«

ارسال پیامک به تفکیک شهر و روستا

»
وب سایت سیما دانلود در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند.
خرید
#simadl-2993

در این مقاله قصد داریم شما را با پیامک‌ های انبوه تبلیغاتی آشنا کرده

و بهترین پنل پیامک را معرفی و ارسال پیامک ایرانسل به تفکیک شهر و روستا را برای شما شرح دهیم.

همان ‌طور که می ‌دانید نمایندگی پنل پیامک یکی از روش‌ هایی مفید و موثر تبلیغات ارسال پیامک تبلیغاتی به صورت انبوه است، جهت ارسال این نوع از تبلیغات بهتر است جامعه هدف ما برای ارسال ای ام اس انبوه به صورت صحیح و هدفمند با توجه به نوع کسب و کار انتخاب شود.

مسلما اگر شما به تازگی صاحب یک کسب و کار کوچک یا بزرگ در شهر و روستایی شده اید، علاقه دارید تا حد ممکن همشهریان خود را از این کسب و کار مطلع سازید.

چندین روش تفکیکی وجود دارد که با استفاده از آن‌ ها می ‌توان یک کسب و کار را از طریق ای ام اس انبوه معرفی نمود، از جمله این روش‌ ها می ‌توان به ارسال اس ام اس با تفکیک سن و جنسیت، ارسال اس ام اس انبوه با تفکیک پیش شماره و … اشاره کرد.

در این مقاله سعی بر آن است که شما را با ارسال پیامک ایرانسل به تفکیک شهر و روستا آشنا نماییم.

برای این منظور شما می ‌توانید اس ام اس‌ های خود را برای شماره تلفن‌ های موجود در شهر یا روستایی که در آن کسب کار خود را راه انداخته اند ارسال نمایید حتی با استفاده از فیلتر منطقه ای می ‌توانید ارسال این اس ام اس را فقط برای مناطقی از شهر یا روستای شما که مایلید برای آن‌ ها پیامک ارسال شود تنظیم نمایید.

در این صورت علاوه بر این که جامعه ای که برای آن پیامک ارسال می ‌کنید جزء مشتریان بالفعل و بالقوه شما هستند، با مشخص کردن این فیلتر‌ ها تبلیغات خود را هدفمند کرده و تا حد بسیار زیادی در هزینه تبلیغات صرفه ‌جویی خواهید کرد.

یکی از مهم ترین مزیت‌ های این تبلیغات این است که مشتریانی که در نزدیکی محل شما قرار دارند ترغیب می ‌شوند تا برای خرید و یا دریافت خدمات به شما مراجعه نمایند.

همان ‌طور که می ‌دانید امروزه با توجه به بزرگ‌ تر شدن شهر‌ ها و روستا‌ ها، ترافیک‌ های شهری و … بیشتر مردم ترجیح می دهند که از مغازه‌ های اطراف خود خرید کنند یا این که خدمات بگیرند، به عنوان مثال اگر شما در یک آرایشگاه مردانه خدمات ارائه می دهید به احتمال زیاد مشتریان در اطراف شما ترجیح می ‌دهند این خدمات را از شما دریافت نمایند، پس با تبلیغات موثر احتمال این امکان را برای خود بسیار بیشتر خواهید کرد.

از دیگر مزیت‌ های ارسال این نوع از اس ام اس تبلیغاتی این است که شما می ‌توانید علاوه بر دریافت مشتریان جدید در جریان تبلیغات، مشتریان گذشته خود را نیز حفظ نماییدبه این شکل که با در نظر گرفتن یک بن یا تخفیف و یا … مناسبتی آن‌ ها را ترغیب کنید تا به شما مراجعه نمایند.

گفتنی است در یک تجارت علاوه بر این که کسب مشتریان جدید بسیار مهم است و یک امتیاز محسوب می ‌شود، نگه داشتن مشتریان قدیمی و وفادار به شما یک امتیاز ویژه است.

تکرار خرید توسط یک مشتری راضی می ‌تواند رونق قابل توجهی به کسب و کار شما ببخشد.

با استفاده از این بازاریابی هدفمند علاوه بر این که بیزینس خود را به همه کسانی که به آن نیازمند هستند به صورت هدفمند معرفی خواهید کرد، بودجه تبلیغاتی خود را نیز به صورت هدفمند و درست مصرف نموده اید.

همان‌ طور که اشاره کردیم شما می ‌توانید ارسال پیامک خود را به تفکیک استان، شهر، منطقه خاص و یا محله ارسال نمایید، همچنین از طریق کد پستی نیز می ‌توان این کار را انجام داد.

ولی بهتر آن است این مسأله را نیز بدانید که این نوع از ارسال پیامک تبلیغاتی تنها راه برای تبلیغات در محله یا شهری که شما زندگی می ‌کنید نیست و روش‌ های دیگری نیز وجود دارند که در ارسال تبلیغات محلی به شما کمک می ‌کنندیکی از این روش‌ ها ارسال از روی نقشه است که به آن پیامد هم می ‌گویند، این روش تحول بسیار مثبتی در ارسال منطقه ای اس ام آس‌ های تبلیغاتی ایجاد کرده است.

در روش ارسال ای ام اس تبلیغاتی پیامپ، که پیامک را از طریق نقشه ارسال می ‌کند، باید شهر مورد نظر را از روی نقشه گوگل انتخاب کرده، و بعد از آن مناطقی که انتخاب کردید را روی نقشه علامت زده و مشخص کنیددر هر محدوده ای که شما انتخاب می ‌نمایید می ‌توانید مشترکین خطوط همراه اول را از ایرانسل تفکیک کنید.

روش پیامپ از نظر تفکیک کاربران خطوط همراه اول و ایرانسل به طور دقیق و همراه با کد پستی آنان بر روش ارسال پیامک از طریق کد پستی برتری دارد، چرا که در روس ارسال کد پستی دسترسی تفکیکی به شماره‌ های همراه اول و ایرانسل مشکل است.

پیامپ با روش‌ های دیگر چه تفاوتی دارد؟

وقتی که به سامانه ملی پیامک وارد شوید، متوجه خواهید شد که روش‌ های متفاوتی برای ارسال اس ام اس وجود دارد؛ به عنوان مثال ارسال انبوه، ارسال اس ام اس هوشمند، ارسال ای ام اس متناظر، ارسال اس ام اس به صورت منطقه ای هدفمند، ارسال زمان دار پیامک، ارسال تدریجی به صورت تدریجی و ... . در واقع پیامپ هم یکی از انواع این روش‌ ها است که مدتی است به سامانه ملی پیامک افزوده شده است.

به نظر می ‌آید یکی از مزایای پیامپ نسبت به روش‌ های دیگر ارسال ای ام اس، استفاده آسان از آن و دسترسی به همه شماره‌ های منطقه همراه با کد پستی آنان است.

البته روش ارسال ای ام اس از روی نقشه یک مشکل دارد و آن، محدود بودن تعداد شهر های تحت پوشش استبرای مثال در حال حاضر، پیامپ فقط برای شهر های بزرگ و مرکزی ایران در قابل استفاده است و امکان ارسال از روی نقشه برای شهرستان‌ ها یا روستا‌ ها ممکن نیستامید است که این قابلیت به‌ صورت کامل برای همه شهر های ایران اجرا شود، ولی تا زمانی که این قابلیت همه گیری نشده می ‌توان از روش ارسال پیامک منطقه ای به تفکیک شهر و روستا استفاده نمود و از این طریق پیامک‌ های انبوه خود را برای جامعه هدف ارسال کرد.

جمع بندی نهایی مقاله ارسال پیامک ایرانسل به تفکیک شهر و روستا

در این مقاله شما را با ارسال پیامک ایرانسل به تفکیک شهر و روستا آشنا کردیم و چند نمونه از مزایا و معایب آن را برشمردیم.

به طور کلی باید اظهار داشت که یکی از بهترین امکانات در حوزه ارسال پیامک ایرانسل به تفکیک شهر و روستا را پنل پیامکی "مدیر پیامکاست.

در پایان از این که تا انتهای مقاله‌ ی ارسال پیامک ایرانسل به تفکیک شهر و روستا با ما همراهی کردید از شما بی نهایت ممنونیم و سپاس گزار هستیم و امید بر آن است که توانسته باشیم شما را تا حدودی با ارسال پیامک ایرانسل به تفکیک شهر و روستا آشنا کنیم تا در صورت نیاز از این سرویس بهره مند شوید.

در صورت تمایل برای خرید و ثبت نام سامانه پیامک به وب سایت modirpayamak.com مراجعه نمایید و از کد تخفیف 30 درصدی repor30off استفاده نمایید

 

رپورتاژ آگهی

ديدگاه های ارسال شده است