«

دوره آموزش عکاسی (تولید محتوا) با دوربین و موبایل

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید

حضور گسترده در شبکه های مجازی و علاقه ای که به این فضا وجود دارد باعث شده که تولید محتوا با دوربین، مشتاقان و علاقه مندان زیادی پیدا کند. صاحبان کسب و کار یکی از مهم ترین کسانی هستند که تمایل دارند در این فضا حضور پیدا کنند. 

این افراد یا خود در دوره تولید محتوا با دوربین موبایل شرکت می کنند و در این حوزه اطلاعاتی به دست می آورند و یا کسانی که در این دوره شرکت کرده را استخدام و وظیفه تولید انواع محتوا را به او می سپارند. به هر حال برای فعالیت در شبکه های مجازی و دیده شدن، باید دست به تولید محتوا زد. همان طوری که می دانید تولید محتوا بحثی کاملا تخصصی بوده و از عهده هر کسی بر نمی آید و تنها کسانی می توانند در آن موفق عمل کنند که در دوره های مرتبط شرکت کنند. برای آشنایی بیشتر با جزئیات دوره های تولید محتوا، توصیه می کنیم این مقاله را مطالعه کنید.

 

 

فرصت های شغلی پیش روی حرفه ای های دوره عکاسی چیست؟

مهم ترین موضوعی که باعث می شود افراد برای ورود به یک شغل اشتیاق نشان دهند، فرصت های شغلی است که در آن حوزه وجود دارد. شک نداریم که بعد از صحبت در مورد فرصت های شغلی تولید محتوا، اشتیاق شرکت در دوره تولید محتوا با دوربین و موبایل را پیدا کرده و در بهترین موسسات آموزشی ثبت نام خواهید کرد. برخی فرصت های کاری این حوزه به شرح زیر است:

 • اگر در دوره آموزش عکاسی شرکت کنید و مهارت های خود را در این حوزه افزایش دهید، می توانید به عنوان یک ادمین در صفحات مجازی مشغول به کار شده و به صورت روزانه، پست های تصویری و ویدئویی منتشر کنید.
 • می توانید در شبکه هایی که در آنها عضو هستید، اکانت کاری ایجاد کرده، نمونه های کاری خود را در آن درج کنید و سعی کنید صفحه کاری تان را تبلیغ نمایید. به این شکل، کسانی که به تخصص شما نیاز دارند راحت تر شما را پیدا کرده و با شما وارد همکاری می شوند.
 • فرصت شغلی دیگری که برای متخصصان تولید محتوا با گوشی فراهم می باشد، صحبت با پیج ها یا اشخاصی است که می دانید به تولید محتوای تصویری و یا ویدئویی نیاز دارند. در طی بحث و تبادل نظری که با آنها خواهید داشت، می توانید با ارائه بهترین نمونه کارهایی که دارید، آنها را مجاب کنید همکاری شان را با شما شروع کنند.

برای آنکه این فرصت ها برای شما فراهم گردد باید در دوره عکاسی شرکت کنید. در این دوره هر آنچه که شما برای فعالیت و تولید محتوا نیاز دارید، آموزش داده خواهد شد.

 

برای تولید محتوا با دوربین به کجا برویم؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که برای علاقه مندان به تولید محتوا با دوربین به وجود می آید این است که برای دریافت دانش کافی باید به کجا برویم. این سوال برای تمامی افرادی که مشتاقانه به دنبال یادگیری یک هنر جدید هستند، سوال بسیار مهم و حیاتی است و جوابی که ارائه می شود در درجه اهمیت بالایی قرار داد. اگر در مورد انتخاب یک موسسه آموزش معتبر اطلاعاتی در اختیار ندارید توصیه می کنیم به نکات زیر توجه و دقت داشته باشید:

 • یکی از مهم ترین ویژگی ها و نکات شاخص موسسه های برتر آموزشی ارائه یک مدرک معتبر و قابل استعلام است. موسساتی که دوره ای در نهایت کیفیت برگزار می کنند قادر خواهند بود مدرک بین المللی که اعتبار بالایی دارد، ارائه کنند.
 • موسساتی که به کیفیت دوره های آموزشی خود فکر می کنند، قیمت و هزینه دوره را در اولویت های بعدی اهمیت قرار داده و به همین سبب، شهریه ای که از بابت دوره آموزشی عکاسی دریافت می کنند، بسیار مناسب و معقول به نظر می رسد. شرکت در دوره های آموزشی این گونه موسسات، بهترین فرصتی است که پیش روی علاقه مندان به کار تولید محتوا با گوشی قرار داده شده است.
 • نکته مهمی دیگری که موسسات مطرح در حوزه آموزش دوره تولید محتوا با دوربین مورد توجه قرار می دهند، نزدیک بودن مراکز و شعبات به وسایل حمل و نقل عمومی است. با این امکان، وقت کمتری از شرکت کنندگان در این دوره گرفته می شود.

 

در دوره آموزش عکاسی چه چیزهایی آموزش داده می شود؟

در دوره تولید محتوا با دوربین و موبایل، مباحث متفاوتی آموزش داده می شود که برخی از آنها به شرح زیر هستند:

 • نحوه گرفتن فیلم و عکس در فضای داخلی و بیرونی
 • ساخت پس زمینه
 • تدوین فیلم و یا ادیت عکس ها و تصاویر ثبت شده با موبایل
 • ویرایش صدا با موبایل
 • ساخت موشن گرافیک
 • تولید انواع عکس نوشته
 • ساخت و تولید استوری
 • تولید محتوا برای انواع شبکه های اجتماعی
 • نحوه ویرایش عکس ها با موبایل

برای آنکه با سایر مهارت های ارائه شده در دوره عکاسی آشنایی بیشتری پیدا کنید، می تواند به مراکز  و منابع آموزشی همچون نیک اندیشان، برتر آموز، دیجیاتو و زومیت مراجعه کنید. اطلاعات کاملی در این منابع یافت می شود.

برای شرکت در دوره تولید محتوا با دوربین و موبایل چه موبایلی نیاز است؟

کسانی که قصد دارند با شرکت در یک دوره عکاسی و یا دوره تولید محتوا با گوشی شرکت کنند، بارها و بارها از خود پرسیده اند که برای شروع کار به چه موبایلی نیاز است. اولین و مهم ترین تجهیزات مورد نیاز برای تولید محتوا، در اختیار داشتن یک موبایل هوشمند است. فرقی نمی کند که سیستم عامل این موبایل هوشمند، آی او اس باشد و یا اندروید، مشخصه مهمی که یک گوشی باید داشته باشد بالا بودن کیفیت دوربین است. دوربین هایی که حداقل کیفیت آنها 8 مگاپیکسل است برای تولید محتوا کافی به نظر می رسد.

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است