تهيه ملزومات مورد نياز خود مي توانيد از ماه ايمن ديدن كنيد.

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است